• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    AZIM: A nebude konec tri expanzi bo kolika? Ja mam taky podobne...g. a d.
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: duben, srpen, prosinec, tenhle kalendář snad v blizzu ještě neporušili ... odpověď zní ano, já mám 4100g a něco přes 7k dustu
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tusite nekdo,jestli a kdy zhruba (brezen/duben) bude dalsi rozsireni? abych zacal setrit goldy a dusty
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    zkouším teď tohle a je to megaprdel
    [Wild] Rank 1 Legend Mecha´thun by Bongoman - Hearthstone Decks
    https://www.hearthpwn.com/decks/1232880-wild-rank-1-legend-mecha-thun-by-bongoman
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    KVIIIK: souhlas, ty hraju treba v tomhle, to me taky bavi. A navic je tam weasel, takze se tim daji dobre trollit protihraci :) ja hraju wild hlavne pro srandu, casto casual, mam cas tak na 2-4 hry denne v tramvaji nebo pozde v noci.

    ### N’Zoth Priest
    # Class: Priest
    # Format: Wild
    #
    # 1x (1) Awaken the Makers
    # 2x (1) Weasel Tunneler
    # 2x (2) Loot Hoarder
    # 2x (2) Shadow Visions
    # 2x (2) Spirit Lash
    # 2x (3) Twilight's Call
    # 1x (4) Arfus
    # 1x (4) Baron Rivendare
    # 1x (4) Spiritsinger Umbra
    # 1x (4) Weaponized Piñata
    # 2x (5) Carnivorous Cube
    # 2x (5) Excavated Evil
    # 1x (5) Feugen
    # 2x (5) Sludge Belcher
    # 1x (5) Stalagg
    # 1x (6) Lightbomb
    # 2x (7) Psychic Scream
    # 1x (8) Shadowreaper Anduin
    # 2x (9) Obsidian Statue
    # 1x (10) N'Zoth, the Corruptor
    #
    AAEBAa0GCoQOhQ77DpIP4KwCycIClsQCkNMCtuIChvsCCvsBgQ63F+W8AtHBAubMAvDPAujQAovhAqniAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    TOMASEQ: hmmm... no nevim... dissnul jsem je oba a hraju místo nich právě Spiritsinger + Barona, na který si oponent vystřílí removaly úplně stejně a na rozdíl od pata a mata mají value téměř v každý hře ;)
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    KVIIIK: povedlo, jeste ho hraju v Nzoth Priest. Je to spicka kdyz se to povede (tak jednou za 5-6 her) + si na ne protihraci casto vystrili ruzny removals (transformace, devolve), protze je to desi a ty pak mas klid na Kel'Thuzada. A samozrejme kdyz mas 4x Thaddiuse na boardu, tak je to libovy... :D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    TOMASEQ: už se ti někdy za svou historii hraní povedlo uplatnit Feugen+Stalagg combo? Přijde mi, že ty dvě karty zabíraj ve většině deathrattle decků akorát zbytečně místo, na který by mnohem líp sedli Spiritsinger Umbra + Baron Rivendale
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    XINDL: Kel'Thuzad + Reincarnate archetyp je sranda, ja hraju napr. tuhle verzi. Hraju tam Lich Kinga misto Undatakah na kteryho mi jeste chybi trochu dustu.
    ### Reincarnation
    # Class: Shaman
    # Format: Wild
    #
    # 1x (2) Ancestral Spirit
    # 1x (2) Crackle
    # 1x (2) Devolve
    # 2x (2) Reincarnate
    # 2x (2) Rockbiter Weapon
    # 1x (3) Healing Rain
    # 2x (3) Lightning Storm
    # 2x (3) Mana Tide Totem
    # 2x (4) Hex
    # 2x (4) Piloted Shredder
    # 1x (4) Storm Chaser
    # 1x (5) Carnivorous Cube
    # 1x (5) Feugen
    # 1x (5) Rotten Applebaum
    # 2x (5) Sludge Belcher
    # 1x (5) Stalagg
    # 2x (5) Volcano
    # 1x (5) White Eyes
    # 1x (6) Sylvanas Windrunner
    # 1x (8) Kel'Thuzad
    # 1x (8) The Lich King
    # 1x (10) N'Zoth, the Corruptor
    #
    AAEBAfWfAw6UA7kNgg6EDoUO1g/grAKmvAL2vQLCzgKL4QLz5wLF8wLq+gII7wGBBPUE/gWBDpEOkBDHwQIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    Muzes jeste pohledat decky kolem Princess Talanji nebo Reno Shudderwock, to me na wildu taky bavilo.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    XINDL: mill rogue, thief rogue, c'thun taunt druid, big recruit rattle hunter, murloc+giant paladin, mage freeze aggro... Některý ty decky mají winrate pod 50%, ale jsou fakt zábavný.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    XINDL: c’thun rogue mi prijde jako hodne fun
    XINDL
    XINDL --- ---
    KVIIIK: mas nejaky zajimavy wild decky? Nejde mi ani tak o nejakej grind faktor, spis o fun faktor :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    fakt bych to pral Faelimu, to je sikovnej a sympatickej typek. Z cesky pro sceny, ktera pronika na svetovy akce pro me urcite nejlepsi persona. .. Cifka uz nehraje, navic to je trochu ufon. Jarla je divnej. Pokrovac je docela ok, ale je to cucák, Findan je taky jeste moc mladej, Pardub je BM arogant..
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    O víkendu jsem hrál asi dvacet her na wildu a skoro pokaždý potkal jinej zábavnej balík. Některý fakt příjemně překvapily, byla zábava proti tomu hrát. Jestli vás prudí standard, tak doporučuju vyzkoušet wild, je to vážně jiný kafe.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    DOCKINEZ: dat legendu s netdeckem je nezabavny grind na hodiny.. Me se ted narodila dcera, takze si hodne vybiram cemu venuju svuj volny cas a dokazovani si neceho v hs k tomu rozhodne nepatri... Zahraju si 5-10 her do tydne, trosku poladim svuj deck, dotanu to na rank 5 kazdy mesic a to mi dokonale staci...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DANKLAR: taky sis mohl všimnout, že si tu většina stěžuje a nehraje :P
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Já to hraju pátým rokem, stavím si balíky sám i zkouším netdecky a furt mě to baví. Moc nechápu, že někomu stojí za to si tady pravidelně stěžovat, že ho to nebaví. Tak to nehrajte a dejte pokoj.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KAJJAK: chlapče, ukaž nám blbcům, co to "nikdy nepochopí", že jsi borec, a pochlub se třeba tou legendou, hm?

    Já ji v Eternalu tento měsíc dal :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: Jo jasne, nevim o cem to je, nic jsem nezazil. Vzdyt karetni hry hraju jenom 20 let, vyzkousel jsem si jenom zhruba asi 10 karetnich her - z toho nekolik digitalnich.

    Ty znas jenom a pouze hearthstone a proto nechapes, kdyz ti rikam, ze ta hra proste nema hloubku.

    Je to asi stejny jako kdybys stal v metr a pul hlubokym bazenu a rikal, jak te hrozne bavi se potapet v bazenu a lidi co v nem jenom plavou "nevedi o cem to je a brzo je to prestane bavit". Ja se ti snazim vysvetlit, ze me bavi se potapet - a casto se potapim, ale ne v tomhle bazenu.
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Já jsem to úplně přestal hrát někdy v říjnu a vůbec mi to nechybí. V prosinci jsem jako lehkej substitut nabral Star Realms, který jsou hyper přístupný, nevyžadujou prachy nebo časový investice žádný a jsou jakože zábavný, tak můžu doporučit jako kartičky do tramvaje nebo na letiště.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam