• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jo. To si myslim, ze se v budoucnu stane.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Ted kdyz si me odebrala z pratel uz je na testy pozde. Ale jo, chapu, potkala napadnika, touzi po diteti, a podobne, ale ze uplne pretrhne kontakt? Vidali jsme se tak jednou za pul roku. Jeste v zime me zvala na strudl. Tak jsem ted prekvapenej... Ten test budu muset nekdy vyzkouset. ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TRAILER: jak jsi kruty a nemilostivy :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: No, asi jo. Bude v tom nejakej jeji novej objev. Taky se mohla vyjadrit. Vyhlasuju ji DSPSN az si me bude chtit za dva mesice, po krachu noveho vztahu, zase pridat... Tohle me nebavi.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOUDY: No jo, jenze my se rozesli uz pred 12ti lety. ;o) Do ted nebyl zadnej problem. Ale tak asi tam potkala nejakyho zarlivce a ten ji zakazal se mnou byt v kontaktu...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OVERWATCH: Ty ex jsou fakt hrozny co? Me si zas jedna odebrala z pratel kdyz jsem si nasel hezci a mladsi.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Aha tak jak koukam ji zrejme neco prelitlo pres oblicej a odebrala si me uplne na FB z pratel. Ehm. Jen proto, ze jsem ji videl na eDarlingu?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRISSIE: No, je to mozny, tam to vyhodnocuje automat podle psychologickyho profilu. Divim se, ze prosla. ;o) Podle me musela pri vyplnovani profilu falsovat. Taky je zvlastni, ze kdyz jsem ji to napsal pres FB, tak prestala reagovat. ;o)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    OVERWATCH: no, asi máš nějaký fetiš na podobný druh žen? :-)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Edarling zacina byt neduveryhodny. :-/ Nabidl mne moji ex. ;o)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    REBORNA: Ja si snad roztrham diplom a zahodim obcanku, kdyz te tu tak ctu.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    NAVARA: Koukám že toho o lidském a hlavně ženském těle jak funguje víš opravdu hodně. ;)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: mám normální, spíš na svůj věk ženy kolem 35 let velmi štíhlou postavu

    tohle si napis do inzeratu
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    :D dík, fakt jsem se zasmala
    možná že by vypadala ti víc podobně s nějakým pánským doutnikem v puse)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUBVERSION: jako vejce vejci

    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    SUBVERSION: Ona opravdu existuje? A takhle vyhrabáno má i v realu?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Haha, Koudy ze vypada jak stifflers mom?)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Nemam jak, tedy momentálně nemám čim to vyfotit, pže nemám firemní smrtphone, ne asi,

    ani nechci...

    A stejně vypadáš jako ostříhaná Stifflerova máma, to ty, ne JÁ! Sám jsi Stifflerova a svoje máma!

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *za ušima ** úhly
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: To ze se chlapi otaceli to neres...CHlapi se taky otocej za autem co ma treba divnou barvu..to neznamena ze by mu chteli delat mimiska...Vyfot nohy a zadek a posli sem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam