• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MR_DAN: Delany na vypeceny kureci stave. To je na tom asi nejlepsi :-D cekanku nerada :-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    LUCIASHECK: mrkev porek slanina? vypada to hezky a barevne... zkus jeste cekanku, ta se taky rada necha takhle orestovat
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    AOTEAROA: asi ja, momentalne nepocitam ale odhadem bych rekla ze jsem do 100g sacharidu denne coz bych jeste za LCH oznacila

    + teda obcas asi presahnu kdyz jim nejaky jidlo s ryzi, nevim, tam ten odhad nemam
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    AOTEAROA: Držím palce. Připravuju se už jen psychicky :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    je tu někdo aktuálně frčící na LCHF dietě? chci do ní teď zas naskočit.
    Málo sacharidů, hodně tuků - Vyuzeno.cz - Voňavý a šťavnatý magazín
    http://www.vyuzeno.cz/lchf/

    ICEMAN8241: hele já si nejdřív chci znova přečíst celou knihu Jídlo, takže tohle je na mě moc brzo. potřebuju se předtím namotivovat četbou, a teď ještě nestíhám se do toho začíst, ale vidim to tak že v průběhu března snad konečně začnu (vleká část mého příjmu tuku pochází z mléčných výrobků).
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAR_TINA: jeste me napadlo cuketovy placky, ty jsem jednou ke svickovy vlastne mela a v pohode.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    aktuálně nejoblíbenější příloha (krom různých salátů)... a dá se jíst i samotná :-)


    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: Nechtěla bych tu chuť zas posunovat někam jinam (ty květáky a fazolky), něco neutrálního nebo podobného tomu základu spáchám.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: tohle je přesně ono, taky jsem zvažovala nějaké placičky.
    Možná z té "svíčkové" zeleniny s něčím. A navrch brusinky.

    ZUZKAOU: Anebo možná polentu s tou zeleninou.
    Dýni jsem píchla poslední a mám jí plnou mísu ke zmražení :)

    Nejsem paleožravec, jen se mi nechce jíst hromadu pšenice, navíc jemně mleté, bílé a kynuté.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: květákový nákyp by mohl projít - květák, lehce ovařený, nasekaný na jemno. Přidat žloutky, sůl, pepř a vyšlehaný sníh, napatlat buď do pekáčku a nebo do muffinových forem a upéct.

    Nebo teda něco dýňového, jen si nejsem jistá dostupností dýní takhle koncem února.

    Ale sát omáčku to nebude. Na sání potřebuješ škroby.

    Možná jáhly, nebo něco z jahel by nemuselo být úplně zlé.

    A nebo vařené zrní - uvařená špalda a nebo nějaká jiná stará pšenice s tím bude skvělá.
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAR_TINA: pritelkyni jsem ted delala kvetakovou kasi k segedinu (hodne maslovou teda), byla uplne nadsena. Mozna by to bylo zajimave i k ty svickovy.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Mrkni Metlovi, to je bezedná studna nápadů a receptů:
    Koprová omáčka s dýňovými knedlíky | Metlův Paleo/Primal food blog
    http://mmetla.wordpress.com/2014/01/06/koprova-omacka-s-dynovymi-knedliky/
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    AOTEAROA: 1. března začínám s Whole30, tak tě rád přivítám na palubě :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ICEMAN8241: držím se hesla, že kila tuku dolů jdou hlavně stravou, kila svalů nahoru hlavně cvičením.
    tak potřebuju nějakou podporu ohledně té stravy ;) že se mám hýbat, samozřejmě vím. snažím se chodit dost pěšky, ale z toho taky rambo nebudu :D
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    AOTEAROA: Řekl bych, že sis právě sama odpověděla ohledně toho dotazu, jak ty kila dostat dolů :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ICEMAN8241: mám doma zrcadlo a váhu, tak jsem na těch odhadem 6 kilo přišla :)) poslední cca půl roku jsem se dost utrhla ze řetězu a je to na mě vidět, navíc nemám žádnou fyzickou aktivitu a 4. měsíc pracuju v kanclu - minimálně celých 8 hodin denně sedím na prdeli. navíc Vánoce jsem pojala velmi volně.
    ale teď už na tom zas makám.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    AOTEAROA: Na těch 6 kilo jsi přišla jak? Třeba máš optimální váhu vzhledem k jídelníčku a fyzické aktivitě :) Pokud jíš striktně jak bys jíst měla, tak bych spíš řešil spánek a až pak cvičení.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    AOTEAROA: pokud je to jen o Zuzane, tak existuje nekolik podobnych stranek http://rutina.cz/ http://www.dailyhiit.com/ pak snad tusim fitnessblender neco atd atd. Clovek si i muze takovej "program" jednoduse udelat sam.
    KB5 resp funkcnitrenink je taky super, doporucuju.

    kazdopadne jestli je to o odhodlani a sile, tak te chapu. ja mam taky takovy obdobi, kdy se k tomu nedokopu a nedokopu, i kdyby cokoli, a jindy kdy to jde skoro samo a mam z toho radost.

    muj plan tedka je, ze si udelam plachtu s cislama, a budu si je odskrtavat a budu pozorovat jak mi pribyva krizku, takovy ZWOW bingo, drzte palce :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    před časem jsem si ke svíčkové dala zelené fazolky, bylo to zvláštní, ale moc dobré :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    FRONEMA: tohle nemůžu, k Zuzaně mám zásadní odpor :D pořád doufám, že se zmůžu na to abych si zaplatila seminář v KB5 nebo Železné kouli. částečně se snažím jejich teorie občas uvést do praxe doma, ale nemám cvičební nástroje (naštěstí nejsou nezbytné) a zatím ani odhodlání a sílu. Teď jsem se stěhovala a doma řeším všechno jiné než nějaké cvičení, v noci uléhám celá bolavá a vyčerpaná. ale v létě chci být krásná a silná :D
    MAR_TINA: drahý mi kuchtil brokolici k svíčkové. není to úplně ono, ale nebylo to špatné. případně jdu dycky holt do brambor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam