• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    MATHES: ten je tier 2, sekli ocividne len vsetky tier 1 decky a nagu do wild. toho odd paladina som mal a nebolo to moc zabavne a ani proti nemu hrat to nieje nejaka sranda.


    OBOJETNIK: nestoji to podla mna za to. imo nieje to s tym deckom dlha zabava, teda ak netryhardis.
    MATHES
    MATHES --- ---
    doufal jsem, ze nejak seknou i odd paladina:/
    MATHES
    MATHES --- ---
    here we go
    Hearthstone Official Game Site
    https://playhearthstone.com/en-gb/blog/21758133/upcoming-balance-changes-may-2018

    Naga Sea Witch – Will cost 8 mana. (Up from 5)
    Spiteful Summoner – Will cost 7 mana. (Up from 6)
    Dark Pact – Will restore 4 Health. (Down from 8)
    Possessed Lackey – Will cost 6 mana. (Up from 5)
    Call to Arms – Will cost 5 mana. (Up from 4)
    The Caverns Below – The quest reward, Crystal Core, will read: For the rest of the game, your minions are 4/4. (Down from 5/5)
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    SHAAG: Nema, teda aspon nie teraz a myslim, ze ani nebude mat. Je tam constructed s ratingom. Potom Quick constructed, co je za vstupny poplatok a za vyhry su odmeny. (nieco ako hs arena bez draftu). A nakoniec draft eventy, pri ktorych je poplatok a je to ako draft v magicu, karty si hraci nechaju. Plati sa v hre peniazmi, alebo goldami (grind klasika, pomaly).
    Tiez pardon za OT.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    SHAAG: kdyz si postavis decklist na http://tappedout.net , tak tam pak u nej kliknes na 'Playtest' tlacitko, vygeneruje ti to uvodni ruku a muzes si postupne odehravat kola. ja to u crafteni novych mtg decku pouzivam docela casto...
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    K3BAB: sice lehce OT, ale ma MTG i Single mod (neco jako practice na testovani decku)?
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    J4C0B1M: tak trosku ano :), nemohol si pomoct. lock co je tu uz ani nevim jak dlho a este aj toptier. stancifka je fajn, skoda ze zakazdym tak silno tryhardi a hra len toptier, to je potom nuda aj pozerat.

    Nejako je ten hearthstone moc o nahodach v poslednej dobe a teraz nakoniec o agropaladinovi, cubelockovi a spitefullsecko.
    Ved to iste bolo top aj pred poslednym datacom. Nejako mi to nechce ist do hlavy, ze preco. Dnes som to pustil za toho locka, prve 3 hry mirror match-fakt nuda, potom na mna vybehol spitefull priest a nejaky divny druid co asi nemal karty na nejaky metadeck. Dokoncil questy a vypol. Ved mi pride ze tam nic extra nove nieje, monsterhunt si odkladam, nech aspon nieco, ze keby daco :). A nakoniec som dostal Mtg arena kluc a hovoril si, ze zas dalsie mtg co sa na hearthstone nebude zdaleka chytat. No a bavi ma to akosi viac.

    Nemozem si pomoct, ale v poslednej dobe ked idem hrat hs a kliknem play ako keby som si v tom momente hodil kockou, ze ci vyhram.

    SHAAG
    SHAAG --- ---
    KVIIIK: Jj mel jsem proti nim docela dobrou bilanci.
    Nejhorsi bilanci jsem mel proti Quest/Taunt warriorum, ale tech tam nastesti tolik neni (ale jednoho Quest Warriora jsem potkal na ranku 2 a on mel Lege 63 :-D)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    SHAAG: díky! po propadu 6->10 je tohle první deck, kterej se zdá že funguje i proti všudypřítomnejm lockům :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    K3BAB: ted nás taháš za fusekli, že jo?
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    OBOJETNIK: to ma nejaky novy metadeck ne?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    J4C0B1M: jop...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: Benedictus?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: jeho deck
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    tak jako ta legenda co ti zkopiruje deck do tvyho je op
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    hmmmmmmmmmm, že ještě nedorazil měsíční report za minulou sezonu od Blizzu? Chodí to vždcky ňák 10.-14.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    AZIM:

    Od minuleho mesice, jsem presel na Even, protoze synergie s Murloc Knightem je proste brutalni.
    N'Zoth se mi vyslovene osvedcil a vyhral nekolik her (proti jinym paladinum nebo lockum).

    Rank 3 -> Lege jsem jel s WR 68%

    ### Wild Even Egg Pala
    # Class: Paladin
    # Format: Wild
    #
    # 1x (2) Dirty Rat
    # 2x (2) Equality
    # 2x (2) Haunted Creeper
    # 2x (2) Knife Juggler
    # 2x (2) Loot Hoarder
    # 2x (2) Nerubian Egg
    # 2x (2) Shielded Minibot
    # 1x (4) Blessing of Kings
    # 2x (4) Call to Arms
    # 2x (4) Consecration
    # 2x (4) Keeper of Uldaman
    # 2x (4) Murloc Knight
    # 1x (4) Spellbreaker
    # 1x (6) Genn Greymane
    # 1x (6) Sunkeeper Tarim
    # 1x (8) Silver Sword
    # 1x (8) Tirion Fordring
    # 1x (10) N'Zoth, the Corruptor
    # 2x (10) Sea Giant
    #
    AAEBAaToAgjyBfoGrwfgrAK5wQLfxALh8ALN9AIL0wH7AdwD9AWxCPUN+g3qD98UyRb40gIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    AZIM
    AZIM --- ---
    SHAAG: s jakým deckem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam