• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    RUM: muze se stat tohle blbe zaostreni i u sj4000? zda se mi ze foti docela na prd i za slunecneho dne.
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    RUM: Mas nejakej kvalitni tutorial pro uplne loosery?
    RUM
    RUM --- ---
    DEMONOFANARCHY: jo a nezapomeň přeostřit objektiv, kdyby bylo potřeba. odcvakávání toho předního krytu je ke vzteku, ale rozdíl před a proti je velký, pootočil jsem čočkou o 2-3 mm a od té doby naprostá paráda. najednou kamerka fotí jako mnohem dražší zařízení
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    RUM: 117ojro mno..

    Plus teda nejake ty montaze atd z aliexpress musim nakliknout...
    RUM
    RUM --- ---
    DEMONOFANARCHY: tys kupoval travel verzi za 3k? :-) já bral pametovku 64gb za 1300, ale pametovky nejsou k zadny akcni kamere :-) samozřejmě po dokoupení všech věcí k tomu už to nevypadá tak lákavě, ale přesto ani třeba SJ5000+ za 4200 Kč, kde příslušenství je se nechytá. s xiaomi se dostaneš na těch 3,5k s dokoupeným přislušenství naprosto bez problémů s tím je třeba počítat... nadruhou stranu ti, co už nějakou kamerku měli, tak nepřiplácí za další držáky, když už je maj...
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    RUM: hm hm hmmm
    3k kamera
    6kilek pametovka
    500 pouzdro

    Sem v tom dnes za 4 litry:-)
    RUM
    RUM --- ---
    DEMONOFANARCHY: jj z banggood to mám objednaný už týden. posílali mi ještě navíc nějakej kupon, tak to vyšlo na 466 Kč. Jako počítám, že tak do konce května žádný pořádný využití pro nebude :D mám z aliexpresu objednáno asi 10 kousků příslušenství a to chvíli pocestuje :-)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    tak mi4 uz je doma:) naprota spokojenost:)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    RUM: Tak jsem ji vzal taky no, jen jsem teda nasel ze gopro pouzdro mi na to nebude pasovat, tak to bude radost sehnat pasujici

    Xiaomi Yi Sports Camera Unboxing
    https://www.youtube.com/watch?v=VG3MvA0MrMI
    RUM
    RUM --- ---
    EAT_ME: xiaomiforsale.com odtud to máš do 2 dní doma, klidně i na dobírku, jestli chceš
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    RUM: Neobjednával si z IBuyGou? Vyplatí se to?
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Někdo kdo už chvíli používá Yi? Dojmy?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    BUCCI: Děkuji, tu možnost jsem přehlédl, a že jsem tušil, že miui to někde v sobě ještě má :)
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    VLAKODLAK: Jojo, je to v nastavení aplikace downloads. Včera jsem to zjistil po asi měsíci. Byl tam v mým případě přednastavenej limit 1 MB.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    VLAKODLAK: čeká to, protože na play to sice povolíš, ale MIUI má vlastní mechanismus, je to v ve stažení, nastavení, tam je limit (standardně tam je tušim 10 nebo 50 MB - větší pak stahuje jen přes wifi... ale vypnout to lze, takže no problemo
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: Jenom teda trapně dodám, že pokaždé, když třeba v googleplay chci něco stáhnout a ono se mě to zeptá, jestli chci přes data nebo jenom přes wifi, tak dávám, že chci přes data a stejně to pak na tu wifi čeká :(
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Kde se prosímvás dá nastavit, aby při stahování větších souborů nečekal telefon na wifi a prostě jel skrze data?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    RAINBOF: Dyť já vim, dřív jsem to všechno sledoval a trávil noce zkoušením nightly buildů, ale jak to člověk chvíli přestane hrotit, tak ví za chvíli zase hovno, známe...

    md5 sedí s info na stránce mirroru miuios.cz, tak snad. Dám vědět. Zatim díky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LAKSHMANA: oni se tu kluci snažej jen jsou občas unavení dokola stejnými dotazy a to víš pondělí, venku hnusně...

    (nepochybuju že i v real životě jich mají mnoho)
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    RAINBOF: Bezva, dík. Konečně někdo, kdo si dá tu práci a poskytuje vyčerpávající a opravdu použitelné informace.

    Zkusíme tedy tohle... :-)

    MIUI CZ&SK • MIUIv5 4.12.5 OFFICIAL RELEASE
    http://miuios.cz/viewtopic.php?f=230&t=6900
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam