• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Reportovano pred sesti dny, sem zvedav jestli to dnesni update opravi
    Magister Dawngrasp Hero Power Bug - Bug Report - Hearthstone Forums
    https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/t/magister-dawngrasp-hero-power-bug/115793
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    tohle je hodně rychlá cesta na legendu, kdyby mel někdo zájem

    ### new even
    # Class: Shaman
    # Format: Wild
    #
    # 2x (0) Ancient Totem
    # 2x (0) Totemic Might
    # 2x (0) Totemic Surge
    # 2x (2) Amalgam of the Deep
    # 2x (2) Anchored Totem
    # 1x (2) Astalor Bloodsworn
    # 2x (2) Carving Chisel
    # 1x (2) Devolve
    # 2x (2) Flametongue Totem
    # 2x (2) Jam Session
    # 2x (2) Murkspark Eel
    # 1x (4) E.T.C., Band Manager
    # 1x (2) Devolve
    # 1x (5) Kobold Stickyfinger
    # 1x (5) Loatheb
    # 1x (4) The Stonewright
    # 2x (4) Totally Totems
    # 1x (6) Genn Greymane
    # 1x (6) Golganneth, the Thunderer
    # 2x (6) Thing from Below
    # 2x (10) Gigantotem
    #
    AAEBAZnDAwb2vQLN9AKx2QTipAX9xAWN9QUMvgaU7wLapQP6tASywQSG1ASq2QS95QT08gWi+gXBngbpoQYAAQP6Dv3EBfa9Av3EBYixA/3EBQAA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    KVIIIK: win rate 70% je dobrej, na vyšších rancích budeš myslím DK potkávat čí dál míň, tak bych to nevzdával :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Me na DK vadi jen ten pocet discoveru, prijde mi ze ho ma k dispozici mnohem vic nez jine classy.. a obecne discover je dost frustrujici mechanika, cumis na ty tri neznamy karty a rikas si co te tak asi pojebe :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    PLOMBDENTIST: postavil jsem arcane huntera (bez secretu) a ramp deathrattle druida. Na tomhle nizsim ranku mam s obema win rate 70%, jen ten DK me vykydli vzdycky. Variantu nevim, zaklad "silni minioni, neustala board presence a odpoved na vsechno" je tam vzdycky.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    KVIIIK: mam na std DK celkem nahranyho, predevsim blood kontrol, takze ty karty znam, ale zadna z nich neni nejak broken vzhledem k tomu co dnes delaji ostatni classy, snad jen The Scourge, kdyz se povede vytocit za 7 many a zahrat v 6. kole umi pokazit den :) imho nejlepsi DK karta je patchwerk. Cos sis na std postavil za deck? Jaka varianta DK ti dela nejvetsi problemy?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    PLOMBDENTIST: wild jsem vzdal, jsem na standardu, silver-gold

    Prakticky kazda DK karta ma nejaky silny efekt, ktery s jinou classou vyrovnam jen za pouziti vice karet. Je to naprosto no brain cancer.
    Jen par prikladu za vsechny:
    Rime sculptor - 12 dmg za na stole za 5 many
    Gnome Muncher - taunt s lifestealem a auto attackem
    Deadchiller - 2/3 za 2 many a 2 dmg po castu.
    Blood Boll - Board clear s integrovanym lifestealem za 5 many. Jako by to nestacilo bez toho life stealu.
    The Scourge - za 9 many "vyhral jsi hru"
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    navic pristup k tem nejsilnejsim kartam ma omezenej podle run
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KVIIIK: tak to by bylo dobrý v nějakým booster draft formátu, kde jde spíš o jednotlivé karty, v constructed jsou důležitější synergie a comba
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    KVIIIK: muzeme se prosim bavit konkretneji? s jakym DK mas problemy? Na wildu nebo na std? Lobby lidi opravdu ne, podle HS Replay je to na std aktualne 4. nejhorsi classa
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    PLOMBDENTIST: jak to? subjektivni pocit je, ue cokoli maji ostatni classy, ma DK jeste s bonusem navic. Boardclear s lifestealem, nekonecny taunty, neomezeny dmg i card draw, jedina karta, co zaplavi stul silnyma minionama, vetsina minionu se schopnosti a jeste navic bonusem, kdyz umrou, ultra silny legendarky. Co teda dela DK "nehratelnym"? Neni to spis lobby lidi, co ho hrajou, aby nedostal nerfhammerem?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    POHODAVOLE: Kašlu na to. Pokus dobrej, ale už se k tomu vracet nebudu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    DOCKINEZ: zkus, kolegove je dostali i presto, ze loguji jen kvuli BG.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, když jsem to cca po 4 letech v létě znovu nainstaloval já, tak jsem žádných 150 decků nedostal :/
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    _DOMINIK_: presne tak, btw kdo sledoval masters tour minuly vikend si jiste vsimnul, ze DK je na top urovni doslova nehratelna classa
    2023 Hearthstone Masters Tour Fall I Day 2
    https://www.youtube.com/watch?v=yRmTPuu0c2I
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    BOREC: byly to cca půl na půl Standard a Titans packy.
    BOREC
    BOREC --- ---
    KVIIIK: tech 150 decku je z těch edic který jsi propasnul kdyžs nehrál?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: díky za postřehy. Přijde mi jako problematický, že na jednoduchou a poměrně přímočarou hru nabalili kupu obsahu bez kontroly kvality, a to ještě v kombinaci s čím dál silnější přítomností RNG. Výsledek je docela frustrující mix :(
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: zacatek musis obavam se trochu pretrpet :/

    je hodne aspektu, kvuli kterym ti to hned na zacatku proste ani jit moc nemuze:
    1) mas novej deck z uplne novych karet a interakci, ktery si proste musis natrenovat
    2) vsechny decky jsou novy a neznamy, tudiz se samozrejme budes muset naucit, jak jednotlivy matchupy spravne hrat
    3) RNG... HS je hodne o stesti, a obcas to holt nechodi, nebo dostavas samy schopny soupere a spatny matchupy, a neudelas proste nic, a to ikdyz neudelas jedinou herni chybu (coz imho neumi doslova nikdo, kdyz se dostanes dostatecne nizko v definici toho, co vsechno uz se da oznacit za "chybu")
    4) proste a jednoduche vyjiti ze cviku. u logickych her plati to same co u sportu a vseho ostatniho

    jinak, dve poznamky k tvym konkretnim pozorovanim, z my zkusenosti cloveka, kterej se HS furt nedokazal zbavit (a ze jsem opravdu chtel!) a kterej kazdej mesic tu legendu "odtrpi":
    wild je uz vazne dost prisnej, takovy mtg legacy. hry byvaji rychle rozhodnuty, "chyb" se clovek musi vyvarovat uz vazne nizko (anebo mit stesti na drawy/matchupy)

    DK neni overpowered, ani v std, ani we wildu. snazim se ho hrat primarne, protoze ho jedinyho nemam zlatyho, a trpim u toho jak zvire, celou dobu od jeho pridani do hry (poznamka: nebavi me pomaly kontroly, tudiz temer nehraju blood varianty)

    a s power-creepem se samozrejme neda nez souhlasit, ale bez toho se uspesna collectible card game asi udelat neda
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KVIIIK: prijde mi, ze umyslne prehanis :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam