• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: to je mi jasný. mně neni jasný, že jsem nedostal ani jednou na výber legendu, zatimco potkávám lidi s dvěma plus. jestli neupravovali arénu nebo legendy na vůber atd
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: you need a skill not luck bro
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tak jsem právě odehrál osmou arénu po sobě, kdy jsem nedostal ani JEDNOU legendarku, samý sračky.
    super vyhozený goldy...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Já od té doby co si mě vzal PLOMBDENTIST do parády dávám lege zpravidla do třetího dne nové sezóny a zbytek měsíce se kočkuju s FINDANem v top10...
    .)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: jono, bychom měli Danklarovi říct, že ne všechno co se tu napíše je pravda
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: ja vim ze si delas prdel ale stejne me sere to cist :D
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    No koukám, že je to hodně pestrý:)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    obvykle končim top1000 a když trihardim, tak třeba top50 a to všechno s decky co si vymyslim sám, žádný z internetů
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Ja hraju casto casual protoze tam muzu hrat decky ktery jsou zabavny ale nejsou tier1 nebo 2. Navic potkavam i vic inspirace a divnodecku.

    A na questy si klidne postavim nejakej deck co ma 30 murlocku a nema sanci vyhrat.

    Ladder tak do 10 protoze pak uz mi to prijde ztrata casu. Obcas wild - Reno...;)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    já posledních pár sezón dávám r11 - r8. jedu standard a na wild chodím jen kvůli questům, na které nemám deck, který by obstál na standard ladderu
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Jakožto hráč, co začal loni v září pro mě wild nemá smysl. Většinou plnim jen questy a sem tam par her na ranked. Na ladderu sem byl max 18-20. A vcera jsem poprve byl 2* 16.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    AZIM: Taky nakonec dolezu tak na tu 5-3.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Ja se vetsinou snazim dostat co nejblize k r5 ve standardu. Muj max je r2, tuto sezonu r8.
    Na wild uz pak neni cas.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    AZIM: mam to stejne .. push na r5 a funny decky, ale s novym systemem pojedu legendu kazdou sezonu. Razem se clovek nemusi prokousavat z r17. Velke plus je, ze odpadne nutnost hrat aggro/mr decky do r5..
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ja se neprokousu nikdy vic jak 15/10 ale asi to bude tim ze moc netryhardim... muj best je 5... (standard only)
    AZIM
    AZIM --- ---
    DANKLAR: mam to stejne, aktualne 12 standard 10 wild, vetsinou dotahnu tu petku, dal se nepachtim ... uvidime ted se zmenou jak klesnes o 4 ranky, mozna ten push na legendu zkusim
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Zajímaly by mě výsledky ankety, jak tady kdo hraje. Jestli ranked na wildu i na standardu či jen jedno z toho. A kam se dostanete dál? A hrajete casual? Nebo jenom casual?

    Pokud to už proběhlo, sorry a prosím odkaz:)

    Já jedu wild i standard na ranked. Wild mě baví víc. :) Casual nehraju. Jsem teď 10 a 10.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NEROY: se ti o nich už i zdálo jo?
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Mě s Big priestem Cubelock nedělá roblém, úplně přesně jak píše ZAPPO: . Co mi ale dělá problém je ta Roguna s deathrattle šavlí nebo co to je. Pokud mi do ruky nepřijde summon karta tak prakticky nemám šanci.
    NEROY
    NEROY --- ---
    MATHES:
    WRATA: ja udelal big priesta podle kolenta, a proti cubelockovi jsem s tim neprohral jedinou hru, ale najednou sem je prestal potkavat, uz dva sny ani jeden
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Mě se proti těm cubelockům osvědčil secret hunter s kathrenou a velkejma beastama. Freezing trap je skvělá na posessed lackeyho + 2x spellbreaker. Proti cubelockovi mám zatím 7-1 rank 12 -> 8. Nejhorší matchup je murloc pala, jinak se dá docela vše v poho. WR lehce přes 70%.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam