• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SARAJ: you had my curiosity but now you have my attention :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: Katolických školačkách! Jeptišky nosej plnou polní i v létě, radši nevědět :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: mne je jasny, ze narazis na moji statnici z theologie a svoje divoke sny o jeptiskach, ale kupodivu tech statnic mam vic;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA, REBORNA: Imo jsme tě tu za ty roky poznali dostatečně na to, abychom mohli říct že bys od státu neměla dostat ani korunu, dokud nepřineseš posudek od psychologa.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Práce byla, v krizovém roce 2008 jsem si jednu našel a zůstal tam deset let. A v krizovém roce 2019 jsem si našel další. Práce je, když chceš a nesnažíš se jet s vytaženou ruční brzdou…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Prostě jsi na něj řvala jako matka kdysi řvala na tebe, on měl podobný pocity jako ty tehdy, když na tebe řvala matka a protože to nechtěl dále snášet (stejně jako ty jsi nechtěla snášet řev matky a odstěhovala jsi se), se od tebe odstěhoval.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: To jste neměly žádné letní uniformy? :O

    Psychopati projdou, ostatní blázni doufám ne :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    _BENNY: Neptal jsem se, pokud mozno tak se vyhybam vecem co nechci vedet. Mam hrozne dobrou pamet a je to prokleti :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    PSYCHO: doufam ze to bylo po nejake divoke party s vice lidmi :-)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    _BENNY: Na druhou stranu moje kamaradka nezobala HA protoze mela byt neplodna a kolem 30ky suddenly otehotnela. A byla z toho stastna jak blecha.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    RAINBOF: Imho ty prachy, co tvrdí, že jí dá po terapii, už dávno rozfrcal :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    RAINBOF: Myslim, že fotřík je neúprosnej.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: voplodnovace najdi na party nebo jak tem diskotekam pro geronty rikas a kdyz bude prachatej tak pijavice tvyho saciho vykonu z nej dostane co potrebuje. Vyhodu to ma ze si nemusis hrat na lasku a podobny veci a otec urco vymekne nez vytuhne.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: velke stesti ze se nic z toho nepovede, VELKE STESTI!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: pockej, vazne. treba jses uz davno neplodna, a jenom o tom nevis. moje kamaradka takhle zobala antikoncepci 10 let uplne zbytecne...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STICKYGREEN: A máte snoubence? A mohl bych ho vidět
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA, REBORNA: normálně tyhle právní nesmysly trpělivě rozplétám a poukazuju na chyby, ale... asi jsem konečně pochopila moudrost, jakou velký Alexandr projevil ve městě Gordion, a řeknu akorát "jsi mimo".
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    REBORNA: já nevím proč lanaříš Crazyho když tu kolem pobíhá Jake_up...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF:No přeci čekam na oplodňovače co mi to zatim udělá na řežníka, aby dal náladový zaběhlý kočce report o mých vejcích.
    Ale já na řezníka nemusim. Fuj!

    To zas narozdíl od čůrání na nohu partnera ve vodě přijde řezník nechutný trochu mně.

    No takže přeci: čekám na pořádnou rachotu, abych mohla dohonit odvod sociálního pojištění, co jsem zameškala teď měsíce a bude to pak chybět to moje odvedení požadovaný měsíce (musí být asi 9 za dva roky předcházející zbouchnutí nebo porodu??!), takže teď meškám s odvedem a pak to bude chybět, doprčic!! a čekám na oplodňovače, se kterym sestavíme po zkušebce mimíse, zařídíme tak ochrannou lhůtu A NAPÍŠEM STÁTU, AŤ KOUKÁ NAVALIT MATEŘSKOU A NEZKOUŠÍ SE VYTÁČET!!, předtim zkasírujeme fotra o prachy z mýho kvartýru a pak bude muset nabíječ hodně makat, ale pak třeba za dva tři roky řeknem fotrovi, ať navalí kvartýr po jeho mamince, až ta hádám v 96/97 umře, že si to s něčim spojíme její garsonku podáme a s něčím spojíme, POKUD OVŠEM TEN OPLODŇOVAČ BUDE NĚCO MÍT. Co spojovat s mou garsonou = mít na část garsony nebo garsonku, co by mohl prodat a spojit s tim mym...nebo pronajmout a platit z toho poplatky v mym náhradním bytě, meanwhile já a mimís 3 - 4 roky leháro.


    Takže stále stejnej plán jako před svatbou 2018. Jen později. Asi tak o 4 roky a v totál stresu, aby mimís pak nebyl dement.

    Ale oplodňovač by měl určo něco mít = úspory/garsonku...

    Tak hezky pracujte!



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: Jak vis ze jsou hezky? Fotis si je na instac?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    MOODYCAT: Sama máš je shnilý. Já mám hezký....pošli někoho, kdo mi to udělá na řezníka a dá ti vědět. Nevim.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: blablabla a co delas ted.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam