• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MATHES: Ja ti nevim - hraju vlastne jen BG, takze za sezonu musim nasetrit dost goldu na ten tavern pass nebo co to je a jinak je mi zbytek jedno. jestli je vic takovych lidi, tak zas chapu, ze neciti potrebu do nich sypat goldy, protoze jim to az tak nechybi a kdyby nahodou pak se chteli vratit k ranked, tak at maji motivaci vysolit prachy
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: taky tak. krom weekly questu odehraj 5 her duely/bgs/arena to tam neni vubec

    a vubec furt cekam, kdy ty kurvy predelaj ten reward system
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    NAPOSPAS: mě na BG štve, že nemá žádný odměny, takže nefunguje dopaminová pumpa a není "důvod" to hrát. Pro zábavu můžu hrát klasický wild a alespoň z toho "něco" je :)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    KVIIIK: Tak staci nakouknout na reddit, ten novy rewards system je prinejlepsim stejne výtěžný jako stary (ale spis horsi, casove narocnejsi a je dost specificky co se herniho modu tyce), po lvlu 20 to jede neskutecne pomalu a blizzard schytava opravneny rant, vcera se hral velky duels tournament o 200k$ a chat celou dobu (nebo aspon dokud to nebklokli) jel #stopblizzardgreed. Taky na google storu ma hs uz nejakou dobu jen 3.9

    Osobne jsem jel uz nejaky cas vicemene jen BG a ted mam aspon zaminku se na to vyprcat uplne a venovat se LoRku, kde ten monetizacni model nevypada, ze ho delala banda burzovnich podvodniku z devadesatek :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    OBOJETNIK: mam jich 16, ale počítaj se jen "collected"


    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    OBOJETNIK: já právě četl že se to počítá jen na vytažený z balíku. Ať už jo nebo ne, je to neskutečnej úlet, že jedna hra obsahuje dva paywally nezávisle na sobě. S tim dopraseným quest systémem tuplem :( Jak se vracím po core, tak zatím klady převažují nad zápory a nový modul duelu i novou classu si moc užívám, ale tvl... Blizzard dosáhl úplně nové dimenze hamižnosti.
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    KVIIIK: stačí je vycraftit, ale pozor - počítá se to na unikátní karty...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KVIIIK: kdyby jen vlastnit... vycraftit ty karty nestačí, musí být vytaženy z balíků. wtf?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    OBOJETNIK: dík. Tenhle formát by mohl být dost zábavnej, jen se trochu bojím, že to bude stejně jak u těch dungeon runů z 50% náhoda, co ti zrocna vybere RNG za schopnost/nový karty. A schovávat začáteční schopnosti za paywall je fakt prasárna, když už chtěl platit za samotnej vstup do heroic duelu :( (vlastnít 20 fialových karet nejnovější edice je imho paywall jako prase)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Prvni kolo duely. Ja priest, souper druid. Mam Cthuna, souper taky. Ve 2. kole hraju Thoughtsteal, kterej nachazi souperova Yogga. Cool.

    Hrajeme, hrajeme, mam lehkou prevahu, souper uz jen 9 zivotu. Oba uz mame Cthuna v decku. Ja mam dve karty souper 4 v knihovne. Vytraduju board a doufam, ze Cthun bude stacit. Souper ve svym hraje yogga, kterej sezere celej board a nafoukne se.

    Lizu samozrejme ne Cthuna, ale posledni kartu v decku. Nejak mu to pokosim a vcetne boardu mam 32 zivotu, takze Cthun nefunguje.

    Souper zahraje Klauna, kterej je 8/8 a corrupted, takze mam proti sobe fakt obri board. Nemam ho jak zabit, kdyz zahraju Ruin, tak nebudu mit dost stats, abych prezil Cthuna. Well...

    Yogg, take the wheel!

    He did and it was magnificent.

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    3) porad nic, prvni legenda je nejtezsi a s vlastnim deckem tim spis
    Mel sem dobrej deck pred posledni expanzi, slapal skvele az do fatigue, ale nebyl cas na grind tak sem ho dosal jen po diamond

    novou expanzi se to pohrbilo Cthunem a zroutem az 15 karet od legendy warlocka
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Zapnul jsem HS prvně skoro po roce a nestačím koukat... Tak snad jen tři rychlý otázky:

    1) existuje někde databáze dobrých duel decků? (jsem línej to stavět, netdeck 4ever!)
    2) hraje ještě někdo wild? zajímal by mě názor na metu (jestli vůbec nějaká je). Aktuálně se pořád docela chytam i s balíkama, kterým chybí poslední dvě edice.
    3) už má Kajjak legendu?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KAJJAK: pro dobrej pocit, jinak je neuplatníš :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    nikdo nezna odpoved na to na co jsou ty zlate body? KAJJAK:
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    jsme s juniorem otevřeli novýho Yogga a někde jsem zahlíd tohohle srandovního Demon Huntera a neskutečně se tím deckem bavím:
    ### Yogg!
    # Class: Demon Hunter
    # Format: Wild
    #
    # 2x (0) Blur
    # 2x (1) Demon Companion
    # 2x (1) Double Jump
    # 2x (1) Throw Glaive
    # 2x (1) Twin Slice
    # 2x (2) Chaos Strike
    # 2x (2) Immolation Aura
    # 2x (3) Acrobatics
    # 2x (3) Aldrachi Warblades
    # 1x (3) Brann Bronzebeard
    # 2x (3) Eye Beam
    # 1x (3) Relentless Pursuit
    # 2x (3) Soul Cleave
    # 2x (5) Chaos Nova
    # 2x (6) Skull of Gul'dan
    # 1x (10) Yogg-Saron, Hope's End
    # 1x (10) Yogg-Saron, Master of Fate
    #
    AAEBAea5AwSFF+msAp3YA8XdAw2HugPXuwPgvAOEwwP3wwPHxgPZxgPvyQOC0APW0QPd0wPL3QPZ3gMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    bonus video
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    pri 1 mana s novou vlastnosti v duelu drsny board http://prntscr.com/vnppi0

    mala hadanka, prijde nekdo na to jak se ten 1 mana board udelal?
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    LEDOFREDO: Dělal jsem to dost podobně.
    A když si vemu, že většina lidí kolem už s tím definitivně taky sekla (i když před příchodem tohoto modelu uvažovaly případně o návratu) tak mě připadá, že na to taky v brzku hodím bobek...
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    KAJJAK: A máš nějakého otestovaného ? :)

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    nebo zapnem vsichni bota a bude to lepsi nez daily questy :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja sem poslední rok byl v modu odehravani jen dailies a to s pomerne minimalnim efortem hodilo za sezónu kolem tech 7-8k goldu z cehoz se dalo spolu s preorderem neco poridit a hru sem financne podporil .. ale tenhle system na me dela dojem druhyho zaměstnání, xp za odehrany cas? Coze? To me asi pomerne rychle odradi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam