• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    konečně mi přišly nožky, zrovna včera na posekanym poli mě tak sralo, ze se nedalo vzlétnout.. uf, nakonec sem musel z ruky

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: taky doufam :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: Jo to jsou ty pripady no. Ale kdyz se podivas v globalnim meritku, kolika lidem tohle udelali vs. vsechny problemy, tak je to porad maly pomer :)

    Ale porad si myslim, ze pokud se k tomu stroji clovek chova poradne, pravidelne dela kalibrace a nevystavuje ten stroj extremum, tak to riziko je maly :) nebo aspon v to doufam :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: to ja vim, ale je na netu dost informaci od lidi, co poslali log ztracenyho letu a oni jim z holandska poslali novej stroj, tak to asi zas tak vzacny nebude. A mne nezbyva nez se modlit at se to nestane mne :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: To je Telink no...

    No oni si vetsinou neco najdou a neuznaji. Jsou ale pripady, kdy to opravdu z logu bylo jasne, ze to byla chyba systemu a ne pilota. Nicmene tech pripadu je absolutni minimum.

    Stndardne u dji care refresh je potreba poslat nevim kolik zbytku stroje :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: tak skvely, tzn ze uznavaj :) narazy neresim a chyba pilotaze se da nejak vysvetlit.

    mimochodem, uplne nahodou sem objevil, ze na Butovicich je DJi oficial store, pekny to tam maji.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: Spis nejaka chyba pilotaze, pripadny naraz (at uz kdykoliv) atd... dost casto se snazi cokoliv najit, aby nemuseli uznat svou chybu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: co v tomhle pripade znamena sebemensi kravinka? delsi vzdalenost? moc vysoko? litani v NFZ? vic mne toho nenapada
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    To dost zalezi. Vzdy si nechavaj poslat logy z appky (nebo si je nejak stahnou... nevim) a pokud prijdou na to, ze to byl jejich chyba, tak vztahuje. Pokud najdou sebemensi kravinku, tak pokud clovek neposle rozsekanej stroj, tak nevztahuje :)

    Armadillo: tak to je zvlastni :) zkusil bych bud update fw appky atd.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    DRAGON: Netusim.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SPECZ: by me zajimalo, jestli se na to vztahuje dji care, pokud ti takhle departne dron...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    SPECZ: ne :)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    DRAGON: To o cem pise mertlas ale nesouvisi s kablikem, ale s nejakym divnostavem fw stroje ktery se uz u par stroju z neznamych duvodu proste zblaznil, a mily dron najednou prestal poslouchat ovladac a proste si odfrcel kam uznal za vhodne ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ARMADILLO: ani v "details" ?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    V mojí appce to není :)

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ARMADILLO: je treba mit zapnutej dron a v appce to je v zalozce baterky a druha polozka odspoda - Time to discharge :) tam nastavujes pocet dnu, po kterych se ma baterka zacit vybijet do storage modu :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Já teda pokaždé, když dojedu na lokaci mám baterky na 54 % :) v appce jsem nenašel, kde se to nastavuje. Vypnout to nejde? :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jde to nastavit v appce :) Ja mam standardne nastaveno 10 dni, protoze litam dost casto a stejne baterky nabijim jen do storage modu (krom jedny, vzdy jina, kterou mam vzdy na plno, kdyby nahodou bylo potreba necekane do vzduchu).
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    NYX: V manual k Air pisou, ze se zacnou vybijet na 75% po 10 dnech.
    VACA
    VACA --- ---
    Asi trosku OT, ale svyho casu pred drahno lety, jsem mel u dx6i prelepenej ten pipak asi trema prouzkama takovy ty tlusty elektrikarsky izolacky, slyset to bylo furt, ale uz to nebylo tak pronikavy jecivy piskani. Coz bylo zadouci kdyz jsem s tim treba po nocich doma lital pripojenej do simulatoru, apod..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam