• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    MOMENT: kupoval jsem od stejný party z Mělníka maringotku před x lety klasika vše je natřené včetně gum :) což je takové úsměvné jinak fajn jednání i mi to dovezli celkem daleko bez nějaký extra pálky za dopravu... jen já jsem vše vyházel vyrval okna vyrval vnitřek udělal nové okna novou elektriku izolaci nové obložení podlahu atp... takže jsem to sundal a viděl co je pod tím umakartem... ty jak píšeš tak tohle neuděláš já bych se bál co pod tím je a jak to vypadá a to hlavně z důvodů že tahle maringotka je dřevěná já bral orličina kovového... na co si dát bacha je to co v téhle chvíli nevidíš (shnilé dřevo tepelné mosty izolace atp...) jinak takhle vypadá cajk a cena odpovídá tomu jak to je jinde
    JOHY
    JOHY --- ---
    MOMENT: hele cena odpovídá, ale je taková hnusňoučká. jaká je vevnitř, zjistíš po bližším ohledání.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    Ahoj, mame zapsany spolek pratel v jedne vesnici a rekultivujeme stary tresnovy sad na obecnim pozemku. Shodli jsme se na tom, ze jako zazemi a na zimni setkavani s detma (neco jako klubovna), chceme maringotku. Rozpocet je 100k vcetne pripadnych dodelavek nebo rekonstrukci. Nemusi byt nijak zvlast zateplena nebo odizolovana, protoze pujde jen o narazove vyuzivani, nejcasteji jednou tydne na par hodin. Nasel jsem jednu hned v melniku, coz je i dost blizko budoucimu umisteni. Dava tahle cena smysl? Podle me jo...co bych mel pripadbw zkontrolovat? Asi stav konstrukce podvozku? Aby to nebyla hezky natrena bida...dekuju za pripadne postrehy!

    maringotka - Mělník - Bazoš.cz
    https://auto.bazos.cz/inzerat/116161027/maringotka.php
    NYA
    NYA --- ---
    KAJUSHE: dobrá cena. v zimě se dají okna řešit okenicemi zvenku a tlustým závěsem uvnitř. a v létě větrání oceníš.
    JOHY
    JOHY --- ---
    CHARIZMATIK: závisí, kolikavrstvý máš to skloa při těch mírnejch zimách....



    KAJUSHE: jinak cena v táhle fázi reko asi odpovídá, ale počítej dost za převoz z ostravy (nevim, kam to chceš vláčet).
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    KAJUSHE: za mně fajn na léto. Nedovedu si představit, že bych v tom skleníku byl přes zimu. Ale jistě by se to dalo nějak vychytat.
    KAJUSHE
    KAJUSHE --- ---
    Ahoj, koukám po maringotce, a prosím o radu a názor, zaujala mě tato, odkaz níže.
    Pro a proti?
    Čemu bych se měla vyhnout, na co si dát pozor?
    Pojedu se na ni podívat, na co vše se optat?

    Dekuji mnohokrát.

    Maringotka - Ostrava-město - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/radka.matuszkova/detail/101885291-maringotka
    SONYAH
    SONYAH --- ---
    máte zkušenosti s pěstováním pokojových květin v maringotce? Zatím žádná nedala ty teplotní šoky...i držáci a nesrmtelné rostliny jako sukulenty do pár týdnů umíraj....
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    AYOS: ono asi jde hodně i to, kde to máš postavený. Jestli to máš na špalkách atd.
    Já to měl na špalkách a docela v zákrytu. Z jedné strany zeď od obory a z druhé strany lesní školka.
    Nicméně když byl nějaký masakr, tak se to docela nepříjemně klepalo. A taky jsem měl strach o střechu. Zavřené okenice jsou samozřejmostí.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    AYOS: Mě to poslední dobou hodně tahá za střechu tak jsem to radši obvazal kurtama :D
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    SMYSLOV: wow, nádhera!
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    ROLEX, LALOBA: no tak dobra, ja si to taky prectu :)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    KRALIK: mne to slo ;)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    KRALIK: ne, dnes jsem to přinesl:) asi to bude pitomý, ale přečtu si to:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    ROLEX: 1953 :)
    uz jsi to zkousel cist? moc to nejde.

    ROLEX
    ROLEX --- ---
    Vydání z roku 49 v antiku na národní za 10 korun, ještě tam v krabici leží jedno z roku 54 se stejnou obálkou, také za 10 korun, kdyby si tam pro to chtěl někdo dojít:)

    ROLEX
    ROLEX --- ---
    CUKI: Ok dik, dobry vedet.
    CUKI
    CUKI --- ---
    ROLEX: Tak zrovna tahle zelená je sice pěkně pružná a pevná a dobře se s ní dělá, ale to lepidlo strašně rychle degraduje. A za pár let ti to sjede jako po másle. Když jsem to viděl někde na stavbách, tak jsem si říkal že to udělali špatně, ale mám doma zbytek pásky asi 2 roky starej co jsem někde náhodou znovu našel a té pásky se nedalo ani dotknout jak byla celá slizká...
    Špatná šarže? Přitom je to jedna z těch kvalitnějších :-(

    U těch stěn to asi nebude problém, tam bude stačit i přesah, ale co to udělá v tom stropě kde je z vrchu plech? To ti nikdo neřekne.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    pak je jeste dobry pouzit sroubotesnou pasku v mistech kde se bude vrtat skrz.. ale to asi znate
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam