• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    PT382 – The Body & Catharsis: Do We Need Psychedelics or Just Better Lifestyles? | Psychedelics Today
    https://psychedelicstoday.com/2023/01/17/pt382/?
    KUATO
    KUATO --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: je to tak. Jeden den piješ s nemytýma indianama čarodějný odvar a za chvilku se už cvachtas v ohnivém jezeře.. :o)
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    Harry: Ayahuasca mi pomohla

    Harry například zmínil, že několikrát kouřil marihuanu, která mu údajně nesmírně pomáhala zažehnat zlé psychické stavy pramenící z úmrtí jeho matky. Nezůstalo ale jen u marihuany. Harry totiž vyzkoušel i kokain nebo také známou jihoamerickou halucinogenní drogu ayahuascu. Ta mu dle jeho slov přinesla velké uvolnění, komfort a lehkost, kterou se mu prý podařilo udržet několik let. Jenže si možná Harry během svého vyprávění vůbec neuvědomil, co tím způsobí. Lidé mu totiž vyčítají, že chválí účinky drog a možná nezáměrně tak podporuje všechny kolem sebe v tom, aby drogy také vyzkoušeli.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    Alien Insect On Drugs | Andrew R. Gallimore | Substack
    https://alieninsect.substack.com/


    nsfw
    PULNOC
    PULNOC --- ---
    TRISTERO: Na crack pipe se vykašli.

    Sandwich method v dýmce se sítkem (ne dýmka na tabák pochopitelně, ale na kouření bylinek). ~80mg. Úspěch zaručen. S trochou cviku to klidně dáš najednou. To se hodí, aspoň tě pak nemusí trápit náročná psychologická ekvilibristika tří prásků :D

    Na výběru dýmky záleží, logicky nechceš nějakou miniaturní.

    Zkus to nepřipálit, nechutná to pak moc dobře. Plamen držíš *nad* dýmkou, měl by jen zlehka ožehnout vrchni stranu sendviče. Jako když děláš topinky :)

    Dýmku už pak na nic jiného než DMT nepoužiješ.

    Jaký typ sendvičového chleba preferuješ, to je asi na tobě. Puristé asi poradí různé damiány atd. Pragmaticky a technicky funguje dobře i ganja. Výsledný efekt neovlivní, a aspoň tě na cestách bude ochraňovat Shiva.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    3.2.3

    Boiling Point

    60-80 °C

    O'Neil, M.J. (ed.). The Merck Index - An Encyclopedia of Chemicals, Drugs, and Biologicals. Whitehouse Station, NJ: Merck and Co., Inc., 2006., p. 553
    Hazardous Substances Data Bank (HSDB)

    3.2.4

    Melting Point

    46 °C

    N,N-Dimethyltryptamine | C12H16N2 - PubChem
    https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/N_N-Dimethyltryptamine#section=Color-Form
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    DMT

    taje pri 46 stupnich, roztaje...

    bod varu kdy se odparuje na pary je 60-80 stupnu

    nad stovku, nad 120 to spalis... plamenem to spalis

    tedy co je ma vetsi teplotu nez vrouci voda to spali...


    ty potrebujes inhalovat pary co z toho jedou pri 80 stupnich...

    proto Vaporizer kde postupne zvysujes teplotu na 90 a jedes...
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    TRISTERO: potrebujes si poridit nebo pujcit Vaporizer s regulaci teploty... nastavenim

    volna baze dmt se odparuje pri teplote nad 60 stupnu.. tak malo.. pri 120 uz to spalis, resp kdyz se toho dotkne rozhavene sklo plamenem resp. plamen.


    podivame se na presny bod varu dmt kdyz od toho stoupa para...
    TRISTERO
    TRISTERO --- ---
    Ahoj, chtěl bych poprosit o radu nebo výpomoc.I přes to, že mám materiál a crack pipe a shlédnul jsem nějaké tutoriály, tak se mi breaktrought nějak nedaří. Nemáte někdo na půjčení ten upravený vape, kde by to mohlo být jednodušší? Nebo nějakou spolehlivější jinou metodu?
    díky moc
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Na tomto kanálu vytvářím živé improvizace o meditační hudbu třeba se to někomu bude líbit jako poslech k tripu :)
    Raining meditation with 440 Hz + 880 Hz (live concert of life) #meditation #meditationmusic
    https://youtu.be/U8qnK81JFTU
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    PULNOC
    PULNOC --- ---
    The feels… 🙂

    DMT : Experiencing the impossible - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=i2nbnJzervs
    NYXNAME
    NYXNAME --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    -"Rozesrala jsem si psychiku příliš častým užíváním psychedelik."
    -"To je jasný, dávala sis totiž moc málo. Začátečnická chyba."


    PULNOC: Podobný (i když ne stejný, ono je to stejně asi slovně nepřenositelný) věci jsem v mírnější podobě viděl i u lidí, který třeba rok příliš často žrali papíry a hulili. Tam to během třeba půlroku až roku abstinence od psychedelik i od hulení zmizelo, ukotvili se zpátky v realitě jako bonus se jim zmírnila náchylnost k nesmyslnejm ezo věcem (to neříkám jako nadsázku nebo výsměch, ten proces tam fakt takhle byl). Doporučuju zachovat naději, nehulit a připravit se na to že ti to holt může trvat dýl. Terapeuti který budou mít ponětí o čem mluvíš taky existujou.
    SPIRALSOURCE
    SPIRALSOURCE --- ---
    DMT vedle koksu... kam ten svět spěje. To je děsný, sorry.

    Jestli to není spíš o dávce... tím myslím, že je potřeba si dát opravdu hodně, pak je vše jasné... není nad čím spekulovat o integraci nemluvě. Pak si to člověk nemusí dávat za sebou 20x.

    Tedy má zkušenost je takové, že když jsem si to dal sám poprvé, tak jsem vůbec nevěděl, kolik si toho mám dát a dal jsem si toho opravdu hooodně... bylo to na hranici všeho, ale naprosto jasné, co otázka to jasná "odpověď".

    Pak jsem to zkoušel několikrát zopakovat , ale už jsem byl posranej a měl jsem k tomu velký respekt a nemělo to už takovou hloubku. Věřím, že pak to může být matoucí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PULNOC: 20x behem pul roku je malo. musis vic.
    MAREKPARAL
    MAREKPARAL --- ---
    PULNOC: Hodně zajímavé, díky, uvědomil jsem si, že to mám podobně - jen jsem si to pořádně neuvědomil.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PULNOC: u DMT je imho problém že ti nedá čas tu zkušenost prožít a integrovat, prostě šup do vesmíru a tradá. Full trip na LSD nebo psilocybinu je daleko praktičtější.
    PATRON
    PATRON --- ---
    PULNOC: tak dát si během půl roku 20 tripů? co čekala, že se tak stane?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam