• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    EDERA
    EDERA --- ---
    ZOIDBERG: No jasně, protože do bydlenkovského časopisu je třeba tajit, že z mimísků, co tak maximálně vyhazujou chrastítko z postýlky, časem vyrostou příšery produkující neuvěřitelný chlív. A to slečna, o jejíž pokoj jde, je ještě zlatá.

    BRAMBOREENA: Na chobotnici ve vaší koupelně mám nejradši ty průhledy, kterýma se dá šmírovat dění na zahradě.:-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: tak to je normalni :) ale interier je krasnej, tamto se casem poklidi vzdycky :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Mě se zdálo, že v tom pokoji tvé dcery něco chybí - něco, co tomu dodá punc domáckosti a zabydlenosti. A ona maminka gruntovala :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROMI: Bohužel je třeba si k tomu domyslet závěje špinavého šatstva na podlaze (proložené ulepenými talířky od toastů se sýrem, zapečenými v mikrovlnce, a sklenicemi od banánového mlíka). Nazýváme tyhle vrstvy "soví vývržky". Ale já si nestěžuju, trávu tam nemá.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Páni, já jsem asi gremlin! Když se zapomenu a omylem se nakrmím po půlnoci, všechno pak ničím! A silná jsem jak kolchoznice, dojička krav!
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: pokoj dcery super :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JANADVORACKOVA: teda jestli mohu. Jsem na mogwai a gremliny malinko ujetá.
    Prvni generace byl hodnej a roztomilej mogwai gizmo. Mogwaiové nesmí na světlo - zabíjí je - nesmí se namočit, a za žádných okolností nesmí jíst po půlnoci
    Billy, Gizmův "majitel" na něj omylem vylil vodu, takže ...
    Z něj se vylíhli další mogwaiové - nebyli hodní - ale neměli tu ničivou sílu gremlinů. Navíc vypadali tak roztomile, že je nikdo z ničeho nepodezíral.
    Tihle přehryzali elektrickou šnůru k hodinám, takže Billy nevěděl že je už po půlnoci a nakrmil je
    Vzápěti se mogwaiové proměnili v silný gremliny, a začli ničit kde co všechno. Gremlini nebyli až tak lidožraví... vlastně tam není ani moc mrtvých, oni sou hlavně technikožraví. Gremlin způsobí, že letadlo neletí, auto nestartuje a tvůj telefon si najednou nastaví jako jazyk litevštinu.

    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Vypadá to všechno moc a moc krásně :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ZOIDBERG: Nebyl to taky gremlin? :)
    Živočišný druh dělitelný na hodné mogwaie a zlé hajzly hnusné, lidožravé :).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Ještě ti sem dám tvoji chobotnici.
    Ö ano, takhle to vypadá u nás ve sprše, kdyby se někdo chtěl přijít vykoupat! :D

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (a ještě taky doupě na psaní s mazanicemi vlastní výroby - paní s argenitem a paní na létajícím koberci; a pokoj prostřední dcery, vybavený černými chapadly; zrovna pařila "Prince of Persia".)



    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Ach, jsem dojat:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě tisky obálek nad krbem.


    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: U toho jsem byl :) A František se opravdu vyjadřoval nelíčeně zděšeně. S těmi vykřičníky to Vilma nepřehání.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Bydlenkovský článek bude teda desátého září, poslali mi text k autorizaci a fotky k nahlédnutí, tož to tu ještě obohatím jedním ložnicovým gryfem made by Cornholio.

    Mimochodem, váže se k tomu hisotrka - když to tu viděl Franta Novotný (ten s Valhalou), chytil se za hlavu a mocně vzkřikl: "To je ďábel sabatu! To je DÁBEL SABATU! To je temná magie, dát si tohle do domu!". Navrhla jsem, jestli by tedy nebylo lepší decentně ho zakrýt nějakým hadrem, a František se chytil za hlavu znovu a lamentoval: "To nemůžete! To nejde! Na všechno je pozdě! Teď už se s tím nedá nic dělat, to by se pak tím víc naštval, kdybyste ho zakryli."

    Čili ho tu zkrátka máme.

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    JANADVORACKOVA: Ne gremlin,nýbrž mogwai!
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    SHEALA: Gremlin: Kolem půlnoci (bylo to před, nebo po?) bych tomu vůbec nedávala nažrat :). Ale koťátka musí být krááásnááá :).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Ta je úžasná!!!
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    bozi! netopyri pes! :))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    zas nejaka Ossean cat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam