• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Taky doufam. ze ne.

    Situace je jeste horsi protoze neco je app, neco je android api a neco je FW, teprve pak hw.

    Pokud chce zjistit, ze to neni nejaky bug appky, tak muze jeete zkusit.appku Open Camera. Vrele doporucuji pro ty co nemaji ofiko samsung rom ci pixel hack.
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    SMOKY: jaká aktualizace?? já nic nemám...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: imho nemuzes reklamovat vadny software fotaku, reknou ti, ze to je software issue a prijde fix. doufam, ze nemam pravdu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Hezke srovnání plné překvapení. S22U poraženo staršími generacemi na mnoha frontách. Na druhou stranu, ty nejdůležitější věci zrovna pro mě, to umí z testovaných nejlépe. YMMV.

    S22 Ultra vs S21 Ultra vs Note 20 Ultra - We were Shocked!
    https://youtu.be/MpkhKrI_0Mc
    EMBI
    EMBI --- ---
    SMOKY: hej, to se mi děje taky. skenoval jsem nějaký dokumenty a furt jsem řešil, že to mám mazly.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SMOKY: Zeptam se mozna naivne - dela ti stejnou neostrost, kdyz vyfotis napr neco v dalce? Tohle foceni ploche roviny neplochou rovinnou ostrosti a do toho SW skladani z vice snimku je osemetne. Kdyz to bude dal nez ty noviny, nemela by mit hloubka ostrosti vliv. S mobilem by stacila i proste velka zed dal od tebe, jestli na tom vidis ostre omitku / cihly.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    kazdopadne dnesni update resit wifi deep sleep issue
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    btw novej problem https://reddit.com/r/samsunggalaxy/comments/u4xwmg/s22_main_camera_lens_issue_aberration_partially/

    dela mi to same, jen trochu mene , to bude na reklamaci :/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Spousta užitečných triků a zajímavostí:

    TOP 22+ SAMSUNG GALAXY S22, S22 PLUS & S22 ULTRA Tips, Tricks - Hidden & "Advanced Features"
    https://youtu.be/hHdG0xB-EsA
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    AD servis: na pavláku ( rozuměj Ječná ) samsung pokud ho zrovna mají tak zapůjčí jiný po dobu opravy a i přehrají data.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: No ono jde o princip, kdyz tam prijde nekdo nezkuseny tak si vetsinou uvedomi co se sstalo az par minut potom co odejde. Je to bezna chyba techniku, ze si tohle neuvedomi. Proto ocenuji, ze tady dali BFU jasne najevo co a jak a nechali ho rozmyslet si to.

    Co jsem videl u jinych:
    1) Zeptaji se zda vi co je FR.
    2) Zeptaji se zda je vse zalohovane.
    3) Spusti zalohu do google cloud.
    4) Udelaji FR za tebe.
    5) Zakaznik odchazi sd funkcnim telefonem
    ...
    7) Zakaznik me vola o obnovu ze zalohy, protoze prisel o vsechny ulozene podcasty :)

    Zazil jsem i jine nocni mury - treba u ASUS si uctovali za preinstalovani ROM potom co byl telefon infikovan skrze OTA (Asus unikl master klic). To se okamzite znova rozbilo a chteli uctovat znovu.

    Kolega pak prisel za mnou, udelali jsme kompletni flash vcetne bootloaderu a zakazali OTA pred pripojenim k WiFi.

    Kvalita pece o lidi se zlepsuje, ale jsme daleko od chvile kdy diskuze na nyxu jsou zbytecne :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: Ad Factory Reset:

    Po FR to můžeš dohrát za zálohy na Samsung Cloud Backup. Neumí to úplně všechno, ale dost to pomůže.

    Takže pokud to po někom chtějí, zas tolik bych se nebránil - pokud tam nejsou apps na OTP hesla, kvůli kterým budete muset někam fyzicky přijet atp...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JOHN_LENON: Takze se ti do delo jeste pred uplne prvnim update? Ten co jsi pravdepodobne dostal pri prvnim nastaveni telefonu (Pripojeni se k WiFi/4G pred zadanim uctu.)

    Pokud ano, tak telefon zalohuj, zrestartuj a skoc tam, doufam ze ti nabidnou nahradni. Ja uz na pujceni nemam :(

    LAUNCHER:
    Add 1) To ze to posledni OTA nevyresila je dulezita zprava, ale ne postacujici.
    Add 2) Me i uzivateli rekli, ze takovy problem muze nova OTA vyresit a pokud ne tak FR. Pokud nechceme cekat tak FR. Byl jsem rad, ze nezneuzili autority a netlacili ji do FR, to uz jsem u jinych videl.
    Naopak moje zkusenosti s podporou byly vzdy above expectations :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: nesrovnavat telefon a auto, je to neco jineho. Jdi a reklamuj ho v Samsung Plaza v Ječné, tam mi vždy poskytli zápůjční náhradu po dobu reklamace.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LAUNCHER: 1) pokud mluvíte o mě, tak ano.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: 1) Já jsem to teda pochopil tak, že mu to zamrzá od začátku a že to ani poslední OTA nevyřešil.

    2) Po mě factory reset nechtěli, po mě chtěli safe mode. Protože hráli na to, že to rozbíjí nějaká nainstalovaná app z Google Play.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Nozatim jsem neprisel k zadnym vyhodam pri reseni s podporou Ska. Je to mozne, ale taky muzes narazit na hodneho technika :)

    Nicmene neni potreba to extrapolovat na vsechny uzivatele. Mame tu problem uzivatele co dostal aspon 2 OTA a chysta se reklamovat s nahodnymi zaseky.

    Takze anketa by mela byt: Muj telefon ma chybu co nelze ukazat a dostal jsem nedavno OTA, co udelam?
    a) Budu doufat ze se o me postaraji. Pokud me reknou udelat Factory Reset. tak budu delat Karen ze mam Sko
    b) Zresetuji a pri zamrznuti vyfotim, abych si usetril pripadnou cestu a dohadovani s nekym, kdo nema ani pristup k databazi poruch :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: Napadá mě, jestli se víc nestarají o ta Ska. Třeba si to ještě užiji, až v budoucnu pro dečka koupím dvě Áčka.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: No tak mas stesti. Mpocet telefonu je obrovsky a nekdo jako ty musi existovat.

    U nas v rodine to jenom.v 2022 byl opticky reader a zesilebi sluchatka pro stereo. Tady na nuxu byl taky jeden.

    Reset byl doporucen I primo samsung podporou...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JOHN_LENON: Možná mám výhodu, že tady v regionu se lidé snaží chovat vstřícně, protože se všichni znají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam