• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HARALD: kromě těch dvou zmíněných je ještě jedna povídka.. když klikneš na začátek tohoto fóra najdeš to.
    SARGO
    SARGO --- ---
    OMNISLASH: Ze stejného vesmíru (= je tam argenit, alespoň někde na pozadí :-)) je nemalá část díla. Přímo s Myceliem ale tuším souvisí jen tyto dvě věci :-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    klidne nahod seznam dopocurene literatury. ja moc prehled nemam a vedel jsem jen o tom pomezi :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    HARALD: A hlavně Ten, kdo přišel z vesmíru (povídková knížka Jednou bude tma) - o Ašádovi na Alfě. Je o dost starší a nemyslím úplně, že by tou dobou bylo Mycelium v plánu, nicméně zapadá výtečně. :-)
    GALE
    GALE --- ---
    OMNISLASH: Přímou souvislost má povídka Lunapark Luna, která mimo jiné vypráví o seznámení Lucasovych rodičů. Současně tam lze nalézt doplňující info k jiným událostem a entitám.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jaké
    Jsou další díla ze světa Mycelia? Když už to čtu znovu, tak to vezmu z gruntu. :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    OMNISLASH: Víc verzí je asi silné slovo, jen do toho autorka před novým vydáním trochu hrabala, a kdo o to stál, he? :-D :-D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SARGO: ono to ma vice verzi? to mi uplne uniklo
    SARGO
    SARGO --- ---
    OMNISLASH: Stejný vesmír, ale propastně jiný čas i místo. Doporučuji původní verzi ;-) Doplní ti to představy o fungování argia-luů, jinak nic souvisejícího.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    laka me precist si na pomezi eternaalu a tak se chci zeptat - vyspoiluji si tim neco z mycelia? pripadne doplni to nejak ten svet? mycelium mam naposlouchano, co vyslo - tedy 1-4 :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: no, jak by rekla redaktorka, kdybych to bycala odevzdala v lednu, drubky by me nemohly zdrzovat.
    Ale uz jsem to odhodila na ni, at se s tim trapi ona a grafici, ja uz budu delat jenom kosmeticke upravy.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GENTIANA: Tak ty bys měla mít nějakou úlevu za extrahovaný drůbky, ne?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Uhm.... dopisuju něco, co jsem měla odevzdat na konci ledna. Ale je mi jasné, že s tím nevyhraju ani cenu útěchy, na mistry oboru holt nemám.
    RIP
    RIP --- ---
    BETCHO: No, ví se o mně, že jsa někdejším nakladatelským redaktorem, nejsem těch zpoždění taky moc velkým fanouškem, ale v zájmu objektivity dodejme, že je to furt nesrovnatelně lepší než to zvojtit :-)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: Zavilmit? Bože! Co by pak muselo znamenat zaviktorovat???
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    HARALD: září, viz [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

    to ten Vlkodlak, co doufá, že termín 30.6. Vilma dodrží, ji asi zakousne! Co se stane, když se z Vilmy stane vlkodlak? Nebo myceliodlak?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a uz se dela na audio verzich 5 a 6? :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    Vyjde to nakonec 30.6 nebo 30.9?

    Ať si můžu načasovat opakované čtení předchozích dílů.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    XCHAOS: a už tam má jednu 4* recenzi/hodnocení :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam