• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AVATAR
    AVATAR --- ---

    Myslím si, že by Reborna měla

    51 hlasy od 51 respondentů

      KULA
      KULA --- ---
      Reborno, tak už přiznej, že Tě vyhodili z práci a jsi závislá na sociálce. A jestli ne, tak bych Ti ten invalidní důchod i přál. Je to legrační, jsi legrační, ale tak sakra, uznej, že jsi v úplným kelu a investuj už svoji energii konečně do něčeho reálnýho. Tyhle tvoje plky tady, akorát přiléváš olej do ohně sama sobě.

      Máš strach a nemáš kuráž? Absolutně reálně, za hodinu Tě může před bytem čekat kočár a ten Tě vezme direct do Bohnic. Není na tom nic špatnýho. Špatná je ta troska ve kterou se měníš. Chci Ti říct, že přestože jsi tu všem k smíchu, pořád tu je možnost, že Ti komunita pomůže s prvním krokem. Přestaneš tak být všem pro smích a získáš nějaký sociální kredit do začátku.

      TERAMORPH
      TERAMORPH --- ---
      AVATAR: Ja ne....ale kdovi co dela Reborna. Furt jen same zahady a otazniky :D
      AVATAR
      AVATAR --- ---
      TERAMORPH: hele a ty chodis s morcetem plavat casto? :)
      VERSONNENHEIT
      VERSONNENHEIT --- ---
      Jsem tu po půl roce a zdá se mi to nějak podstatně horší...
      _BENNY
      _BENNY --- ---
      REBORNA: Chocholousek, a honem
      REBORNA
      REBORNA --- ---
      TOREIP:
      REBORNA:
      REBORNA:
      REBORNA:
      REBORNA:
      REBORNA:

      Málem bych zapomněla: A ještě obrázek.

      Sice předpokládam, že o mym rozchodu před víc jak 10 lety víš houbelec, o tom, co jsem pak prožila, neví prakticky pravdu vůbec nikdo (, jen možná nějakou verzi, kdy jsem záměrně něco řekla jinak, protože šlo o moje soukromí a taky že se mi to směrem vůči dvěma lidem na párty prostě hodilo do krámu jim říct záměrně něco tak, jak se mi to hodilo a přišlo mi to v tu chvíli dobrý a prospěšný jim něco říct nebo je varovat s něčím, o čem jsem ale tehdy před těmi ca 12lety ani moc zatím nevěděla) a je jasný, že si mě asi navíc ani nepleteš s tou podobnou slečnou, jen mladší, co se přifařila na tu naši scénu v době, kdy já z ní na chvíli na pár let zmizela na jinou, že tu asi ani neznáš, ŽE PROSTĚ JEN NAVAZUJEŠ NA BLUD NĚJAKÝHO GRÁZLA, co mi něco schválně provedl, pak mi tu schválně škodil a dělal tu ze mě blázna..tak jsem se chytla tématu PMS, ale pak se tu odváděla řeč jinam a nevim proč jako ne jen od něj, ale od ženských!! a vim, že je zřejmý, že nevíš nic ani o mě, tedy resp. ani o NÍ, o tý SLEČNĚ, o který před pár lety na nyxu skutečně psali, že je psychicky labilní, a to zcela vážně...

      ...ale všeobecně k tomu všemu, rozejít se se ženskou a vyprávět o ní, že byla magor, je fakt dost starý.

      Jen v kontextu mě, kterou skoro-manžel opravdu opustil jen kvůi jeho tátovi a jeho rodišti a po mý scéně o vyhazovu z práce a o prodeji bytu tátou a skutečně jen to bylo umocněný PMS, takže de facto mě opustil kvůli jedinýmu PMS po roce! kdy mi se za 4 roky hádali podle mě tak asi 10 x míň, než ostatní páry!! nebo spíš v souvislosti s tou slečnou z nyxu, co měla skutečně nedávno psychický problémy a hlavně v kontextu dalších žen, co měly z mužů a věcí kolem toho, vztahů nebo dětí nebo mrtvých dětí nebo nenarozených dětí nebo toho všeho všeobecně nějaký psychický problémy, VZPOMNĚLA JSEM SI NA TO, JAK JSME BYLI SE ŠKOLOU V KINĚ NA FILMU BABIČKA.

      A vedle mě a mý tehdejší kamarádky spolužačky seděli DVA KLUCI, který se při scéně s Viktorkou děsně smáli.

      Prostě jim téma psychicky labilní ženy s laktační psychózou přišlo náramně vtipný... on třeba ten post-miniinterrupční nebo postabortivní syndrom, co jsme tu společně s dalšími poruchami probírali, vlastně taky vzniká v šestinedělí po interrupci, takže je to taky taková jakoby laktační nebo spíš šestinedělní psychóza přechodná...

      ..no a léčit ji léky může být i vyhánění čerta ďáblem, protože ty léky zase mohou způsobit sekundární poruchy přechodný, který sice po vysazení léků, co tu poruchu způsobí, odezní, což jsem tu psala, že jsem náhodou narazila v souvilosti s mým PMS nebo paní Julčou z metra na nějaký články, ABY Z TOHO NĚJAKÝ PSYCHICKY LABILNÍ KÁMOŠKY SUB., o kterých tu psala, neměly jako ještě kvůli ní depku a nemyslely si kvůli blábolum, co tu psala, že by jen proto, že si někdy vzaly nějakou drogu, co jim způsobila poruchu nebo že by snad proto, že by kdysi potratily nebo prodělaly kdysi mini-interrupci a měly z toho poruchu a pak z léků na to nějakých krátkodobou poruchu, ŽE BY SNAD KVŮLI TOMU NEMĚLY MÍT NIKDY DĚTI - JE TO NAPROSTÁ KRAVINA, TAKŽE FAKT NEVIM, PROČ A O KOM TO TU VLASTNĚ PSALA, PROTOŽE JÁ ZNÁM DOST LIDI, CO ZDRAVÍM, svěřili se mis psychickými problémy, asi jsem působila důvěryhodně a opravdu jsem, nikoho / žádnou konkrétně z nich jsem nejmenovala! A O NIKOM, KDO BY MĚL SKUTEČNĚ NĚJAKOU VROZENOU PSYCHICKOU NEMOC, TŘEBA SCHIZOFRENII A NE JEN NĚJAKOU KRÁTKODOBOU PORUCHU, TAM na těch dvou scénách NEVÍM....

      Vím jen klasicky o holkách, co měly poruchu z potratu samovolnýho a pak z léků na to a jen přechodnou krátkodobou a pak jen o těch, co si v souvislosti s rozchodem, nebo samovolným potratem a poruchou po tom nebo v souvislosti s mini-interrupcí prostě v souvislosti s tím splínem, nebo samotou, pak vzaly nějaký drogy třeba...což zase generovalo jen krátkodobou max několik dní nebo max let trvající poruchu, takže jak jsem psala, všechny další s podobnými problémy normálně pak děti měly, co já vim, tak nevím, proč by nějaký kámošky SUB. děti neměly mít... tak nevim, co tu ona mystifikovala a z čeho tak soudí, s kym vlastně muvila A KOHO TÍM MYSLELA, ŽE SE ROZHODL NEMÍT DĚTI.

      A fakt jako nevim ani, proč to psala mně!

      Já znala ze dvou scén post-abortivních a post-mini-interrupčních a tak post-drogových pacošek docela dost a VŠECHNY OPRAVDU DĚTI PAK NORMÁLNĚ MĚLY NEBO SE NA TO JEŠTĚ CHYSTAJÍ! Normálně se seznamují a normálně děti mít budou a můžou! Některý se dokonce seznámily a měly pak dítě už hned další rok po tom původnim nevydařenym vztahu, co je do psychických problémů přivedl!

      A prakticky snad každá ženská někdy v životě prožila vztah nebo rozchod nebo něco podobnýho nebo nějakýho chlapa pRostě, co ji dostal taky skoro na pokraj blázince...

      To už je úděl psychicky labilní poloviny populace.

      Ale jak v souvislosti se mnou nebo spíš v souvislosti s tou slečnou, o který se tu psalo, že byla psychicky labilní.

      Neni to ani vkusný, a to ani účelně, A UŽ VŮBEC NE VTIPNÝ, TO SEM PSÁT, AŤ UŽ V JAKYMKOLI KONTEXTU.


      Jako sice jsme na internetu, ale ani tak to neni vtipný a nikdy nebude..PROTOŽE TĚM KLUKŮM, KTERÝ SE TÝ SCÉNĚ z babičky SMÁLI A KTERÝM JEDINÝM PŘIŠLO téma psychicky labilní ženy náramně VTIPNÝ, BYLO ASI JEN 9 LET !!! Což uživatelům tady předpokládám není! Takže tak.


      cituji: TOREIP - babička: "Viktorko, ty PSYCHOTICKÁ NULO!"




      TERAMORPH
      TERAMORPH --- ---
      Neni Avatar jmeno toho morcete?
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      No aby to uz nebyl jeji vlastni avatar a rozdvojena osobnost v primym prenosu...
      AVATAR
      AVATAR --- ---
      NAVARA: anebo se za me nekdo vydaval, aby ji mohl pichnout ketak do zadku. To budou policajti rozmotavat leta!
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      AVATAR: Bylo mi to divný, i samaritánské sklony k charitě a sebepoškozování mívají své hranice :)
      KULA
      KULA --- ---
      AVATAR: a já se těšil na Tvůj ambivalentní report.
      AVATAR
      AVATAR --- ---
      NAVARA: huh, ta uz ma dobry halusky, kdyz s ni chodim i na bazen. Mel jsem za to, ze jsem byl 150 kilaku od ni. Doma s detma. Ale treba mam halusky ja!
      _BENNY
      _BENNY --- ---
      REBORNA: ten komunisticky zakon, ktery by donutil ostatni rodinne prislusniky poridit ti bydleni v momente kdyz bys ze sebe vyvrhla to nebohe dite, nechtel tvuj otec, ale ty sama. uz se ti ty bludy uplne pletou dohromady.
      NAVARA
      NAVARA --- ---
      REBORNA: takže ten nebožák, do kterýho jsi to hustila, byl Avatar? :)
      ALONSY
      ALONSY --- ---
      4500 nových a tady. Tady furt to samý! Hustý. :)
      REBORNA
      REBORNA --- ---
      _BENNY: Já se se SUB. kvůli tomu grázlovi tady a tě dementům tady nebavim, takže já to opravdu nevim, zda zvládla prací personální asistentky vydělat 3 mega na byt SUB. nebo zda jí část dali její rodiče, nebo zda jsou s tim jejím va nájmu tam, kde dříve bydlela jedna moje spolužačka, nebo zda je SUB. taky homeless a její děti taky a bydlí jako host je dočasně v bytě, co třeba nabyl ten její před svatbou...

      Já o ní nevim nic!

      Nebavila jsem se s ní ani předtim moc,...zdravila jsem lidi, co jsem znala od roku 2003 a spousta z nich už na ty akce nejezdí...

      pak jsem znala taky dost lidí z tekkna, že jsme se tam potkávali a spousta z nich má rodina a omezili to taky, jako ty z tý naší scény, kam pak k nám přibyla SUB., bývalý snoubenec a spol. - jenže to já neměla peníze ke konci studia už vůbec a musela se soustředit na diplomku a krom stáže nedělala nic a za stáž bylo málo peněz a pak v krizi taky a pak jsem přišla o místo a hledala práci v tý krizi hodně dlouho, takže jsem neměla peníze a jezdila spíš naž na tu naši scénu přechodně víc na techno a raggajungle a dramec, a ty byly levnější - třeba 100--200,- vstupy tehdy, zatímco na tý naší scéně už 700,- tehdy před těmi cca 7-10 lety...

      Takže jsem jezdila jinam prostě a pak s tím přítelem, se kterým jsem 3 roky chodila, jinam a s tím, se kterým jsem chodila předtím 2,5 roku taky jinam,

      ...takže z tý naší scény jsem vypadla a ani s bývalým snoubencem jsem fakt neřešila na akcích, jak bydlí SUB.

      Jediný co vím, že Rusové skoupili asi 1/4 sídliště, kde jsem měla mít ten svůj byt, co mi táta původně slíbil a pak jsem si ho chtěla, když už jsem chtěla dítě, do toho milionu, co stál tátu ten byt jen díky mámě a jejím rodičům, kterých byl ten byt, co se pak dělil na dva, JEDEN Z NICH JSEM SI CHTĚLA DOPLATIT, ABYCH MOHLA MÍT DÍTĚ, ALE TÁTA S BÝVALÝM SNOUBENCEM NA SCHŮZCE, kam šli spolu, rozhodli, že byt a tak ani dítě mít nikdy nebudu.

      Což nechápu proč, protože bývalý snoubenec to, že chce dítě, že je mu skoro 40 a pak mu bylo dokonce přes 40, říkal.

      Takže tomu asi to, jestli budu mít byt a tak dítě, nevadilo, ten mi na ten byt 200 i víc tis. nabízel.

      A ani se mi nezdá, že by táta tak moc chtěl, abych neměla nikdy dítě a proto ten byt prodal, aby jako pojistil, že budu sama a bezdětná!

      Spíš asi je ze starý doby, kdy se ženy stěhovaly k mužům a měly dítě v bytě muže a vznikal jim nějaký nárok na bydlení jen z toho, že byly manželkami...

      Nějakej starej zákon, že když se žena starala i jen o jedno nebo dvě děti a byla v domácnosti, že se pak byt muže rozdělil nebo jí byt musel nechat i přesto, že ho třeba nabyl před svatbou jako by nabyl můj bývalý snoubenec anebo i když ho zdědil a měla tam ženu s dětmi, že ji pak nemohl po rozvodu i děti vysypat prostě na ulici a obratem si tam dát kámoše nebo milenku nebo nevim koho, PROSTĚ NĚJAKEJ HISTORICKEJ NEKAPITALISTICKEJ ZÁKON KOMUNISTICKEJ, ŽE POKUD MĚLA ŽENA DÍTĚ, ŽE JÍ TÍM VZNIKAL NĚJAKEJ NÁROK NA NĚJAKÝ BYDLENÍ A TOMU DÍTĚTI TAKY.

      JO:

      Jako nějakej super zákon, že pokud bych měla mimíse s bývalým snoubencem, aniž bych měla ten byt, ŽE BYCH NEMUSELA, KDYBY BÝVALÝ SNOUBENEC ZMIZEL NA MORAVU, ANI ŠLAPAT ANI VYBÍRAT S MIMINEM KONTEJNERY, ALE MĚLA I TAK NĚJAKÝ BYDLENÍ...

      a TO ANIŽ BYCH SI VYMÝŠLELA, ŽE MĚ TŘEBA BÝVALÝ SNOUBENEC MLÁTIL, což není pravda, třeba abychom s jeho synem pak dostali AZYLÁK třeba...

      O jiných možnostech nevím..zatím dítě nemám.





      REBORNA
      REBORNA --- ---
      DARKINA: Včera jsem měla pohovor v Měcholupech, taxme byli s Avatarem pak plavat na Hostivaři.

      Ale do Podolí občas zajdu, to taky.

      Ale takový problémy má spousta slečen. A dokonce i paní... byly toho plný internety, jak jedna psala tý druhý, proč když ji opustil ne jako mě bývalý snoubenec, ale její manžel a taky zmizel od ní a od dětí jako bývalý snoubenec ode mě, tak jedna psala tý druhý, ŽE NA JEJÍM MÍSTĚ BY VYMĚNILA ZÁMEK A UŽÍVALA SI SVOBODY...a tamta jí odpovídala něco....a TAMTA SE PTALA, PROČ JAKO TEN ZÁMEK NEVYMĚNÍ A NEDÁ SI TAM JINÝHO A NENÍ S DĚTMI V KLIDU...no a jiná duchapřítomnější UŽIVATELKA DO TOHO VSTOUPILA SE STRUČNOU POZNÁMKOU:

      No třeba proto, že TEN BYT NENÍ JEJÍ (JAKO TÝ MANŽELKY, TY PANÍ OD TĚCH DĚTÍ, CO ZŮSTALA V TOM BYTĚ)...

      ...ale jak to dopadlo, zda ji manžel vysypal i s dětmi na ulici pokud byl byt vlastní a nabyl ho on před svatbou, nebo zda to byl byt nájemní a tak tam zrušil v tom bytě nájemní smlouvu jako to udělal můj bývalý snoubenec mně, a pak teprve tu manželku vysypal i s dětmi na ulici, nebo ZDA NĚJAK DOŠLO K TOMU, ŽE TEN JEJÍ MANŽEL TŘEBA BYT ROZDĚLIL A MOHLA SI PRO SEBE A TY DĚTI ZAŘÍDIT TŘEBA ZATÍM NOCOVÁNÍ V NĚJAKÝ GARÁŽI (koupit asi těžko, i garáž tu prej stojí milion), TO TAM NEBYLO, TEN ZÁVĚR...

      ..zkusím to najít jindy, hledala jsem to jen jak zmizel bývalý snoubenec jako na potvoru v momentě, kdy jsem den předtím zjistila, že je na mym bytě po mámině mamince plomba a že ho táta prodal...takže zmizel bývalý snoubenec v momentě, kdy jsem byla homeless, zatímco kdyby to udělal o 14 dní dříve, tak bychom to stihli s rodiči domluvit a měla bych svůj byt, kam bych si dala jinýho a mohla bych mít konečně v 35 dítě, nebo tedy v mym životě dítě vůbec, jak jsem už plánovala...

      Ale ne osud, ale otec a bývalý snoubenec rozhodli jinak - že dám všechny své dosavadní úspory na ten byt, co jsem za 7 let HPP od ukončení VŠ našetřila = 300 tis., ZA DVA ROKY ZA TENHLE NÁJEM.

      A že místo toho, abych si konečně v 35 letech po 7 letech HPP práce a 3 letech zkrácených úvazků v mezičase za těch 300 tis. a za stavebko doplatila byt do toho milionu a počala a měla konečně v klidu dítě, ŽE MĚ MÍSTO TOHO zadluží na nájmu za 13-15 tis. a zařídí, abych neměla byt ani dítě nikdy.






      DARKINA
      DARKINA --- ---
      SNOWWHITE: Hele byt jel se vsimvsudy, mimisek jen okrajove,ale chybelo nam tam morcatko...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam