• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANSIVegan Vital Time
    ANSI
    ANSI --- ---
    Kdo by mel zájem o nějaky zajimavy darek pro sve vege blizke tak tady jeden typ .. lze zaplatit libovolnou castku a obdarovany si pak muze vybrat jidelnicek na miru nebo trenink :-) .. vice info na tel. c. : 776862566 .. hezky svatky!

    SISTA
    SISTA --- ---
    tyjo neni nad to, kdyz po tom, co si z vas v posilce delaj x tejdnu prdel, jak muzete existovat bez masa a mlika, prijde trener poprosit o par veganskejch receptu do zacatku:)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    S_O_U_L_MAN: V podstate souhlasim, ale zrovna od tebe me to teda dost pobavilo. Kdyz si vzpomenu jaky prkotiny jsi jeste nedavno resil:)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    HORST_FUCHS:a nepleteme si tu pojmy? pokud chápu správně ty nehledáš fitness ale bodybuilding, není liž pravda?
    ANSI
    ANSI --- ---
    HORST_FUCHS: Ahoj, sestavim .. jestli pouzivas FB tak mrkni na www.facebook.com/veganvitaltime .. nebo mi napis na ala.dostalova@gmail.com .. treninky a jidelníčky veganum a vegetariánům dělám denně .. VVT je na to přímo zaměřené, proto sem to založila ;)
    HALVED
    HALVED --- ---
    a taky si připrav prachy, protože takovej jídelníček ti nikdo zadarmo nesestaví. A jak píše IHNAT chce to nebýt línej a hledat a zkoušet. Osobně teda vegan nejsem, ale snažím se nejíst potraviny "vytvořené" člověkem, takže mám taky celkem problém.
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    HORST_FUCHS: Jidelnicek ani treninkovy plan ti na miru neudelam. Muzes jit cestou ze ti to nekdo profesionalne udela. Nebo to muzes pojmout tak, ze cviceni neni jen o nabirani svalu ale i zkusenosti a vedomosti o spravnem pohybu a strave. A pokud nepotrebujes hubnout, resp. menit tuk na svaly, tak je stravovani jednodussi. Proste musis jist co nejvic a pestre. Ovoce, zelenina, lusteniny, orechy... Se cvicenim ti muzou pomoct v ruznych gymech, ale to jidlo stejne zustane na tobe... Tak, jak musis prekonat lenost a jit cvicit, tak stejne musis nastudovat a pak pripravovat jidlo. Muj pohled na vec.
    SISTA
    SISTA --- ---
    HORST_FUCHS: zkus na FB skupinu Sportujici vegani. V souborech je i nejakej jidelnicek. Plus tady je klub Vyzivova poradna, kde slecna nabizi svoje sluzby zdarma. Ale podle toho co pises by se ti asi do zacatku vyplatila investice do odbornika, kterej ma s veg. stravou zkusenosti, abys pak nebyl zivej jenom z vajicek a tvarohu:-)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Určitě si přečti články na vegan-fighter.com, jak už ti poradili. Tam získáš představu co všechno jíst a proč, i když to tam není zaměřený přímo na bodybuilding. Na té stránce jsou i odkazy na zahraniční weby, kde jsou uvedený konkrétní příklady veganských objemových jídelníčků. Taky je dobrý aspoň ze začátku používat něco jako kaloricketabulky.cz, kde si budeš zapisovat všechna jídla, čímž získáš představu o tom, kolik toho musíš sníst. Jak cvičíš?
    HALVED
    HALVED --- ---
    S_O_U_L_MAN: to víš není dojebanej umělejma cukrama a když jsem tyhle proteiny bral, tak jedině od Reflexu, páč ta kvalita tam je, ale ted už ani od nich ne, protože asi nedělaj natural a ty příchutě to jsou zase nesmysli navíc, co zatěžujou organismus.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja jsem nakonec koupila tenhle http://store.veganza.cz/rostlinne-proteiny/vegan-protein-reflex-2-1-kg/ cokoladovej.
    na prvni ochutnani jsem si rikala "no do haje, a tohodle mam dve kila", ale pak jsem si na to docela zvykla. kdyz to delam na piti, tak to vetsinou mixuju s mananem a boruvkama, a to je vylozene dobry. takze spokojenost
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    PHUSHI: chutově dobry, ale fakt drahy jsou ty od lifefoodu
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    FRONEMA: relativne prijatelny mi prisly sunwarrior.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    PEPAZZ: fotky zde




    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    velmi zajimave!
    “Veg-Table” Dietary Nitrate Scoring Method | NutritionFacts.org
    http://nutritionfacts.org/video/veg-table-dietary-nitrate-scoring-method/

    Vegetables Rate by Nitrate | NutritionFacts.org
    http://nutritionfacts.org/video/vegetables-rate-by-nitrate/

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    dam sem muj velmi oblibeny High gain veg makový dort, je mozno udelat jak raw tak pecenou variantu. Pecena me bavi o neco víc. :)

    Recept .
    testo:
    dve hrsti orechů - je sezona takze vlasske
    cca 2 hrnky vlocek - idealne kombinace ovesne plus neco dalsiho napr jahlove nebo moje oblibene ryzove otruby
    stava z pul citronu
    alespon dve hrsti rozinek
    spetka soli
    seminka - davam vdy lnene, nekdy sezam
    mozne doplnit strouhanym bio kokosem

    dat do mixeru a umixovat na testo, bacha nespalit mixer:)

    napln:
    200g máku
    stava z druhe puli citronu
    3-4 jablka
    100g datlí
    pridavam jeste 2 lzice konopneho proteinu
    kdo to ma rad dezerty sladší prida par kapek agáve

    Opet umixovat v mixeru a nespalit ho, pro pecenou verzi: pokud je konzistence moc husta pridejte jablko nebo trochu vody, pro raw verzi musí byt konzistence hustá, takze nedolévat.

    Do formy dejte testo a rozprostrete az nahoru do krajů, na testo dejte napl a pecte v troube na 130 stupnu cca 45minut.
    Pro raw verzi strcte do lednice :)

    Enjoy... fotky dodám až to dopeču, chutná všem :) i v práci se olizovali.
    SADY
    SADY --- ---
    S_O_U_L_MAN: a poradny jidlo ma presne jakou definici dle tebe?
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    HALVED: Proč je to píčovina na entou?
    HALVED
    HALVED --- ---
    S_O_U_L_MAN: tak jasný, ale at si každej je čím chce, ale chtít nabrat svalovou hmotu z práškovýho proteinu je prostě píčovina na entou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam