• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    REBORNA: proč se montuju? já ti v dobrým úmyslu radím jedinej konstruktivní postup, kterej něco může vyřešit. protože jsem na diskusním fóru a reaguji na to, co tu VEŘEJNĚ píšeš. a ty jsi schopná i z něčeho tak vzdálenýho, jako je vsuvka o MMM, hulení a herák, přejít opět k tapetě o bytu a tátovi a ztracený práci, ještě to dokonce ADRESUJEŠ PŘÍMO MNĚ:
    REBORNA:
    REBORNA:
    a ptáš se, proč se montuju?
    nepřipadáš si jako blázen občas? :-D

    /to je řečnická otázka, odpovídat na ni nemusíš, odpověď už všichni známe totiž/



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: "proč do teď nevím" - Protože jsi rozbitá. Všichni to vidí, jen tobě se porouchal systém pro kontrolu škod…
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: "Nechceš se oblíct a jít balit ženský?"

    Sel bych, ale nejsem ted v Praze.

    "Jinak se dneska nehnem, to je nekonečný."

    No ano, je to nekonecny a neresitelny. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Nejde o unesení toho, co mi píšou, to taky.. jako jo, pláču kvůli bytu a že mi každý písmeno připomíná bývalýho snoubence, jak jsem měla lásku a měla se vdávat a jak žiju teď.

    Nejde jen o unesení toho, co mi píšou, to taky.
    Ale o unešení toho, co mi udělali v REÁLU.

    Nechceš s oblíct a jít balit ženský?

    Make up ti pučim.

    Jinak se dneska nehnem, to je nekonečný.

    Je pátek a na tohle nemám čas.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Byt nepotřebuješ, to je tvoje vlastní haluze založená především na tom, že víš jak jsi líná a nesnesitelná, že tě každý další nápadník do roka pošle do hajzlu stejně jako ti předtím; protože se nechceš obrátit na psychologa a léčit se.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Ale já tu se SAPem a Excelem dělala po doznívající krizi z nouze.

    Že jsem v doznívající krizi měla třetím rokem práci s malým platem, i když fajn, a když jsem v ní skočila, že jsem si obratem našla tu se SAPem a Excelem, že mi nabídli dobrý peníze, o někollik tisíc vyšší plat, tak jsem to vzala, i přesto, že mi řekli, že to bude na dobu určitou.
    Jaby jen názvem oddělení to byl obor, ne náplní práce.

    Poprvý mi to prodloužili, po druhý už ne.

    Pak jsem s našla tu práci VÍC V OBORU, I KDYŽ MALINKO MÍŇ PLACENOU, ALE TO BY SE PAK ZASE ZLEPŠILO, BYL BY ZE MĚ ZASE ODBORNÍK V OBORU, už jsem to kdysi dělala. A zlepšovala se velmi rychle.

    Kvůli konci v ní kvůli pomluvě tý kolegyně,, co s vrátila p měsíci z dovolený, mě opustil skoro manžel.

    Pak jsem se sesypala.

    Ale pak jsem si musela už najít práci provzorní...táta mi zadržoval peníze z bytu a na Moravu jsem za býv. sn. stalkovat nešla, ale na pohovor mě tam pozvali.

    No a pak jsem si našla práci v oboru úplně jinou, NE žádnou slepičárnu s kolegyněmi a kolegy v openspace s Excelem a SAPem.

    Ale manažerskou práci v OBORU!

    Do tý mě tu otravovali. A po večerech.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: "No teď už se na tu akci asi nedostanu, zdržela jsem se tu." Tak to dozen zitra. ;o)

    "a jak vidíš, i když jsme byli v tématu o seznamce vs. kolouši v prádle, druhej den tu bylo na mou adresu něco o poruchách zase."

    Vidim, ale s tim ve virtualnim svete nic neudelas, je tady moc nazoru a precejen sem vypisujes zbytecne moc uprimne. To je sice odvazny, ale pak se jednpoduseji dostanes do stretu. A ty jako citliva osoba to nemusis unaset tak jako jini. To je jen muj uhel pohledu a nic o Tobe nevypovida.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    No teď už se na tu akci asi nedostanu, zdržela jsem se tu.

    *A pak na základě toho, že jsem to sem napsala, to pak psal člověk, co mě dal najít a zdrogovat a asi mi chtěl schválně udělat dítě, že jsem sem napsala na kraviny o labilkách, že jsem měla PMS protože neberu antikoncepci, že jsem se měla vdávat a chtěli jsme dítě...a dělal tu ze mě pak tamten druhej půl roku proto blázna.

    a jak vidíš, i když jsme byli v tématu o seznamce vs. kolouši v prádle, druhej den tu bylo na mou adresu něco o poruchách zase.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tak to je skvely, ze planujes vyrazit na vylet. Melo by byt hezky.

    ,,Rozdil mezi akutni psychickou poruchou a psychickou nemoci je ten, ze dusledky psychicky nemoci se rozjizdi bez vnejsich podnetu, kdezto u akutni poruchy jsou reakci na jejich zaklade. Ty dusledky u obou byvaji dost podobny. Hodne zjednodusene."
    No a co jako?

    Ptala ses tak jsem odpovedel. To nebylo mysleno nijak pejorativne na Tebe.

    "teď už má TŘI DĚTI A PO PORUŠE ANI PAMÁTKY."

    Tak jiste, porucha je odstranitelna, nekdy treba jenom terapii, narozdil od nemoci. Tam pomuzou jenom leky.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    ,,A co si udelat nejakej akcni plan? Jako naplanovat si ze vezmes kolo a pujdes na projizdku. Endorfiny se vyplavi a nebudes ve stavu breku."

    Kolo mám v servisu, známý dělaj akci, ale je tam velkej vstup, ale ano, chtěla jsem odejet, jinam alespoň..

    ,,Rozdil mezi akutni psychickou poruchou a psychickou nemoci je ten, ze dusledky psychicky nemoci se rozjizdi bez vnejsich podnetu, kdezto u akutni poruchy jsou reakci na jejich zaklade. Ty dusledky u obou byvaji dost podobny. Hodne zjednodusene."

    No a co jako?

    To piš jim, ne mně. Já už jim na to odpověděla. 2x . co se týče dýlky tý poruchy nebo možnosti mít děti.

    Taky příklad uvedla, že měla jedna slečna po rozchodu z potratu poruchu, prostě ten syndrom, pak začla brát dorgy, pak měla jinou další poruchu, z léku na ni měla poruchu jinou, ale pak se dala do normálu, uplynuly dva roky a měla s novým přítelem dítě, teď už má TŘI DĚTI A PO PORUŠE ANI PAMÁTKY.

    Já to samozřejmě vím, jen je rok 2020 a ne 2006 a tak mě to vůbec nezajímá, ani ta slečna, tedy už paní, ani ničí poruchy, a nic jsem sem o tom nepsala, ani tátovi, ani sem, ani nikam.

    Já psala o prachách z bytu a možná tak PMS.

    O odborníkách psal mně něco táta, proč do teď nevím.




    A pak na základě toho, že jsem to sem napsala, to pak psal člověk, co mě dal najít a zdrogovat a dělal tu ze mě půl roku proto blázna.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:


    ,,nikdo tě do práce neotravoval. " Otravoval, do auditka, co četli mý známý, zkresloval informace..

    A ještě tu ze mě dělali blázna a bylo tu jasně vidět, že nějaký lidi si tu poak opravdu mysleli, že mi něco bylo před odchodem bývalýho snoubence a posílali mě za nějakoun odpbornou pomoccí ne účelně kvůli tomu napadení, že by v tom jeli, ani z legrace, ALE VÁŽNĚ.


    ,,neuvěřitelný množství (značně diskreditujícíh) osobních informací. " JAKÝCH?!!!



    ,,v práci ses měla věnovat práci a na Nyx vůbec nelézt" - sorry, ale co v tý práci kdo měl a neměl jak dělat jsem určovala já.

    V hodinách, kdy jsem neměla v mailu nic ani ke kontrole dole, jsem byla jak na seznamce, tak na nyxu, a to že to nebyl korporát, co by byl terčem útoku hackerů, ale malá firmička s ničím tajným, jsem psala.

    ALE PAK MĚ PO VEČERECH PO PRÁCI I DO PRÁCE VADILO A OBTĚŽOVALO, JAK TU O MNĚ ZKRESLOVALI INFORMACE...

    Oponevali s bytem...jde o to proč...to není BEŽNEJ člověk z diskusního serveru, TO JE ZLOČINEC! Co se tu navážel do mě proto.

    Proč se do TOHO POŘÁD MONTUJEŠ?!


    ..i když toho, jak se o tom lidi v mym okolí bavili, jsem si zatím snažila nevšímat.

    ,,Ty tuny textu, to je tvůj čas vyhozenej z okna, kterej už ti nikdo nevrátí...... mazec, co?"

    Ano, ale já byla v práci a za ten čas byla placená, stejně bych tam tehdy musela sedět tak jako tak.

    Ale teď v létě ano.

    ,,Ty tuny textu, to je tvůj čas vyhozenej z okna, kterej už ti nikdo nevrátí...... mazec, co?" ale čas na co?

    Jako jo, potřebuju se nalíčit a odjet/odejít a místo toho se nechám otravovat tady. To jo.

    Práci a mrtvý morče mi nikdo nevrátí, co mi provedli taky ne,

    ,, než ti i ta lhůta vydržení proteče mezi prsty, respektive klávesnicí" No ano, ale soudit se vlastním otcem není jen tak a peníze má v ruce on.

    A co mi udělali tady ty svině proto, co jsem o bytě a rozchodu napsala...to už se vrátit nedá, to už nikdo nevrátí.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tady a takhle virtualne jsou tyhle zalezitosti neresitelny, akorat se to obrati proti Tobe...
    Proc si myslis, ze bys nemohla delat dobre novou praci? Kdyz jsi delala dobre tu o kterou jsi prisla, SAP a Excel, tak budes moct delat i tu novou ne?
    Jo, nikdo nebo spis malokdo chce zit na vejminku a jist kysany zeli. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---

    OVERWATCH:
    REBORNA:

    A lepší život mít těžko budu.

    Na to jaký budu mít kolegy a kolegyně kašlu, mě zajímá ta práce a já ji dělala dobře a už nemůžu.

    Milovala jsem svýho muže, měli jsme se brát a chtěli dítě, pak se něco stalo kvůli mý kolegyni v práci.

    Pak jsem, si našla práci ještě lepší, ale to nebyla korona krize a do tý práce mě t soustavně otravovali kvůli tomu mýmu napadení...

    Já jen psala o seznamování, oni mně nějaký píčoviny a nějakých terapiích, zkreslovali pak to už hned první příspěvek o bytě a otravovali mě do práce i po práci...vše začlo tím napadením.

    Tady je to o seznamování.


    A i když pominu, co mi tu provedli, a jak tím ovlivnili ty svině a ten grázl, co patří do kriminálu mě, mou práci, ,moje vtahy se známými,a na mnoha místech, kam jsem šla, možnost seznámit se třeba i tady...

    Tak stejně, i kdybych se seznámila.. TEN BYT POTŘEBUJU NA TO MÍT DÍTĚ.

    Žádný vejminky 150 km od Phy bez možnosti pracovat nebo školky, žádný brambory plný škrobů ani hnusný zelí.






    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    REBORNA: nikdo tě do práce neotravoval. lidi ti odpovídají na diskusním serveru, kam ty sama dobrovolně vstupuješ a sama dobrovolně tu trávíš čas a sama dobrovolně tady o sobě zanecháváš neuvěřitelný množství (značně diskreditujícíh) osobních informací. v práci ses měla věnovat práci a na Nyx vůbec nelézt, pokud sama vidíš, že se z něj pak neumíš odtrhnout. nikdo tě nenutí, abys tady celej den seděla a jela tady pořád dokola tapety nářků a obvinění.

    Vyfiltruj si sama sebe a listuj po 100 příspěvcích od prvního až po dnešek, vždycky proscrolluj celou stránku, než klikneš na dalších 100..... Ty tuny textu, to je tvůj čas vyhozenej z okna, kterej už ti nikdo nevrátí...... mazec, co? Můžeš tu brečet nad zakaleným bytem klidně ještě dalších 3 roky, ale jistě by dávalo větší smysl zvednout prdel, sehnat právníka, probrat s ním, jestli se s tím opravdu dá ještě něco dělat, a pokud ano, dotáhnout k němu i máti a pustit se do toho, než ti i ta lhůta vydržení proteče mezi prsty, respektive klávesnicí
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Ale oni se na mě domluvili a mě napadli, já to nevěděla, co a jak, že to byli oni aa dělala jsem pak důležitou práci, do který mě soustavně otravovali.)

    Pak jsem o ni přišla a když jsem na to přišla, že to oni a že to bylo ve zlym, tak jsem se na jaře zhroutila a zdrželo mě to při hledání práce.

    Mě napadl někdo kvůli nim...PROTO TO TU ŘEŠÍME, PROTO MI TAMTEN POŘÁD PÍŠE!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:
    REBORNA:

    Ale já myslim že už jsem byla ok a hledala jinou práci a těšila se pryč a na mateřskou z jiný práce, na svatbu, mimino, uklidnila se.

    Bulela, protože mě opustil kvůli tomu muž!

    A myslela jsem to takl, že: Táta mě den před zmizením bývalýho snoubence zvednul z gauče SMSkama o bytě, že jsem začla v bytě tam nádávat.

    Ráno mi dal bývalý snoubenec pusu...a ještě odpoledne mi bral při mý cestě od babičky, kam mi táta nadával a vyhrožoval do telefoinu, pak bral ještě bývalý snoubenec telefon a já do něj udiveně říkala, co táta říkal a nadávala na něj.

    Teprve pak bývalý snoubenec napsal tu SMS, že jede na víkend pryč. Táta se do toho prostě přimontoval, když já to chtěla vyžehlit na cestě do Itálie a řešit pak jiný práce a svatba mohla být. Třeba bychom to urovnali.
    Nejet k ní kvůli tátovi, čekala bych doma, až se vrátí bývalý snoubenec z práce.

    A hlavně pak jsem chtěla zkusit ještě to přestěhování, kdyby věděl, že byhc za ním šla na kraj světa...ale táta mi zadržoval ty peníze a manipuloval, ovlivňoval, montoval se do toho, prostě mi pořád něco psal,

    já chtěla okamnžitě pak ty peníze a pokoj, stěhovat se sama.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Má být to, že jsi nelecena v denialu, přitom řešení je TAK snadné...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: S novou praci budes mit novy kolegyne a kolegy = novej zivot. Urcite lepsi nez byl ten predtim. Rozesilej CV, jezdi na kole, behej, chod na prochazky do lesa. A neres to tu, tady nic nevyresis. Tenhle virtualni svet je malej a nedokaze Ti pomoct. Zakladni a prvni kroky k New Life... rozesilat CV, prochazky, kolo, plavani.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: nesnesitelná jsi dlouhodobě - už jen ty tvoje kecy o cizincich, bytech, snoubenci,... dokáží spolehlivě otrávit, to není jen 20 minut
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: No ale to by netrvalo věčně...už po dvou dnech jsem byla ok

    vs.

    bulela jsem dva mesice ze jsem ani nemohla ven
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam