• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Játra nějakou dobu jela hodně na rezervu, mám decentní pocit, že kdybych znova začal, tak slinivka pápá. Pár zubů, které mě opustily, protože jsem sral na zubaře. Zlomený kotník. Rozseknutá pazoura. Dvakrát rozbitej rypák, když jsem měl vysvětlovací náladu (pokaždý brejle za desítku+ a šrajtofle a služební mobil v hajzlu). Balancuju na hranici cukrovky, jejíž nástup jsem vrcholovým litím zrovna neoddálil.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Tři týdny jsem musel jíst brčkem. ;)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Počítá se, když jsem si ožralej na kole rozsekal ksicht, že mi ho museli sešít a vyrazil si zub? :) Jinak asi nic, co bych řešil s doktorem, bylo jasný, že to mám z chlastu nebo drog a řekl by mi, že to je nevratný.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Ja primo ne, ale kamarad si nevratne poskodil konzumaci slinivku.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    otázka do pléna: už si niekto z prítomných vážne ublížil na zdraví konzumáciou? Myslím tým zápaly, ztukovatenie pečene, či horšie... aj PM ak sa to nehodí na board.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Gil Scott-Heron -- The Bottle (Official Version)
    https://www.youtube.com/watch?v=EdhoX1Xu6ZI&ab_channel=downlowpictures
    VEX
    VEX --- ---
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ZABAKOVA: To nevím, o nikotinu jsem to neviděl.
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    HONZA09: muzu se zeptat, neni to i o nikotinu?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Sananimský večerní stacík má volná místa - PRaha, dvakrát týdně, nese sebou možnost využívat sociálně-právní poradenství včetě oddlužení, podporu pro rodinné příslušníy v rodinné poradně (vskutečnosti s nima nebudou řešit jak jste strašní, že chlastáte, ale budou je něžně vést k tomu, aby si taky začali řešit vlastní démony, ne jen ty vaše) a případně když se ukáže potřeba psychiatrické péče, tak bude jednodušší se dostat do vyšších částí pořadníku k ambulantním psychiatrům v S, než když budete volat jen z venčí.

    Spouštíme večerní stacionární program
    https://www.sananim.cz/aktuality/spoustime-vecerni-stacionarni-program/
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    SLAMITCH: Tak už 6 let. Hurá \ (•◡•) /
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Krásnej suchej, přátelé
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    CLOWNZEPPA: To by byly slusne texty k nejake hudebni produkci. 🙃
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Za třiiadvacet dní to bude 8 let od rozhodnutí nepít. Držím to v časech dobrých a především zlých.

    Včera se mi ozval dlouho neviděný kámoš, chytrej kluk (vždy silnou pýchou a neschopností říct si o pomoc zmítanej), z dob chlastacích, kumpán nonstopový, že je odhodlanej s tím taky praštit. Potkal jsem se s ním v jeho garáži u jeho prej poslední flašky. Neměl jsem problém být na něj upřímně ostrej, dnes jsem se objednal na kafe s jeho ženou, pak ho chci vidět střízlivého.

    Vypadal dosti rozhodnutě, tak uvidíme.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    CLOWNZEPPA: jojo, do bare a pak do nonstopu vedle, pak zase do bare a pak zase do nonstopu vedle. To byly strasne casy. Ja ten terapeuticky ucinnek znam, sama to mam prakticky stejne.
    LALAA
    LALAA --- ---
    CLOWNZEPPA: Máš můj hluboký respekt.
    COPS192
    COPS192 --- ---
    El cementerio de los elefantes / Elephant Cemetery (Elephant Graveyard) - 2008
    nechápu jak mě tento film mohl minout... osobně jsem o tomto fenoménu slyšel úplně poprvé...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    JVCNC:
    samozřejmě, jsme tu jedna sociální skupina a známe se ze všech těch prašivek, errorů, baréček, niter, a podobnejch stok a tady si jakože anonymně povídáme.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    JVCNC: Jou. V tom mám rezervy. Pro mě to psaní je terapie a je to takový proud myšlenek a pocitů...A až trochu sobecké v tom, že to píšu vlastně sám sobě a je mi pak nějak lépe. A zda li jsi si chodívala do Barré. Tak se jisto jistě známé. Byl jsem tam vcelku Král a Klaun nechvalně ke konci své alkojízdy známý...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam