• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    LASHANA: Nikdo mi nezabrání přečíst si to třeba třikrát!
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    Vážně už to čtete znovu? Není to moc brzo? Já jen, že na argo píší, že to vyjde koncem června, ehmmm no jo jenže obálka zatím není, ze zkušeností už víme, že když je obálka, tak kniha bude vydaná za měsíc.... a za měsíc se to pohodlně sfoukne :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Já jsem v půlce trojky :-)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tak jsem najel plnou rychlostí na opáčko. Už jsem na začátku 2ky. Je to skoro tak dobrý jako poprvé :-)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    GENTIANA: Ah, I get it now! Na me musis pomalu, jsem trochu autista obcas... :)

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BOB_GALLOWS: nadsázka, nadsázka.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    GENTIANA: Nevim, co to znamena "vsichni", ale imho primerena homo-jizda byla v petce a dal to, doufam, uplne pokracovat nebude... Nebo jen v nasi latentnich homoerotickych fantaziich (Perthün Pride, gay klub v tom Aštarově věžáku, kdo vi co za zrudnosti jsme tu jeste vymysleli, Bramboreena musela dost koukat, jakym morbo-bizzárem jsme byli schopni okorenit uz tak dost silny pribeh :).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BOB_GALLOWS: Homojízdu očekávají všichni už od druhého dílu, i to, že Fionu potká něco kreativně ošklivého.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ... A jakpak asi dopadne chudak Kamele. Z nekterych stripku si skladam mozne zakonceni pribehu (i kdyz verim v prekvapeni), ale u poustevnice v ulite mam vakuum, cerno, prazdno, nevim. :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    To ma tolik vrstev, prestavam fnukat s odsalujicim se termitem... ctu znovu a nelituju. prozivam to zas jinak.

    Cýregal nebo Pinky mi jsou sympaticti, zacal jsem nenavidet Fiónu a Travise. intenzita meho ambivalentniho WTF vztahu se Starym panem prijemne sili.

    A skoro je skoda, ze se Lucas s Ashem brzo rozkmotri, takova bezva dvojka :) No za dve knihy bude homojizda vlastne, jee to mame casu, nespechame... slast :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    How Fungi Saved the World — Feed the data monster
    http://feedthedatamonster.com/home/2014/7/11/how-fungi-saved-the-world
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    625. Ano, 625. Ale kdo dá 700??? Aááá, támhleta paní v zadní řadě, co se na nás tak upřeně dívá :).
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: moc to neškrtej, když už se na to tolik těšíme, tak ať ta kniha aspoň dva dny vydrží :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Aktuální počet stran: 625. Nepřibylo tolik, protože taky pořád škrtám, ale jsem přisátá ke klávesnici, nadávám na všechny akce, kvůli kterým ji budu muset opustit, a když děti chtějí jíst, tluču je pantoflem. Naštěstí je jim jednadvacet a podobně, tak to berou stoicky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A ještě Pegascon, kam jedeme s Františkou Vrbenskou:
    http://multiverzum.sk/pozvanka-na-pegascon-2018/

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    RIP: Chápu. Mě málem rovnou odstřelili u zdi, když sem z Kanady do USA vezla jablko, co sem nestihla sníst, neb mi bylo špatně.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    RIP: Asi jsem primitiv, ale mně chutná Zárubova majonéza. Kterou vyrábí i pro nějaké ty billy a tesca a makro, takže číst na obalu, kde je Záruba Foods.
    RIP
    RIP --- ---
    MEANKITTY11: To je jen tím, že TADY kupované majonézy stojí za prd. Příkladmo však francouzské majonézy v čele se značkou Lessieur jsou oproti tomu dobré. Tuhle jsem si je pokusil z Francie přivézt, ale na letišti v Bordeaux mi je zabavili, protože majonéza je smrtící zbraň mezinárodního terorismu.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MOUNTBATTEN: No a tyčák nevlastním :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam