• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIN_KLOThe Long Dark
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Pochopil někdo, jak bojovat s vlkem? V předchozí verzi jsem ho normálně pěstí, nebo nožem odehnal pravou myší. A teď už mě dvakrát zakousl vlk, i když jsem měl sekyru. Sice píšou něco ve stylu "LMB to build power, RMB to attack" ale jako za těch 5 sekund, co trvá to zakousnutí, jsem to nebyl schopný aplikovat. Mačkat? Držet?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    No je to teda o dost hustější, než před měsícem, hlavně zima.

    Novej systém lékarničky ale super!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tak konečně mám svou kopii a kamoše můžu nechat na pokoji. ;) Jsem zvědav na změny po updatu.
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    WIN_KLO: Navíc teď se slevou 50%!
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Steam Community :: Group Announcements :: The Long Dark
    http://steamcommunity.com/games/305620/announcements/detail/226633360860235633

    MEJDŽR APDEJT!

    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Já myslel, že smysl tý hry je přežít co nejdýl, ne se v ní dožít stáří.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BURKHAR: Jj, nakonci hry je princezna.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    BURKHAR: No jednou ta zima skoncit musi ne ? :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Počkej, to se dá nějak dohrát?
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    Tak do konce tydne potvrzeny update.

    Ulozene pozice nebudou zpetne kompatibilni takze budto je cas rozehrat novou hru nebo zakazat updaty pokud chcete soucasnou dohrat!
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Tak jsem to konečně taky začal hrát. Hned na poprvé přežívám už den a půl a ke štěstí mě stačí jen sekyrka a puška :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Imho je to trochu o štěstí. Ale troufnu si tvrdit, že je to limitovaný počtem - myslim si, že na celé dvoumapě se generuje max. 1 puška, zepár nožů, páčidel a seker.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    Tak jsem bud slepej nebo jsem mel dost smolika :( kdyz tak ctu kde vsude se da najit pac na vetsine mist jsem byl ...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: A ještě bejvá na vyhlídce nahoře vlastně. Ale tam mám závratě.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    HOUGAN: Nůž jsem našel zapíchlej v kládě na planině pod vyhlídkovou (rangerovskou) věží.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    BURKHAR: ok diky za info
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Dvakrát v Camp Office, jednou v Misantrop's Homestead, a občas náhodně v baráku. Jo a fuel station. Ale už jsem dlouho nehrál (pravda, mohl bych se k sousedovi zas stavit, ale komp mu furt okupujou děcka), čekám až na nějaký povánoční slevy na Steamu, kdy k tomu přihodim i This War of Mine a jiný špeky.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    Nasel uz nekdo nuz jinde nez v trappers homestead/prehrada ? Prosel sem snad celou prvni lokaci a na hrubo i druhou a mam jinak pekne rozjetou hru ale nuz nikde :( Jinak informace do konce mesice snad UPD a je nac se tesit :)
    This update will include many fixes and improvements, optimizations for interiors, some new gameplay, new achievements, some general gameplay tuning in Coastal Highway, overhaul on a major piece of UI, and a few other surprises.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam