• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    BOREC: Nahoď je sem ;)
    BOREC
    BOREC --- ---
    KVIIIK: logicky ve Wild je větší portfolio decku, ale přijde mi že po té nové edici je spousta decku i ve standardu. Já si teď postavil takovej funny deck buff paladin a strašně mě baví. Plus mě dost baví plot twist mechathun zephrys :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    posvatnou kravou je myslen "originalni deck"
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: milej zlatej kajjaku s tou svoji posvatnou kravou vubec netusis o cem je wild a jak funguje, jinak bys neplacal takovy hovadiny.

    Ten tvuj vyrok je v nazvu auditka ne proto, ze by v nem byla nejaka pravda. Prave naopak. Je to tak strasne ujetej BS, ze me to rozesmalo, troufam si tvrdit stejne jako vsechny, co wild nekdy hrali.

    Ty mas na vsechno Nazor a pokud je objektivni skutecnost v nesouladu s tvym Nazorem, tak tady placas kraviny tak dlouho, az to vsechny prestane bavit a ty si z toho odneses naprosto nespravny zaver, ze si vsechny "ubil argumenty" a ze mas pravdu.

    Pravda ale je takova, ze snazit se tady s tebou polemizovat je stejny, jako hrat sachy s holubem.

    Muze to bejt chvilku zabava, ale vzdycky to skonci stejne. Holub rozhazi vsechny figury, vysere se na sachovnici a odleti s pocitem, ze vyhral.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    LEDOFREDO: kompetitivní určitě, ale nemám pocit, že by se na wildu na ranku 5+ točily pořád tři stejný decky. Secret mage je teď trochu cancer a opakuje se častěji, ale jinak mi přijde že je tam dost variabilita a netdecků tam člověk zas tolik nepotká (možná zkrátka proto, že wildový decky na hearthpwn a pod. moc nefrčí). Variací na ně poměrně dost, ale to už je jiný téma - kolik karet je třeba vyměnit, aby to už nebyl netdeck :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    a hrajes i vlastni decky nebo te spis bavi hrat cizi buildy? to taky muze mit vliv na uspesnost...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja treba hraju vic wild, ale legendu jsem kupodivu dal na standardu.. hraju ted na stridacku oba formaty pomerne rovnocene a nevidim moc velky rozdil v obtiznosti, imo rank 5+ meta je stejne kompetetivni pro oba formaty .. vic nez format rozhoduje o obtiznosti den v mesici
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    hele nebud ublizeny, ze si byl ubit argumentama a zjistil ze to hrajes s jednookyma, slabsi kousky na standardu stejne necekame :-) A osobnima invektivama svuj dlouhodoby inteligencni profil nijak nevylepsis :-) Kdyz doujdou relevantni argumenty vzdy hrozne rychle prejdes k nadavkam :-)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Debil zůstane debilem... a mazej zpátky do ignore.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ono se hrozne jednoduse ryje do nekoho kdo sem sve decky aspon postne, takovy noname hrac co nikdy neukazal neco co sam postavil ma pro mne daleko mensi slovo nez slabsi hrac kde aspon vim, ze si to necuca z prstu... Internet snese vsechno, ale ulozenou historii klubu neojebes :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_:

    jo to sem si myslel, takze legenda vytryhardena s netdeckem, gratuluju, to dokaze cvicena opice pripadne trochu lip naprogramovany bot s facehunterem v urcite dobe ;-)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: odkaz na deck? asi si me pletes s try-harderem sveho kalibru

    ja si nedelam online decklisty, ale stavim decky na mobilu a hraju ty, ktery me aktualne bavi (a se kterymi se mi dari, protoze neumim prohravat a jen jsem pak nasranej). a jelikoz hraju vsechny classy, tak ty decky neustale tocim, a navic prestavam hrat classy, ktery uz mam zlaty, a tudiz mazu jejich decklisty, abych mel misto na ty zbyvajici classy. legend screenshot jsem sem minimalne jednou postoval a filtrovat snad umis

    kazdopadne uz ale tuhle diskuzi s tebou ukoncuju, protoze "...they will drag you down to their level and then beat you with experience."
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_:

    postni sem odkaz na nejaky tvuj standard deck, ktery jsi vytvoril a udelal s nim legendu a lisil se o hodne karet s tim co se prave hralo jak sam pises... Nikdy si se tady s takovym svym deckem nepochlubil, coz je hodne s podivem, pokud si s nim dal legendu a byl to tvuj vlastni deck...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: ja dosahl legendy, na std i wildu, s vlastnimi variacemi na tier1-2 archetypy (vetsina se jich od hearthpwn decklistu lisila o vic karet, nez ty tvoje udajne originalni warrior buildy. budto ses stejne inspiroval u netdecku, nebo jsi casem jen postupne dogravitoval ke kvalitnim decklistum. ostatne, na std tak clovek stejne vzdycky skonci, kdyz hraje nejaky dany archetyp a chce ho 'vytunit'. cardpool je tam proste mensi). a to bez vetsiho grindeni - treba doma nehraju HS vubec

    nejspis jen nejsi dost dobry hrac. kazdopadne ale nejsi v nejmensim povolan vyjadrovat se k formatu, o kterem ocividne nic nevis
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_:

    ja hlavne piluju vlastni decky co maji konkurovat statitici lidmi vypilovanym broken net deckum...

    az dosahnes rank 2 s vlastnim deckem, pak muzes stejne nepovolane psat o tom jak je to jednoduche...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    je to jednoduche, od tech 3 baliku dostavas na standardu cocku, proto te to nebavi a jdes do wildu... To je jednoducha logicka konstrukce... Kdyz si schopen udelat sam vlastni balik, co to natre tem trem balikum, nebo te aspon bavi to jeho budovani a vylepsovani, tak te to naopak bavi a hrajes standard...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: chapu spravne, ze jsi wild ranked (minimalne tedy lepsi ranky) nikdy ani nezkousel? chapu spravne, ze tvuj nejlepsi dosazeny rank je 2, a to i presto, ze porad dokola pilujes jedinou classu a jediny archetyp?
    tudiz nemas zadne zkusenosti se skutecne kompetetivnimi ranky a s wildem, a presto se citis povolany se k tomu takhle odvazne vyjadrovat?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAJJAK: uvědomuješ si, že je tvý tvrzení úplně postavený na hlavu, nebo ti to přebujelý ego nedovolí? Jak může formát s trojnásobnou kombinatorikou, card poolem i požadavkama na dust přitahovat slabší hráče než formát, kde se toček tři balíky, to mi hlava fakt nebere. No ale vymlouvat ti to asi nemá cenu...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TLTR:
    wild hrajou slabsi hraci = vyhravas tam = citis se dobre a bavi te to
    ve standardu dostavas na budku = nebavi te to
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    nepochopil si smysl meho sdeleni, do wildu jdou ti lidi co nemaji shcopnosti konkurovat svymi decky nebo schopnosti na standardu... Je to tedy o kvalitach hracu ne jejich balicku... Predpokladam ze i na wildu budou nejake netdecky co nejaky youtuber udela a pak to milion lidi hraje...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    nevim no, nemam zadne wild decky, ale co hraju nejako 80g vyzvu se standard deckem proti wild decku tak ze 70% vyhraju... Pool broken karet je tam oproti standardu obrovsky, takze o kartach to neni, z te rovnice mi teda vychazi ,ze slabi jsou ti souperi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam