• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: jop, to jo. Potkal jsem tam dokonce jednoho big priesta. Držel jsem se do šestýho kola jen abych se přesvědčil, že to fakt hraje :D Holt Kajjaků je v HS světě pořád dost...
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: diky, nechtelo se mi to hledat a je fakt zabavny rektit lidi se standard deckama stabilne ve 3. kole
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    https://www.hearthpwn.com/decks/1305701-everyfin-is-awesome - akorát jsem přidal ship's canony :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    CUZMAN: ano, to byla vlastne pointa toho meho postu - pulka lidi hraje s copy-pastou svyho aktualniho decku (a tudiz mohou mit casto kliku a narazit na jine copy-pasty). ja sam taky v drtive vetsine brawlu chci odehrat 1 win a zapomenout. ale prave proto se obcas da krasne vykrmit, kdyz prijde nejaky skutecne tematicky 'aggro' brawl a clovek investuje 5 minut do precteni tematu a stavby decku. pak proti 'mech palachum ze standardu' sbirate korunky jak vztekli :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja to dal normalne s mech palachem ze standardu
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak tenhle brawl je teda straslivej masakr. stihl jsem 6-0 za necelych 10 minut. nez sem Kajjak posle nejakej 'optimalizovanej' control warrior deck, se kterym nahodou porazil jinyho cloveka, co si taky neprecetl tema brawlu, zkuste si vyfiltrovat nasledujici :) :
    mechwarper, underbelly angler, hungry crab, golakka crawler, ship's canon, patches
    dalsi chutovky (lordi, dragon slayer, everyfin is awesome...) uz jsou jen takovou tresnickou na dortu. hlavne mit dostatecne nizkou krivku a predbehnout tak jiny serious decky
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: uz to chapu, je to v podstate o tom hrat 2. a ve 2. kole pres coinu vytahnout hooked scimitar into dread corsair:D
    AZIM
    AZIM --- ---
    ten deck neni joke ... dukaz misto slibu ... 10:1


    AZIM
    AZIM --- ---
    spadnul jsem z 9 na 10 a nejak se ne a ne hnout, az jsem zkusil tuhle rogue https://www.hearthstonetopdecks.com/decks/tempo-rogue-saviors-of-uldum-2-legend-boarcontrol/ a akorat hitnul rank 5
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    NEROY: ju warrior tiez natrhava prdel, bohuzial som spravil chybu a neznaly mety som investoval vsetko do druida (a neutralov pre highlandera), uz som par rokov nehral a rozpustil som dust zo starych serii



    AZIM
    AZIM --- ---
    BARTOK: asi mozna uz vlastne jo, kazdopadne bych do hall of fame pridal tu defku elysianu, prakticky prohravam s tim priestem hlavne na ni
    AZIM
    AZIM --- ---
    Hero Attack Bug | Saviors of Uldum Hearthstone
    http://www.youtube.com/watch?v=hpmnoaXo9dk
    NEROY
    NEROY --- ---
    BLACKDRAGON: ja jedu ciste control warra a pokud neni fakt velka smula tak si magove moc nezahraji, novy karty akorat dve

    ### Custom Warrior
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (1) Eternium Rover
    # 2x (1) Omega Assembly
    # 2x (1) Shield Slam
    # 1x (2) Execute
    # 2x (2) Frightened Flunky
    # 2x (2) Warpath
    # 2x (2) Weapons Project
    # 1x (3) Acolyte of Pain
    # 2x (3) Shield Block
    # 1x (4) Omega Devastator
    # 2x (4) Spellbreaker
    # 2x (5) Brawl
    # 2x (5) Dyn-o-matic
    # 1x (5) Harrison Jones
    # 1x (5) Supercollider
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (6) Mossy Horror
    # 1x (7) Baron Geddon
    # 1x (7) Dr. Boom, Mad Genius
    # 1x (9) Archivist Elysiana
    #
    AAECAQcK0AKRBpAH+wzL7AKS+AKO+wKggAOGnQOSnwMKS6IE8gX/B5vzAvT1AoP7Ap77ArP8AoKoAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Neni ressurect na wildu?
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Quest thief roguna je taky problem.
    AZIM
    AZIM --- ---
    BARTOK: good, s tím vargothem možná ještě ressurect místo toho ripple damage spellu bude fajn
    AZIM
    AZIM --- ---
    BARTOK: jediné co to dá jen se štěstím je pomalý ctrl war a quest paladin, jinak všechno na pohodu, vargotha nemam ale nesedne tam tolik, nehealuje, není taunt ale "win more" karta
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Teď sem s tim na první dobrou porazil otravnýho zephyrus mága...to pude.
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    AZIM: Mně chybí jeden psychopomp? Vargoth jako náhrada?
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: nikomu se to nelibi nebo vsichni jedou zephyrus decky ? Ja jsem tim prakticky bez obtizi prosel ted o vikendu z 14 na 9
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    BLACKDRAGON:

    mam proti magum 85% winrate, takze bud earriora hrajes blbe, nebo s blbym deckem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam