• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Poslední pohovor v červnu? S takovou si práci nenajdeš…
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TUILE:
    REBORNA:

    A ten Ukrajinskej spolybydlící měl taky na přelomu ledna/února měsíc příušnice? A toho tvýho Ukrajinskýho spolubydlícího ZNÁSILNIL NĚKDO JAK A KDY?

    Na jakym je serveru? Zbili ho do bezvědomí, nebo jednoduše zfetovali?

    Přišel na to TEDY V BŘEZNU?? A myslel si taky kvůli něčemu v diskusi a kvůli hlášce nějakýho DJe a pak tu npc hlášce nějaký slečny na párty, co jen prostě řekla množný číslo, jak se to říká ,,znásilnili", I KDYŽ BYL TEN PACHATEL JEDEN a toho domluvení zdrogování Ukrajince JEN PACHATELŮ VÍC , CO NA MÍSTĚ ANI NEBYLI, ...

    ...myslel si tedy pak, než se zhroutil, že byl znásilněn pak, když už upadl do spánku hromadně? Jako že třeba přišel někdo další?! Když ho oblíkali určitě dva lidi.

    Nebo se zhroutil jako z toho, že to bylo análně nebo jako normálně a análně nebo orálně nebo jak?

    PAK TEDY TAKY ŘEŠIL JEN PROFIL, ALE POLICIE SI HO PŘEDVOLALA KDY?

    Sabaku (pejska)/morče/kočičku, co mu umřela, když se zhroutil a vyčerpával do noci kdy nejedl nad internetem, TU POHŘBIL TEDY TAKY NĚKDY V BŘEZNU/DUBNU.

    A pak se bál o život tedy jen týden taky, jo?

    Takže se vzpamatoval trochu i přestal bát někam vycházet ASI TAK V DUBNU/KVĚTNU V PLNYM ROZJEZDU KORONAVIRU PO KARANTÉNĚ TEDY?

    Jako že taky v tom STOP-stavu?

    Tak pak jako začal trochu se snažit se rozveselit a jít na kolo nebo kam?

    A nějaký pohovory alespoň po Skypu měl?? Já totiž jo, už v ČERVNU!


    No a teď ten Ukrajinec tedy hledá od května práci, A BUDE NA MĚ JAKO MACHROVAT, ŽE CHODÍ JAKO 3-4 x týdně OD ČERVNA TY 2 nebo 3 MĚSÍCE NA BRIGÁDY...

    A nabídky na práci checkuje a odpovídá tak jednou týdně jako já nebo 2x týdně?

    A pohovory má taky jedenkrát nebo dvakrát týdně jako já??

    Taky si už byl skoro jistej, že ho někde vezmou, a vono nic?

    A taky, když je na brigádě a má ji mít i druhej den a den poté, mu volaj personalistky, že má ten den přijít na POHOVOR UPROSTŘED DNE, TAKŽE JAKO PAK TU BRIGÁDU PRAVIDELNĚ KAŽDEJ TÝDEN MUSÍ ŘUŠIT?

    To jsou z něj asi nadšený, co?

    To ze mě kdysi, když jsem brigádničila v krizi a měla každej tejden pohovory na práci, byli nadšený taky, že jsem pravidelně rušila směny. To předtím jen za tu čtyřku při pracáku šlo u toho tý brigády si hledat práci líp, že na tu čtyřku, ty POVOLENÝ 4 TIS. MĚSÍČNĚ ta brigáda tehdy vycházela NA DVA DNY V TÝDNU JEN V TOM ROCE 2010...


    Ale BUDE NA MĚ JAKO TEN Ukroš MACHROVAT, ŽE TO JAKO ZVLÁNUL LÍP PŘEKONAT A ŽE SE Z TOHO ZNÁSILNĚNÍ VZPAMATOVAL DALEKO LÍP, UŽ V DUBNU, A ŽE JSEM JAKO BABA??!! A ŽE CHODÍ JAKO 3-4 x týdně OD ČERVNA TY DVA MĚSÍCE NA BRIGÁDY...A ŽE SI JAKO ZA TY DVA MĚSÍCE VYDĚLAL UŽ DVACKU, JO? Jako že dvacet tisíc?

    No jo, ale těch dvacet tisíc, tj 20 000,- když já mám nájem 13 000,- a jídlo tak za 4000,-, těch dvacet tisíc to já mám sotva na měsíc, když jsem kvůli tátovi a bávalýmu snoubenci v tom nájmu.

    A policajti to tedy Ukrajinci odložili? Že ho taky jako zajímal jen profil a šikana a nechtěl dát o znásilnění nějaký podrobnosti a aby se v tom policie hrabala?? TA bál se s nima mluvit a bál se i, aby někdo nešel do vězení nebo hlavně se nejdřív TRÁPIL A VÁHAL TAM VŮBEC JÍT, ABY JAKO NĚJAKÝ KLUCI, CO DĚLAJ PÁRTY, NEMĚLI PROBLÉMY?? kVŮLI NĚJAKÝMU SRÁČOVI, KTERÝHO TO BYL NÁPAD A PATŘÍ DO KRIMINÁLU?? Tak to je hodnej.

    A už to jako že přestal řešit?

    Jak to psala TE. mně, opustit to téma...

    A soud jako bude mít ještě někdy nebo ne?

    Ráda se přijdu podívat a podpořit ho, Ukrajinec/NE-Ukrajinec.






    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRISSIE: co si budem rikat, je to peknej zmrd.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:
    REBORNA:

    Škoda, že se Crazy_Ivan nepřidá. Ivan s náma asi fakt nikam nejde :( Asi nemá lítačku a deštník.

    Přitom to neni tak těžký.

    A existuje hned několik stylů a daj se zkombinovat i s MHD-čkem - stačí si jen vybrat:



    No jo, smutně vzpomínám, jak mi vždy frnkl bus/tramvaj navazující na metro, který jediný navazovalo na bus (vlevo), ale obvykle se to zvládá a zpátky z práce už v klídečku, např. Vysočanská - Prosek jsme chodili z centra až nahoru (vpravo):



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:
    REBORNA:

    ,,Vzrůšo si umim udělat i při řízení."

    Já vim. Vždyť já to chápu, jen jinak. Taky ráda rychle řídim a rychlou jízdu.


    Jen jinak, než smrděním na nábřeží a v centru a v dosahu rekreační dětský přírodní zóny u ZOO s výpadovou cyklostezkou.
    (Ale jestli bydlíš daleko za Prahou a nemáš fakt jak jinak se dostat do hodiny/hoďky a půl do práce, pak to chápu, to už jsem psala.)

    Ale taky ráda rychle řídim a rychlou jízdu. Na kole přímo, na brusle MHD busem, na lyže si ovšem musim vypomoct autobusem.
    Brzo přestanou ty dva měsíce veder dobrý na koupání a plavání a začne nám zase sezóna.

    Jo a nějaká zhulenka, co vypadala (, že když dojede 50 km na kole, nebo z centra do Vranýho na inlajnech a zpět nebo byť i jen ujde tři kiláky nebo udělá tři tempa) nebo spíš byť sotva zvedne nohu a udělá jen dva kroky, vypadala, že zemře na vyčerpání a skončí na kapačkách, řikala, že prej mam tlustý stehna. No tahle pani definitely taky:









    PS: Slepejše neberem.

    PPS: Smrt motoristům + Bombu pod motor.





    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: A když musíš ven ve dne, kde ti nepomůže šero, tak takhle?

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:

    Konečně relevantní směroplatný data místo blafů:


    ad: Z kolika procent se dědí krátko- daleko- zrakost?

    UsedTFG:

    V rodinách, kde je myopický jeden z rodičů se v 23-40% případů u dětí rozvinula krátkozrakost.

    Dědičnost krátkozrakosti (myopie) | OčníVady.cz
    http://ocnivady.cz/o-ocnich-vadach/dedicnost-kratkozrakosti-myopie


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN: Tak na to bacha, teď prej švestky pokutujou přísně držení mobilů... a držení pyje za volantem a felace pod palubkou, to podle mě neprojde vůbec a bude dost drahý.

    Lepší je kombo: tramvaj/pěšky, felace v přírodě/doma.





    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    REBORNA:


    Vzrůšo si umim udělat i při řízení.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:

    Fakt ne?

    Občas se tu objeví i tramvaj čísla, co tu vůbec nemá jet, zbloudí z vozovny.

    To je dobrodrůžo, co udržuje člověka ve střehu, jinak neví, kam dojede, kam to zahne.
    Trénink paměti, rychlosti reakcí pro důchodce. A když se naskytne výluka, tak to je teprve vzrůšo, momentálně jen dvou linek a místo nich jede úplně jiná - fííí ha! Zavládla panika. Zase to rozkopali. Jen to tu neni moc pro kuřáky. Sotva si odpálí ilegálně a zastávce, tak ta tramvaj přijede.

    Tak nic tedy. Škoda.

    Stejně nevim, jak jsi na tom s těma brejlema.

    Já jsem nejhezčí za šera a v prádle, a to ty jsi bez brejlí slepejš asi a nic bys z toho neměl, tak to bude chtít někoho, kdo to ocení a ne slepejše.

    (Btw teď jsem o víkendu viděla na párty přejetýho slepejše. To byla škoda, ale bylo to v lokalite, kde je slepýšů dost.)


    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:

    ,,Navíc hodně jezdím autem, promiň."

    Ser na auto.

    Pojedem na kole. Nebo kus na šlapadle a pak pěšky. Někdy na in-lajnech, jindy poběžíme.

    Nebo tramvají.

    Já tu mám pater noster tramvaj.

    Jakmile jedna sjede dolů, hnedle jede jiná nahoru.

    Prakticky jezdí ve dne v noci každejch 5 minut.

    Autobus je trochu opruz, že drncá a je tam teplo, ale v tramvaji je chládek.

    Nebo si vezmem krokoměr a půjdem na romantickou procházku. Jen aby kolem nás nesmrděla auta!

    Ujdu až 6 km.

    Takže navrhuju kombinaci - bus - péšo centrem a kolem řeky a pak tram. Nebo naopak.

    Zámerně jsem vynechala metro - tam jsou povinný roušky, tak se tam nedá líbat.

    Za mě?:

    Líbání je nej v tramvaji.

    Nebo během procházky.



    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FIYAH: no jako bylo to obcas dost jak halucinace, tyhle filmy jeste nebyly tenkrat pred patnacti lety v mode a Díru u Hanošovic nemuzu ani videt, protoze to hrozne prehravaj XD
    ale Vesnicky ucitel a to dalsi jo

    jako jo asi to neni pro kazdyho, ale mělo to grády... s malym deckem jsem chodila dva a pul kilometru vzdaleny obchod s terennim.kocarem nakoupit celorocne, krmit kravy do kravina, behat mezi ovcema, krmit kachny do potoka, do Prahy to trvalo pet hodin vlakem s krosnou a kocarkem

    zase jsem malovala popelem z kamen obrazy, tohle byla nejaka averze proti panelakum asi XD

    FIYAH
    FIYAH --- ---
    GRANTORINO: si to představuju a vidím takovou tu klasickou českou žánrovku s Liškou a Vilhelmovou jak holka s děckem přežívá na vesnici:)

    Nějak se ten osud vytvářet musí..ne že sedíš u nyxu a fňukás nad zmizelym snoubencem. snad jí to trumbeře jedné už dochází.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: hmm... hele nemam z te doby moc fotek, mozna nekde fotku toho baraku, mel prasklinu uprostred odshora dolu, nad kuchyni byla mistnost, kde ho pohromade drzelo kovovy lanko kvuli statice XD ale mam z te doby tunu historek, protoze jsme meli souseda nácka, co s nama kamaradil a bezela ta kampan s tema nackama v reklame "Be kind to your local Nazi" / "Buďte hodní na svého obecního nácka" a my meli presne takovyho svýho nácka, chtela jsem vydat knihu "Deník mého nácka" dodnes z toho mam paradni historky.. ale ted uz existuje ten Daliborek, tak priste XD
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nerada to říkám, ale fakt snad radši víc Reborny než Elona :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAILER: bulvar ve smyslu osobni zivot celebrit. Proste me zajima jeho prace, ne on a jeho spankovej cyklus. Omlouvam se, jestli jsem te urazil zlehcenim tvych zdroju ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAILER: ok, to je klidne mozny. Proto jsem se ptal, jestli jde jen o toho blunta. Ja ho zas tak nezeru, aby me zajimal bulvar, tak tohle nevim :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    GRANTORINO: Máš z tý doby ňáký fotky? Připomnělo mi to knížku Když v ráji pršelo :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ZUULUU: videl jsem prvohulicu uz dost. Nevedel, jak to drzet, nevedel jak potahnout, ani to nevtah do plic. Nepochybuju, ze ho mnohem vic sundaly ty tri panaly whiskey, co si dal behem podcastu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam