• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    takhle se vydelava, tohle je account manika co naprgal zcash CUDA miner (ma tam 2% dev fee)
    Nanopool | ZCash | Account
    https://zec.nanopool.org/account/t1fJuHWrfcWnYMYyP9VAF96vRnvND2NziMG
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    B3DA: to by hlasily minery nejakej problem, nehlasej nic...
    napriklad tu je miner co ma 600H/s, pool hlasi 450-600 ale kdyz padne dolu tak padnou i ostatni

    no zatim to bezi jen par hodin tak uvidm, treba se to nejak "zprumeruje"
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZVIRATKO: tak může být problém na straně poolu, třeba ddos je oblíbená kratochvíle..
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    B3DA: rozhodne ne, ty minery jsou dost nezavisly
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZVIRATKO: blbý spojení na pool..?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    URZA: btw tech mineru tam mam treba 20, a je zajimavy ze kdyz zakolisa jeden tak jdou dolu vsichni (coz nedava smysl)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    URZA: hele ses si jistej ze supportmxr nekrade hashrate? minergate ukazoval +- to co hlasej mineri, na supportxmr mam rozhodne min (se stejnym minerem i s jinym)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HCX: to je tezba na spekulaci dlouhodobyho rustu, kdyz drzis, ja mam taky par bitcoinu, ktery mi vytezily 4 tezitka pred 3-4rokama a kazdy stalo 150$, realny fakt byl takovy, ze investice do hw se zaplatila za 2-3mesice tezby pri tehda aktualnim kurzu btc/usd, cokoliv dal byl profit, ano ted zpetne vzato velky :D
    HCX
    HCX --- ---
    VYHULENY_UFO: ano ale bitcoin se netezi, ale litecoin se tam vyplati podstatne lepe.. a tedka se 3x zvedla hodnata coinu takze tezeni jich samotnych pomoci asic mineru se taky posunulo.. tak pisou ze davaji 500mh/s (i kdyby davali 400) porad je to profit nejakych 700 dolaru mesicne..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: minery od bitmain
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HCX: tezil jsem bitcoin asic jednotkama 3 roky, tak nejakou realnou predstavu mam.
    HCX
    HCX --- ---
    VYHULENY_UFO: nezda se mi ze to je pro pitomce.. zarizeni se vsim vsudy stoji 40k a podle tabulek vypoctu i po odecteni z elektriny pri soucasnem stavu ceny a obtiznosti vytezi 23k kč za mesic.. to se mi zda velice slusne
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    prosim, nemel by nekdo na pujceni do zitrka 1x to 16x pcie riser (praha) ? byl bych tam do 30min, vratil zitra kdykoliv/vecer (pripadne cela operace zitra)...muzu treba odsypat pytlik lnenych+slunecnicovych seminek, liskovych orechu vyloupanych, burskych orisku vyloupanych, sypaneho kokosu...;D

    (jde o to, ze se pokousim rozjet stary comp s q6600 na gigabyte ga-965p-ds4...ma dva 16x sloty, druhy je jen 1x a sdileny s dalsimi tremi pci1x...tedy zda mi to pojede nebo ne a chtel bych to zmaknout rozchodit pred dovolenou.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Largest Bitcoin Farm In Russia Earns Millions Of Dollars Each Month On A Secret Location – Slavorum
    https://www.slavorum.org/...arm-in-russia-earns-millions-of-dollars-each-month-on-a-secret-location/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HCX: je. akorat musis najit pitomce, kterej ho koupi.
    REASON
    REASON --- ---
    CUBBA: alebo to otoc na hushcoin :D
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    GONDAR: co se ETH tyce, tak jeho difficulky se zvedla za posledni mesic o 100%, takze tech 5% tydne co sis dal do kalkulacky te navede aby do toho sel. Co jsem sledoval, tak za posledni tyden to bylo 20%. Ja jdu dneska vratit karty po tydnu alze zpet.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    difficulty probiraji tady (a tam odtud je link na ten kalkulator):
    Newcomers: Stop using A Basic ethereum mining profitability calculator. : EtherMining
    https://www.reddit.com/r/EtherMining/comments/6jqo4f/newcomers_stop_using_a_basic_ethereum_mining/
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    TODZO: ok, thnx. jeste jsem hledal neco, co zapocitava zvysujici se difficulty. nasel jsem tohle:
    Etherum(ETH) Mining Calculator
    http://cryptowizzard.com/eth-mining-calculator/

    ...skoda, ze je jenom na eth. no ale kdybych to bral podle toho (a tezil teoreticky jen eth), tak za cely rok 1070 vydela na eth za moje porizovaci ceny 7000kc (za 11k) a 1080ti 2000kc (za 17k), tedy v podstate nic;] a to musim do patku rozhodnout nakup tech 3x1080ti..no pekny;/ ;]
    HCX
    HCX --- ---
    Dobrý den,

    chtěl jsem se zeptat jestli je legální prodej mineru (asic) v České republice. Jako že já koupil miner a ted ho chci prodat. Celkove kolem teto kryptomeny nevim jak to je s legalitou nebo ne.

    Děkuji za vaše odpovědi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam