• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOUDY: No jo, jenze my se rozesli uz pred 12ti lety. ;o) Do ted nebyl zadnej problem. Ale tak asi tam potkala nejakyho zarlivce a ten ji zakazal se mnou byt v kontaktu...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OVERWATCH: Ty ex jsou fakt hrozny co? Me si zas jedna odebrala z pratel kdyz jsem si nasel hezci a mladsi.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Aha tak jak koukam ji zrejme neco prelitlo pres oblicej a odebrala si me uplne na FB z pratel. Ehm. Jen proto, ze jsem ji videl na eDarlingu?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRISSIE: No, je to mozny, tam to vyhodnocuje automat podle psychologickyho profilu. Divim se, ze prosla. ;o) Podle me musela pri vyplnovani profilu falsovat. Taky je zvlastni, ze kdyz jsem ji to napsal pres FB, tak prestala reagovat. ;o)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    OVERWATCH: no, asi máš nějaký fetiš na podobný druh žen? :-)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Edarling zacina byt neduveryhodny. :-/ Nabidl mne moji ex. ;o)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    REBORNA: Ja si snad roztrham diplom a zahodim obcanku, kdyz te tu tak ctu.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    NAVARA: Koukám že toho o lidském a hlavně ženském těle jak funguje víš opravdu hodně. ;)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: mám normální, spíš na svůj věk ženy kolem 35 let velmi štíhlou postavu

    tohle si napis do inzeratu
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    :D dík, fakt jsem se zasmala
    možná že by vypadala ti víc podobně s nějakým pánským doutnikem v puse)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUBVERSION: jako vejce vejci

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    SUBVERSION: Ona opravdu existuje? A takhle vyhrabáno má i v realu?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Haha, Koudy ze vypada jak stifflers mom?)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Nemam jak, tedy momentálně nemám čim to vyfotit, pže nemám firemní smrtphone, ne asi,

    ani nechci...

    A stejně vypadáš jako ostříhaná Stifflerova máma, to ty, ne JÁ! Sám jsi Stifflerova a svoje máma!

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *za ušima ** úhly
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: To ze se chlapi otaceli to neres...CHlapi se taky otocej za autem co ma treba divnou barvu..to neznamena ze by mu chteli delat mimiska...Vyfot nohy a zadek a posli sem.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Tu jsem měla trochu i když jsem byla hubená...právě když jsem zhubla, tak byly vidět strie.

    A plavkách možná na přímym slunci je asi trochu vidět, ale chlapi se otáčeli 40 letý, ale zadaný, tak je to jedno a ostatní tam byli jen mimo mou kategorii, tak 25 a pak mladš ještě...

    No a hlavně na koupáku pak byli Rusáci (SUB. ne tedy), Ukroši a Romajzlové, tak to bylo stejně jedno.

    Nebylo to komu ukazovat.

    A v cyklo-šortkách, i když jsou mini, neni celulitida vidět vůbec, je jen trochu ze strany na zadku z boku a tak je schovaná...tak je to jedno.

    A v posteli je to taky jedno, to se udělá přítmí. A pak není vidět...a stejně nikoho nemám.

    To ty celebrity maj taky celulitidu, něterý ji maj až za uši, některý maj celulitidu nejen na zadku a stehnech, ale zejména na mozku.

    Jenže ONI JE DO TĚCH KLIPŮ A NA TY FOTKY TAK NASVÍTĚJ A VYBÍRAJ SPECIÁLNĚ JEN ZÁBĚRY A ÚCHLY, KDE TO NENI VIDĚT...

    Zaměstnaj se tak desítky programátorů video a foto softwarů a střihačů, CO CELÝ DNY A MĚSÍCE TRÁVĚJ TAKTO, JEN TIM, ABY NEBYLA VIDĚT U TÝ CELEBRITY CELULITIDA.


    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    potvrzuji: Reborne to posledni dobou fakt slusi, dost zhubla ;)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE: Ne, ale co si tak pamatuju, tak než jsem se ožrala a naštvaně s nadáváním odešla a pak smutně odjela směr Cross, od 5 free..., když dohrál na palouku bývalý snoubenec, tak předtim jedna kámoška SUB. říkala, že skvěle vypadám.

    Ale to se tak říká, i kdybych nevypadala, že... ale vypadala.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Nejen raggajungle *Jo i jednou Linkin park byl - s jednim totál zdělaným týpkem jsme dali společně docela úspěšně Crawling a hlavně Somewhere I belong, oba zpěv, pak on rapy, já radila další sloku rapu a pak já dozpívala ten konec, blbě frázoval na ten kytarovej ryf, tak se to musí zpívat jinak + kontra beat... pak jsem ho hustila s bytem, že namám ,,kam belong" a von taky nadával na fotra...

    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Mě by ta Tvoje aktuální forma fakt zajímala, nebyla by prosím fotografie celé postavy? Samozřejmě oblečené, jak jinak ♥ !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam