• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: OK, tak ono je vzdycky dobry mit nekoho s kym to nalezite proberes, nez to dusit v sobe a kdyz je to opacne pohlavi tak je to jeste lepsi. Slysis i nazor druhe strany. ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Sama jsem tenkrát po rozchodu, ještě ten den nainstalovala Tinder :) Dala se dohromady s týpkem, co na tom byl stejně a aspoň jsme jeden druhému dělali oporu, vrbu a dost si navzájem pomohli ve fázi rozvodové. Zpětně to hodnotim dost kladně :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: To je naprosto normální. Po rozchodu má člověk v břiše díru a chce jí co nejdříve zase zaplnit. Často si nepřipustí, že ta díra se potřebuje nejdřív zahojit.. Been there, done that
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    DAPHNEE: Tak ten byl hodne prisnej ;o) Vlastne nechapu proc takovy lidi odpovidaji na inzerat, kdyz maji v hlave nekoho jinyho. Ja mam podobnou historku, sesli jsme se ze pujdem na dvojku do vinarny, celou dobu rikala, jak moc nemusi alkohol ze oba rodice alkoholici, a celkem slusne si me s tim pitim podala. Pila tak 3x rychlejc nez ja. Pak uz pripita (in vino veritas) rekla, ze vlastne nikoho nehleda, ze si chtela jen povyrazit, a pochopitelne ze nema ani korunu. ;o)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    OVERWATCH: člověče, já už těm inzerátům nevěřím :) a nemám sílu se probírat vzkazy, které mají pánové na CTRL+C a CTRL+V :)
    vtipných z natáčení je spousta, o tom žádná.. jedna, to mne tenkrát pobavilo... šli jsme s týpkem ven, že na kávu. Objednal si pivo. Řekl že kuřačky moc nemusí, ale skousne to a pak vytáhl krabičku Viceroy nebo co to bylo, kterou za ty dvě hodiny vytáhl jak nic. A celou dobu mi vykládal o své bývalé, která ho obrala o všechny peníze, které zaplatil plastiky a že on nic nemá. Nakonec z něj vypadlo, že vlastně bývalou pořád miluje a udělá cokoliv proto, aby se vrátila.. To byla slušná nálož :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Tady se naskyta otazka, co je vlastne svobodna vule? Jakoze submisivni? Nebo uplnej pasiv - vsechno rozhoduje zena? ;o)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DAPHNEE: kocky jsou hrozny potvory, to uz radsi zenskou :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    DAPHNEE: Ja bych to byt Tebou nevzdaval, zkusil bych dalsi inzerat a pripadne sem napsal vtipny historky z nataceni ;o)
    IANIS
    IANIS --- ---
    REBORNA: (k tomu, co se ti líbí): ale takový chlapec už kluka má ...
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    OVERWATCH: já když jsem ještě zkoušela tyhle věci tak jsem tam měla napsané, že hledám partnera pro život takový, jaký je :) a byla jsem upřímná, práskla jsem se že občas kouřím, že nejsem supermodelka ani super štíhlá, ale že je se mnou docela legrace a navíc docela ráda vařím a peču :)
    ohlasy byly mnohé, většina chlapů sháněla náhražku za unavenou pravici nebo je už nebavila díra v prostěradle, s pár jsem se i sešla, ale většina z nich postrádala dost zásadní věc a to schopnost nebrat sami sebe tak strašně vážně :)
    ale jak to tak tady čtu, už to znovu pokoušet nebudu :) evidentně se to nelepší :) pořídím si kočku a bude klid :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: 44, bez nežádoucí svobodný vůle, ...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    OVERWATCH: Já bych asi nikdy nic nepsal :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    INSEQUI: Mne prijde legracni. Dat to do inzeratu.
    44, tvarnaty, hleda sympatickou... ;o)

    Ja byste psali takovej inzerat na online seznamku? Udaje muzou byt fiktivni.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    výraz tvářnatý je fakt extrémně divnej
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Vzhledová policie?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRAILER: tak otec- darce ho mit klidne muze jen ona ho nedostane
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Jo, jo, je ještě lepší verze, ale nemohla jsem ji najít. To by zvedlo i mrtvýho a všechny mimísi světa z postýlek.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Slysim tam Boba Marleyho get up stand up. Trochu to pripomina Zion Train, nebo Back to the Planet. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Když už nic jinýho, tak mám z toho tady dnes alespoň tip na NOVEJ KLUB - ,,any new jungling, men?". Krom full on psy, tekku, dramců, raggajugle a třeba Linkin park poslouchám i nějakej rap...a ještě leccos dalšího.

    A z ragga poslouchám ragga-leccos. Třebas i raggatek.

    Tak posílám jakožto spořádaná žena 35+ a budoucí výchovná matka na dobrou noc pěknou písničku všem mimísum. Ukolébavku.

    Aby mimísové celou noc klidně leželi a moc NEVSTÁVALI! :

    Vandal & Mikkim & Mandidextrous Feat Earl 16 - Stand Up
    https://www.youtube.com/watch?v=7FLSbipSfd8&list=RD7FLSbipSfd8&start_radio=1


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NAVARA: "zoufala hystacka shani plodneho chlapa s vyresenym prazskym bytem a jakoukoliv minulosti. zn. specha".
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Pod 37, neumíš číst…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam