• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLEJNISLatte Art
    aneb pro milovníky rozlejvání mléka... :)) především auditko hlavně o svých výtvorech ale samozřejmě nebude vadit i díla autorů jiných ... :)
    rozbalit záhlaví
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    TEEAK: ja delam i do hrnku jen rozety a tulipany :D
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    TEEAK: ja delam i do hrnku jen rozety a tulipany :D
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BOODIA: taky tak .. do kelímku jen základní motivy (jó taky jsem párkrát vykouzlila labuť, ale u každého bych si to teda nelajsla - a ani by mě to nebavilo)
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    BOODIA: uka uka...
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    MLEJNIS: me to je asi jedno... stejne delam jen rozety a tulipany :)
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    BOODIA: nevím jak vám, ale mě se blbě dělá latte art do kelímku...
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    TEEAK: stejne to maj vsichni radsi z cool kelimku :D
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    mě by vůbec zajímalo, kde tahle legenda (fw do skla) má kořeny .. a nejvíc mě dostávají ty debaty rozohněných diskutérů s "nevyvratitelnými" argumenty .. mám danej poměr káva/mléko, mám danou velikost a je to snad jedno v čem to servíruju ne? .. když udělám cappucino a rozhodnu se ho servírovat ve skle, tak to pořád bude cappucino .. přece .. nějak mi to přijde celé úsměvné :)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    MLEJNIS: prej by mel bejt fw v hrnku,ze ve skle se tomu rika gibraltar ale kdo vi...navic delame fw taky do skla :D
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    TEEAK: souhlasím, jen mě to zajímalo jak to prodáváte. jinak filtr zásadně do skla :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MLEJNIS: používáme, tohle je na přání .. pán co si ho dává nemá skleničky rád .. z hrnečku je to prý takový cituji: "sofistikovanější pití" .. a protože objem máme stejnej, tak je zbytečný dělat coffeenazi a cpát mu skleničku, když mu to takhle chutná víc :)
    osobně taky raději mám hrnek .. ze skleničky si zase mnohem víc užiju filtr .. tisíc lidí - tisíc chutí .. a když to neničí kávu, nevidím důvod to nějak bojkotovat ;)
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    TEEAK: nepožívate skleničky na flat white?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    FUMO: ale to nic :D .. když jsem to viděla prvně, taky jsem se bavila .. možná ještě na popáté to pořád bylo vtipný, jen teď už mi to začínají posílat v poště lidi, který jsem třeba rok/dva/tři neviděla, se vzkazem typu: hele, to se ti bude líbit .. a to už je fakt creepy :D .. vždycky když už to vypadá, že dobrý, tak to na mě zase někde vybafne :D
    FUMO
    FUMO --- ---
    TEEAK: bal jsem se, ze to nebude uplne hitovka, ale videl jsem to prvne a silne mi to pripomnelo howtobasic takze jsem zavzpominal a nasdilel...

    s omluvou
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    FUMO: tvl .. tohle video už mě pronásleduje asi měsíc .. společně s těma "gelovejma kočičkama" :D
    .. ale ať jen nenadávám .. flatwhite (křivý a s bublinama, ale není každej den posvícení, zvlášť za tmy v sedm ráno, když se člověk ještě klepe zimou z venku)

    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    FUMO: jo to je výborný :)))
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    BOODIA: tak je to hlavně o hustotě toho mlíka... co sem zaznamenal ze svých zkušeností tak velkou roli hraje i kávu kterou použiješ. ale je to prostě jen o tvé schopnosti ... poslední dobou mi konečně jde něco jako je phoenyx či labut bez slití ... a ani moc sám nechápu jak to jde... :D
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    BOODIA: ne ze bych to potreboval umet nebo pouzivat, jen to nechapu jak se to dela :D
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    muzete mi prosim vysvetlit, jak se delaji slozitejsi veci tak aby se vam to neslilo? treba neco jako tulipan s rossetama pod/vedle?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam