• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    _A5_: no tak držím palce :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    _A5_: Kulturisti bez sance. Nejvetsi sypky koncili hned na zacatku trasy ;) No stres.
    _A5_
    _A5_ --- ---
    TAURUS: Ja se toho nechci vzdat, jestli spartan race pobezim, tak jedine v barefootech :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    _A5_: To je slušný! Já někdy na podzim, pod vlivem barefoot kolegy z práce, vyběhnul v teniskách s tenkou podrážkou, a skončil po 2 km s křečema v lejtkách. Od tý doby to radši moc nepokouším :)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Koukam, ze konkurence bude opravdu velka

    Spartan Race 2013 spot - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=TKWLmPkqv9s&feature=youtu.be
    _A5_
    _A5_ --- ---
    _A5_: A cas nevim presne - cca pul hodiny...
    _A5_
    _A5_ --- ---
    TAURUS: Ja dal v utery 4 km, 30 shybu, 30 kliku na bradlech...a na zaver 30 anglanu

    Jenze doted nemuzu chodit, pac jsem testoval nove "barefoot" boty a je to s nima trochu narocnejsi nez s normalnima :/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    _A5_: myslím že je to tak jak píše PODFUCK, aspoň to tak píšou na stránkách a v přihlašovacím systému
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    _A5_: Obavam se ze ne, ale nejsem si jistej. Muzes ale v nejhorsim poslat za sebe nekoho jinyho. My jsme to taky tak minulej rok udelali.
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Jak je to s registraci na zavod? Jde mi o to, ze kdyz se zaregistruju a pak nepobezim, jestli mi vratej prachy. To asi ne, co? :)

    Mam totiz casto ruzny mensi zraneni, ktery mi znemoznujou behat. Ted treba trochu prokoply koleno a nakoplej nart [trefil jsem se roundkickem primo do lokte]
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: to vůbec neni špatný. Já dal o víkendu 4,5 km, asi 30 angličanů, 18 shybů, 10 na bradlech za 25 min. A musím říct že mi to šlo taky dost ztuha!
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    3km beh, 30 anglicanu, 10 shybu,10 spicky k hrazde, 10 kliku na bradlech - 22 min. tak to je hodne slaby po zime.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    tak na sprint zaregistrovano... bude srandy kopec.) diky za slevovy kod!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    _A5_: anketku vyplnit zde... hezká soutěž :-)

    já bych to tipoval na pull-up nebo burpee ve finále

    https://www.surveymonkey.com/s/C3YW7D2
    _A5_
    _A5_ --- ---
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Poslete dal

    spartan race czech republic « PicBadges
    http://www.picbadges.com/badge/3106457/
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Super. Je musis vyhodit, ja to tak delam :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Dnešní běh: 5 km, 50 angličanů, 20 shybů, 20 kliků na bradlech, 40 minut. Lehsedy a špičky k hrazdě jsem nedával. Na Ladronce spousta lidí a na strojích furt někdo překážel. A to ještě není teplo...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jo a peníze sice zpátky nedostanete, ale je možné místo sebe poslat někoho jiného. Taky dobře vědět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam