• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jako takhle, bude to hrát líp než všechny možný bundle sluchátka, já to asi napsal moc zle ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: No dobrá, nebudu si od toho asi tolik slibovat, stejně teď takhle na cesty do práce používám bezdrátový Sennheiser CX 6 a jsem s nimi vcelku spokojený... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: připrav se na to, že nebudou hrát moc dobře, mám ty jejich AKG k S9 a jsou hodně basic, když je srovnám se svejma Shure 540, tak je to jak kdyz si mezi sluchatka a hlavu dáš igelitovej pytel, ale tak "zadarmo", proč ne :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    No, mám S10 objednanej, tak se těším. A jsem docela zvědavej na ty jejich sluchátka... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: no bud mu vdecna, ty truhlo :))
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: me vyslovene Daniel ukecal na to pojisteni od alzy kdyz jsem kupovala tu s9+ a hejhle hned ani ne do mesice telefon ukradenej
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: ja nikdy nerozbil telefon, tak na to kaslu, sem na ne proste opatrnej. Ale je mi jasny, ze se muze stat cokoliv, no. Mozna vyuziju tu pojistku od alzy, pokud na to nabidnou neco normalne dostupnyho (a ne hruzy jako 7K rocne atd)

    jinak mam velkou radost, ze tech tri S10 potrebuju funkce (fotak), jaky ma uz ta S10E, takze usetrim 15 litru, uf! :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    SMOKY: Nevim jestli jina pojistka bude mit podminky vo moc lepsi, kazdopadne si S10 nejaky pojisteni koupim, jelikoz S8 sem rozmlatil celkem rychle a oprava neni levna legrace.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: ehm, pardon, je to na cely ty dva roky
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Tak to je dobry, pred tim meli dve opravy behem 24mesicu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    rad bych upozornil na jednu vec tykajici se prichazejicich novych modelu rodiny S10.

    Pokud si koupite tu Samsung Care+ zaruku, tak

    1) mate narok pouze na dve opravy rocne v ramci zaruky
    2) na kazdou opravu platite spoluucast dvojku
    3) zaruka se nevztahuje na reklamace zpusobene prachem nebo vodou.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    trocha historie:)
    Jak se měnily nejlepší mobily od Samsungu v posledních 10 letech – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...7776-jak-se-menily-nejlepsi-mobily-od-samsungu-v-poslednich-10-letech.html
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak Today is the DAY!!!
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: nesmazala, nahlaseny jen u operatora zatim
    ja jen jestli jsem neco nepodelala
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DEB: nesmazala jsi to zařízení nebo jestli to není že jsi ho nahlásila?
    DEB
    DEB --- ---
    DEB: muze mi nekdo jeste odpovedet na tohle?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Tak jestli si dobře vzpomínám, nastavení / cloud a účty, tam jsem měl zálohu a teď váhám jestli jsem to na novém dělal přes záloha / obnovení a nebo Smart switch. Myslím že na 50% by to dopadnout mohlo, možná i líp.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: kouknu jak to mám nastavený, vím že posledně co jsem to dělal tak to dopadlo docela dobře
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: hele jak prosimtě tohle funguje? já si pravidelně (eh...když si vzpomenu) dělám zálohu na ten Samsung Account...

    mohu doufat, že pokud bych se přihlásil v jiném přístroji, tak mi to třeba alespoň z 50% nastaví to co jsem tam měl a jak jsem to měl?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: samozřejmě podotýkám, že mi tahle akce přinesla fungl novej telefon, ale kdybych toho blbečka, co mi ho vzal tenkrát chytil, tak bych dneska nepsal na nyx, ale nejšpíš na motáky na pankráci...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: já to mam podobně, jenže mi ukradli telefon o kupní ceně 21k a pojistka mi kryla osobní věci do 50k, takže koupě novýho telefonu okolo 20k mi byla proplacena, je fakt, že to bylo o tom 3 měsíce hučet do PČR aby to buď vyřešili, nebo odložili, blokace a dokazování, že jsem telefon měl a legálně koupil byla perlička na celé věci, protože když má někdo pojistku tak podle PČR na něj nahlížej jako na pojistnýho podvodníka... když konečně už to zablokovali, tak dostat z nich papír byl další boj... pak vše poslat na pojišťovnu, kde dělali "vlastní šetření" a další měsíc jim trvalo než to uzavřeli a potvrdili, že pošlou peníze (ty pak přišly na účet, oproti potvrzený účtence za novej telefon, cca do 10ti dnů)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam