• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: presne tak- do Berlina a s kamaradkou. jediny, kvuli cemu by to teoreticky mohlo bouchnout je startovny, ale rikal ze uz ma letenky.
    no on ted v sobotu bezi Spartana Beast. Vubec- uplne nenapadnej kluk a fyzicku ma jak ze zurnalu.
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: zatim ne, mam to tak ze kdyz zvladnu jedno, presunu se k dalsimu - takze tj spis dlouhodobejsi plan :) a jde taky o moznosti - mit finance tak do Berlina jedu uz ted protoze si myslim ze na to mam :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: ty jedeš :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: Jede v říjnu do toho Berlína? Sám nebo s někým? Mě pořád odrazuje spousta maličkostí... startovné 3.300 Kč, žádný parťáci, doprava, přespání, nový boty... a ten detail, že neuběhnu 20 km :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: tak mam dalsi metu :D aktualne B7, pak trifecta, pak though mudder a pak tohle :))
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: pecka.
    posilala jsem znamymu z HCT ze srandy ten Tough Mudder, nacez mi vcera oznamil, ze teda jede.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    taky slušný
    FOTO: Nejtěžší závod v Čechách. Čtyřčlenné týmy zápolí bez přestání tři dny a tři noci | sport.ihned.cz - Ostatní sporty
    http://sport.ihned.cz/...ezsi-zavod-v-cechach-ctyrclenne-tymy-zapoli-bez-prestani-tri-dny-a-tri-noci
    KABIS
    KABIS --- ---
    MHO: vybiram jen to co se mi travi dobre a po cem jsem ok, byhoda tech tycinek je, ze je to cisty. Tedy ookud jsem si chtela vzit orechy a datle, tak proc ne ciste datlovo-orechove tycinky ;) jinak tohle je fakt, zkouset neco noveho na zavode je blbost :)
    MHO
    MHO --- ---
    SA_KRA_: Jestli muzu male doporuceni. Jakekoliv jidlo, ktere clovek chce jist pri zavodu je nutne zkouset v treningu. Takze to nejsou dve tri na zavod. Ale trochu vic, aby clovek vedel jak to zabira, zda to dokaze v zatezi stravit a nepobleje se z toho.

    Chce to metodou pokus omyl odladit si nejakou kombinaci tycek a gelu, ktere vase telo dava.

    Disclaimer: tato rada je draze vykoupena nejednim zaludkem na vode behem zavodu. Osoby s kachnim zaludkem pochopitelne mohou zrat cokoliv a kdykoliv ;-)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Takze pokus c.1: pouzila jsem ciste suseny datle country life bez jader (neni v nich zadna dalsi primes - konzervanty, cukr...), mandle a kesu - vzala jsem to cca 1:(1:1) :)
    datle nakrajela na kousky a pak je hodila do mixeru (takovy ten chopper obyc z lidlu), tam to sekala tak dlouho (cca 30 sec?) dokud se z toho neudelalo nekolik hrudek ktere byly pekne mazlave. Ty jsem si dala vedle, do mixeru hodila orisky, nasekala tak aby tam zustaly nejaky vetsi kousky. Pak jsem to oboje smichala, hezky rukou prohnetla a zapracovala do toho ty orisky - slo to fakt pekne. Vytvarovala tycinku, dala do trouby (na takove te teflonove folii) na 160 a pekla cca 20 minut. Po vyndani jsem to nechala chvili vychladnout - zvenci to trochu ztvrdlo a prestalo lepit :), zevnit to bylo krasne mekke. Pri kousnuti jsem se bala ze neco se bude drobit ale dopadlo to dobre.

    Takze asi neni problem, akorat bych to mozna balila do neceho co to trosku stahne - treba potravinova folie.
    Kazdopadne dalsi experimenty cekaji, zkusim to mozna na trosku vyssi teplotu, navic chci vyzkouset i ostatni prichute a chci vyzkouset jak se to bude chovat (na B7 si jich par urcite udelam), ale rozhodne si myslim ze s trochou cviku to bude fakt ok (nevim jak s tim mrazem, to teprv budu zkoumat, ale urcite to vykoumat pujde :) )
    KABIS
    KABIS --- ---
    JAROUSH: tak az se podari tak se samo podelim ;)
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    KABIS: dej pak vědět, jak se ti to podařilo vyrobit (ideálně i s receptem ;-)
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: jj, verim, slintam si na triko ;) ale rikam, asi zkusim vyrobit, napada me i jak, tak uvidime :))
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KABIS: drahy to je, vyjde na 50-60 jedna, zase kdyz si vezmes dve-tri, tak te to nezruinuje :) plus jsou fakt dobry.
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: to vypada luxusne, ale jak je to drahy tak si to mozna zkusim metodou pokus-omyl vyrobit :))
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KABIS: kup si tohle, doporucujou to primo horolezci a na hory je to idealni. navic to nezabere moc mista.
    Produkty výrobce Raw Bite | Scandinavia.cz - to nejlepší nejen ze Skandinávie
    http://eshop.scandinavia.cz/vyrobce/raw-bite.html

    TAURUS: co coze?
    KABIS
    KABIS --- ---
    TYCHOVRAHE: tjn :) ale jidlo psychice hodne pomaha :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: kdy kde kolik?
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    KABIS: no, nejaky ovoce tam mozna mit taky budou, ale spolehat bych se na to nechtel :) ve vysledku je to stejne nejvic o psychice
    KABIS
    KABIS --- ---
    TYCHOVRAHE: nj, se mnou je to s jidlem slozity, papam primal :))) ok, ja to nejak vymyslim.
    Povinna vybava je jasna no, plus ty rady tam jsou docela fajn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam