• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    XCIDER: Když si jich dáš několik denně, tak je to cukr navíc.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    XCIDER: to by pak každej tvrdej alkáč byl špekatej jak hamburgr, ale většinou jsou to takový kostě a kůže, že
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    SALAMAN: pivo neobsahuje hromady cukru. desitka ma 2 gramy na 100ml (cocacola skoro 12 g). Vetsina kalorii v pivu je primo v tom alkoholu, coz je trochu diskutabilni, protoze telo ho moc vyuzit nedokaze, vetsinu jatra proste spali za vzniku tepla...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BASILUR: Bylas zvyklá brát energii z hromady cukru, kterej je v pivu.
    FRDK
    FRDK --- ---
    A já už nemám žádný třes, ani pocení a spím jak budulínek, páč jsem se už skoro půl roku nenapil, héheč ;-p
    KBN
    KBN --- ---
    Noční pocení mám když vysadím cigára. U chlastu tomu tak nebylo, ale ten třes teda nehorázný, že jsem nemohl ani v klidu stát. U mě se teda nespavost nedostavila, právě naopak usnu skoro hned a spím bez přerušení až do rána.. každý to má asi jinak...
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    Abstinenční příznaky, dokud tam není pocení, třes v celém těle, křeče tak to ještě jde ale možná taky teprve přijdou. Včetně neustálého hladu. Já mívám křeče atd. První tyden-14dni, pak to přejde a většinou přijde nespavost
    KBN
    KBN --- ---
    BASILUR: to přejde
    BASILUR
    BASILUR --- ---
    LOGO: dik, to jsem videla a je to dobry.
    BASILUR
    BASILUR --- ---
    ahoj, mám dotaz. rozhodla jsem se měsíc nepít a je to vlastně úplně dobrý, žádný chutě, s lidma se bavím, dneska je to 11 dní. Předtím jsem pila v průměru tak 4 piva denně, někdy žádný, ale někdy taky 10, tvrdej jen málo. první cca týden mi teď bylo skvěle, ale teď už třetí den mám fakt šílenou únavu a bolej mě svaly a tak, spím ale hodně (8 hodin cca) a dobře. Vím, že je to takový střílení od boku, ale myslíte, že to můžou být nějaký odložený abstinenční příznaky? pročítala jsem různý ty články co se s tělem děje bez alkoholu, ale nenacházím - taky to určitě je individuální, jen jsem si říkala, že zkusím, jestli tady nemá někdo nějakou podobnou zkušenost. Díky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KBN: tak to je měsíc hodně pěknej! držím palce dál
    KBN
    KBN --- ---
    OPERAHYPNO: byly to 4 týdny a pořád pokračuji

    TEKKIT: denně tak 4-5 piv. O víkendu více a klidně i s tvrdým
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KBN: a byl jsi předtím každodenní piják/hladinkář?
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KBN: jakože včera to bylo 30 dní, co jsi v kuse abstinoval a dneska už od rána leješ? nezlob se nějak to nechápu.
    KBN
    KBN --- ---
    Včera jsem byl po letech měsíc bez chlastu. Zajímavý pocit...
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    IF_: ty statistiky se mirne lisi dle metodiky, ale 14 mi prijde moc, vetsinou se to pohybuje kolem 10 az 11 a to uz tak 20-30 let vicemene stabilne
    TRUPEEK
    TRUPEEK --- ---
    HONZA09: Na čepu ne, je to libeňská hospoda s craftovými pivy, výčepák ale kupuje do lednice i pár nealko alternativ. Maisel Pale Ale, kyseláče a občas nějaká nealko IPA.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ahoj. To mají někde na čepu? Tam kam chodím já, mají při nejlepším Birell v lahvi. Ale tak já jsem byl zvyklej chodit fakt do špinavejch špeluněk většinou. :)
    N_I
    N_I --- ---
    TRUPEEK: vida, ta moje nepozornost, ale opravdu podarene pitivo!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam