• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Aha, vy na tindru nejste, co?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIBILLE: podle šipky :o

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Ale to není XENOFOBIE!! Není to halucinace!!

    Já je tu REÁLNĚ VIDIM !! NENÍ TO HALUZ, A JEJICH JMÉNA NA ZVONCÍCH TAKY!!"
    ONI SE NIKAM NESTĚHUJÍ,,A JEJICH JMÉNA NA ZVONCÍCH TAKY!!"

    Já nemusím, JÁ UŽ HO TU U MĚ DOMA ZACLÁNĚT VIDÍM!!


    AMANT
    AMANT --- ---
    seru na to, tohle uz nahlasuju adminum, nemam chut tady 3x denne cist nejaky psychoticky xenofobni zvratky. a ne, neni to muj problem a nemam si ji dat do ingnore, takovejhle povl se vubec nema co verejne vyjadrovat.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    To je neuvěřitelný!

    Jsem potkala teď na rychtě nějakýho týpka, prej, že se jmenuje Sergej a řikal, že prej ať nepláču a ať si ze zlejch hlášek na netu nic nedělám, že Subversion moc dobře zná a než se vecpala k nám na psytrance, že prej šlapala ve Skořepce...asi to bude kec, asi jako říkaj kámošky SUB. nějaký kecy o akci, kde jsem byla já a chovala se divně?? No nic proti možnosti, že SUB. než našla manžela , šlapala pod ruskou mafií... UŽ ABY SE ODSTĚHOVALI... KDY ŽE MAJ JÍT ZPĚT??!'

    Pak prej nalezla ta ruská prej prostitutka nějakýmu do postele, asi omylem ji zbouchnul a teď nás jako bude poučovat, jaký ženy si v bordelu v Moskvě vybírají muži?!!

    Co to sem tahá, jaký jsou slušnÝ český holky, co si chtěj vybrat kluka, ta šlápota přistěhovalecká, co nám sem přišla na kšeft balit muže,,,a jaký jsou podle ní prostitutky z východu, co si leda vybíraj muže ....podle konta....


    Zda jako kurvy něžný a vínmavý v bílym podvazkovym pásu nebo rusko-ukrajinskou buchtu polonahou, ale prstě karikaturu ženy, jak psal ClownZeppa mně....

    Tak ona tu chce bejt tolerovaná? No to je těžký od nás chtít, po 68. a dále... Neberem ji prostě....)

    ...se s tim smiř...

    Tak to je jasný, proč ze mě dělala magora..a jak je za vodou...si asi na mimíse a byt u mě doma vyšlápla!!

    Ale možná je to kec o buchtě, co jen radí, přitom za pár let, až ji mužšina vystěhuje, bude leda tak somrovat na Andělu.... že prej by šel někdo leda do Red LIGHTU nějakýho?? No ale tam jsou taky rusky a navíc vymletý...ASI JAK TO TU PSALI MĚ, ABY MĚ INŽENÝRA ZNEVÁŽILI, TY ASI FAKT POSTRÁDAJ INTELIGENCI....


    Už mě jako naštvala...někdo mi říkal, že s ní mám bejt solidární, že dřív šlapala a že je pro ni úspěch jen se dostat se do cizí země a najít tam po letech na ulici , normální zaměstnání, třeba v pracovní agentuře..

    ..ale já na to seru, co si jako dovoluje, mi sem lézt, tahat do toho ještě její dojmy o mě, jaká jsem a dělat ze mě před známými blázńa??....

    Tak to tedy ne!! Ať si nedovoluje, nebo na tu ruskou, pravděpodobně tedy prostitutku, zavilám policajty, aby jí zrušili pobyt dřív..

    Fakt jako je mi blbý dávat takhle veřejně takovej feedback.

    Ale je to jasný.....meanwhile já jsem ing., tak ona je Ruska, takže prostě vasi lezlá kurva jako ty osatatní, co tu vídám, nevim,,,

    Těžko říct.. ALE JE TEDY HROZNÝ, JAK TU TY RUSKY A VIETNAMKY A ROMKY ŠLAPOU, K ZEBLITÍ, CO?

    Nechutný,,

    a tak mě tu hanila, dlouho jsem se držela, ale tohle nebudu tolerovat u sebe doma, to je hnus, přijít na návštěvu k někomu a ještě ho urážet a podávat nevyžádaný rady.


    A ne, buď si jistá, jak tu sedim, že to není neodůvodněnej strach neboli fobie, tedy jak jsi psala XENOFOBIE, ¨

    ....ALE JE TO REÁL, NĚJAKÝ PŘISTĚHOVALCI, TŘEBA I RUSOVÉ, TU NE DLE NĚJAKÝ MÝ XENOFOBIE, ALE ZCELA REÁLNĚ, OPRAVDU PRACUJÍ A BYDLÍ A MAJÍ BYTY...zatímco já v nich nejsem, i kdybych chtěla...

    Já nevim proč: jako že ,,OJEBAT VÍZUM A VYSMÁT SE FÍZLUM??!!

    Fakt nevim...)

    Ale to není XENOFOBIE!!

    Není to halucinace!!

    Já je tu REÁLNĚ VIDIM A JEJICH JMÉNA NA ZVONCÍCH TAKY!!




    A tebe taky!!

    Ne xenofobie...žádná fobie.... TY TU TY PÍČO, TY VLEZLÁ KURVO PŘEKÁŽIVÁ, REÁLNĚ, NE FOBICKY , ALE REÁLNĚ, ZACLÁNÍŠ, PRACUJEŠ A BYDLÍŠ!!

    Ti to dokážu, počkej, ti ten katastr a zvonky nafotim a ty jména tam, že tam jsou ty cizí jména - ti to díokážu, že tu nejsou dočasně, ale trvale a vlezli sem na pořád!! Abychom nemohůli mít byt a děti my!!

    To je reál!! Žádná fobie, ale ty tu fakt JSI !! Ty ubohá šlapko útočná zákeřná zištná, cos sem, chtěla nalézt a tak ostatní jen znevažuješ a urážíš! Ty děvko!! Ty prolhaná krávo!!






    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OMNIHASH: Z čeho soudíš?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SIBILLE: Cyrilovi!
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Komu jsem dala mínus?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:
    REBORNA:

    ,,Co že se jí prosím tě stalo? wannabe znásilnění, kdy byla tak ožralá ze si nepamatuje jestli proběhlo?"

    A KDYŽ UŽ SE PTÁŠ, JAKÝ ZNÁSILNĚNÍ BY SIS RADŠI PŘEDSTAVOVALA TY?

    A.

    Pod lehkým vlivem alkoholu, kdy tě někdo v menším davu zezadu něčím píchne, omámenou odvede, víš, že to byl jeden mladík, co se tě na něco ptal a byl milej, byl nad tebou, ale pak zvracíš bezmocně a pak spíš, pak cítíš oblíkání a probudíš se, lekneš a víš, že se něco stalo, ale netušíš co a s kym a vůbec nic si nepamatuješ....

    ....pak si ale tak 90 % vybavíš, mladíka taky, že byl mladej a že ti asi pomáhal...ale pak na základě zlých věcí v diskusi, který netušíš, proč ti lidi píšou, soustavě urážek ještě, pak, pozěji za dlouho, nabudeš dojmu, že to bylo ve zlym...

    ..ještě s komentářem, že že by sis myslela, že to bylo ze zájmu o tebe, že jsi krásná, že to si fandíš...tak pak ti dojde, že asi ve zlym , legrace sprostý nebo v snaze ti ublížit nebo tě ponížit nebo za nějakej trest, i když není za co...

    .. a tak tam zůstává pochybnost, ŽE KDYŽ UŽ JSI SPALA A MLADÍK TĚ OBLÍKL, ŽE TAM MOHL PŘIJÍT BĚHEM TVÝHO SPÁNKU KDOKOLI DALŠÍ A DÍT SE COKOLI, i když na chvilku, CO TŘEBA MOŽNÁ NEVÍŠ, PROTOŽE JSI SPALA...

    Asi jako ležet polonahá mimo domov na místě, kde by tě manžel nechal, v narkóze ve křoví v Praze a krom jednoho kluka, mohl by tam za 20 min toho nejhlubšího spánku za tebou dojít kdokoli..i když na perónu samých mladých lidí....ale kdokoli další...což by sis nemohla být 100 % jistá, že nedošel, třeba na základě nějakýho komentáře člověka, co jen něco komentoval a ani tam nebyl, ale ta nejistota...

    ..i když bys věděla, že asi moc lidí by nevědělo, že kousek od nich v tom křoví ležíš a kde přesně, ale možný by to bylo, že by tam někdo další šel k tobě, polonahý spící....

    ...A ZNÁSILNĚNÍ NĚKÝM, KDO TĚ ASI OD VIDĚNÍ ZNAL, nebo jen od psaní, TY JEHO ASI NE, NEBO NEVÍŠ, KDO PŘESNĚ TO BYL....


    B. nebo radši tím pověstným ÚCHYLEM, co vyskočí z křoví, anonymním, což je prej méně častý případ, než někdo ženě blízký nebo kdo ji nějak zná...

    Ale tedy tím anonymním ÚCHYLEM, co vyskočí ze křoví, BACÍ TE PO HLAVĚ LEHCE A RYCHLE ZNÁSILNÍ A UTEČE...ale věděla bys se stoprocentní jistotou, že to byl on a tak nějak kdo a nebyla by žádná šance, ani střípek pochybnosti, že by tam na chvíli mohl dojít někdo další...

    ..a přesně bys věděla, co se stalo, do puntíku, i když by to bylo nepříjemný a traumatizující taky, hrozný, ještě s fyzickým napadením lehčím, ale stejně, prostě bys přesně do poslední vteřiny věděla, co se s tebou dělo...

    ...a jen rychlí řešení policií a konec - už jen utěšování okolí, žádný obtěžování, urážky nebo další útoky na tebe a hotová věc....



    Sice mám vědomí, že já lidi na tý party viděla a že byly samý mladý a hezký...

    ....a vědomí, že to byl mladej člověk...a to mě utěšilo a nechápala jsem, co tu kdo tak řešil...

    ALE PO VÝVOJI VŠEHO, CO JSEM PROŽILA PŘI VĚDOMÍ, ŽE TO DOMLUVILO VÍC LIDÍ, I KDYŽ NĚKTERÝ TAM NEBYLI...

    .....Po tom všem, co jsem měla za pocit ZRADY OD NĚKOHO, KOHO MOŽNÁ ZNÁM A LÉTA NEBO PÁRKRÁT SE KOLEM NĚJ POHYBOVALA....

    ...nebo zvůle cizích lidí, cílený, ne nadrženýho anonymního úchyla z křoví...ale zvůle cizích lidí, co mě osobně, jaká jsem a kdo vlastně jsem, hodnej člověk, ani neznaj.,..NÁSLEDOVANÝ TÍM VŠÍM, CO TADY KVŮLI TOMU VZNIKLO, aniž bych cokoli tušila a jaký to pro mě mělo následky.... v životě pracovním a osobním...i mezi známými a to vše další...



    Nechci se rouhat, ale snad TEĎ BYCH VOLILA VARIANTU B. - toho anonymního úchyla... a ne variantu ,,no alespoň to nebolelo" kdy nevim úplně přesně, co se dělo....tim myslim tu pochybnost....že nevim na chvíli co a jak...


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:

    N. mi to sem nakopíroval a zase s tim otravuje....já s tim nezačla, on to sem nakopíroval, tak jsem na něj reagovala...

    Už jsem ti odpověděla na tvuj příspěvek a schválně jim tak, aby věděli, že já neřešim (jen) BARVU pleti, že víc věcí... A ŽE POKUD BY SE NA MĚ DOMLUVILI A MĚ SNAD ZDOGOVAL A ZNÁSILNIL TEN ČLOVĚK Z JEDNOHO Z DŮVODŮ, CO MĚ NAPADLY, ŽE BY TO BYLO KVŮLI MÝMU ÚAJNÝMU RASISMU A TO NA ZÁKLADĚ PŘÍSPĚVKU TŘEBA O JEDNÝ Atraby znásilněný severský POLITIČCE, CO SPÁCHALA SEBEVRAŽDU, ALE TO ASI NE, TO SPÍŠ NĚJAKÝMU PŘÍSPĚVKU V TÝHLE DISKUSI VLONI, KDY JSEM TÍM JEN MYSLELA, ŽE MI VADILO BALENÍ PŘISTĚHOVALCI Z ČM a ubytoven a na seznamce nebo anglicky hovořících, a když s mě tu ptali, co nabízím a nějaký mý výhody, napsala to ženským rodem taky v reakci jich na mě, jako že jsem původně nechtěla a priori negovat seznámení s přistěhovalci A CIZINCI A PSÁT TO TU, že JÁ NECHCI CIZINCE, ŽE JSEM SI ROZUMĚLA A MĚLA SI BRÁT ČECHA, tak aby se do MĚ VCÍTILI, ABY TO POCHOPILI, JAKO MUŽI, TAK JSEM NAPSALA, ŽE MUŽ NĚKTEREJ ASI BY NECHTĚL NĚKTERÝ PŘISTĚHOVALKYNĚ...

    Aby to jako muži pochopili a pak teprve jsem popsala, jak mě balej přistěhovalci a proč nějaký cizince jsem nechtěla, ale asi jsem to opravila už pozdě...už po tý loňský akci...


    , ŽE POKUD BY MĚ ZNÁSILNIL KVŮLI TOMU, snad kvůli nějakýmu MÝMU údajnýmu rasismu a agresivitě proti cizincům, což fakt tehdy žádná nebyla, VŮBEC TEHDY, ŽE TO TEHDY JEŠTĚ DOZAJISTA ÚTOČILI A DOMLUVILI A NAPADLI A VYBRALI SI NESPRÁVNOU OSOBU NA TO ZNÁSILNĚNÍ, POKUD BY BYLO VE ZLYM...

    ..JAKO DALŠÍ MOTIV, ABY TO BYLO VE ZLYM, MĚ NAPADLA STO LET STARÁ DISKUSE O FEMINISMU, KDE JSEM ANI NEPREZENTOVALA JEN MOJE NÁZORY, ALE I JINÝCH ŽEN....


    ...ale tys neviděla, na co to byla reakce. Tvuj ribjon si v rezidenci Zahálka, co stojí místo Pokojíčku, kvůli který nám developeři zbourali klub, a zastavěli i jiné, asi těžko byt koupí, abychom ho museli z CLOWN ZEPPOU, KDYBY SE DAL UDĚLAT NOS JAKO MĚL BÝVALÝ SNOUBENEC - PLASTIKU, VÍŠ (jako parafráze na muže, co posílaj ženy po dětech na plastiku prsou)...tvuj robjon/a, až bude velkej, bude to už dáávno rozprodaný ty byty tam na rezidenci Zahálka, co je místo pokojíčku.

    Nebylo tam nic o TVYM mimísovi konkrétně!! Bylo tam o ribjinech a Indovi, kterýho tu v reakci na tvuj příspěvel nazvali negrem a ribjonech...ne že myslim konkrétně to tvoje DÍTĚ...nebylo to tam tak, stačí se podívat na interpunkci, na tu čárku před slovem ribjon a to ja holej fakt.

    A navíc myslim asi 18 lety - 35 letý chlapy třeba... jako kdyby mi chtěl dát ten ,.negr", o kterym tu psali, ne dítě. Nebo jeden ruskej soused, co je fakt děs.

    Popelníky v klubech nejsou. O útočení tu psal naopak on na mě, abych si dala pozor na to, abych nedostala po hlavě já, kdybych bila turisty do hlavy, což nebila, fakt ne. Já to jen zopakovala.

    Nebylo tam nic o TVYM mimísovi!! Leda o tobě, ale on to psal mně A TYS NA TO REAGOVALA, TAK JSEM REAGOVALA TAKY. Já to jen zopakovala. Co on mně, to já tobě.

    Podstata sdělení bylo něco jinýho.... to o CLOWN ZEPPOVI A JEHO OBRÁZKU, PO NĚMŽ JSEM SE TU JEŠTĚ VÍC ZHROUTILA...


    A o teorii nacionalismu a jejích současných obdobách psát můžu.

    ,,.. čeho je moc toho je příliš. Ze je nemocná je jasné" - NE, NENÍ

    toto už nemá smysl dodávat:

    ,,proč ji tu máme věčně tolerovat" - tolerována nebo netolerována jsi TU ať už u kterýhokoli PC, ntb nebo na kterymkoli místě a můžeš být nebo nebýt leda tak ty, námi...to je taky fakt...a jen reaguju na tvuj obrat, abys to nebrala zase jako útok konkrétně na jen na tebe...


    Cizinci?? No, jen s nima nechci šukat a mít dítě, jsem slušná holka, tak si dodej výrokovou algebru, co si asi myslim o jejich pobytu v bytech, kde jsou třeba sami a zabíraj je, dodej ty sama..

    Ale ani single starý mládence, bez žen a dětí, bych tu nechtěla, aby se v bytech sami roztahovali.

    Já reagovala na to, zda chci, aby mi ,,dal" tedy souložil se mnou a měl dítě Ind nebo ten ,,NEGR" , jak ho nazvali, a to slovo jsem nepsala první já.

    A co chci nebo nechci dělat S TURISTY JE MOJE VĚC. XENOFOBIE NENÍ ILEGÁLNÍ.



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,V Praze byla nástupka 40, teď je 60, nikoli 500 - to mohlo stát leda celých těch 16km"

    Z kontextu tý akce jasně vyplynulo, že to bylo mimo Prahu, někde, kam jsme dojeli autobusem (ne třemi, jak našel záložní variantu a já ho to nechala hledat, místo abych si to našla sama a pamatovala, kdy mám v sobotu v 16 h po obědě a sbalení vyrazit)...


    ..jeden zmíněný tu i zmínil, o jakou akci šlo... střední spíš Jižní Čechy.

    Taxikář jel z Písku...kdyby na něj došlo a za rohem na cestě by nás nikdo nenabral.. mohla jsem si počkat, až pojede po rychlostce taxík a vezme nás z toho místa.

    Ale my v busu seděli každej na jinym místě, on mezitím objednal taxík a jediný takto...

    Přitom já už v duhym kempu poblíž byla, ne na naší akci, ale na technu asi 5 let před tím nebo 10...a normálně jsme se tam dostali bez taxíka..

    Jenže on prej pospíchal kvůli tomu, že jsem doma několikrát řekla, že na tý akci budem v noci spát, že budou hrát něco, co neposlouchám a že on hraje ráno a že se chci vyspat kvůli setům v neděli dopoledne a že jako pospícháme...

    Ale pak to jeho kámoš uklidnil, že kdyby jemu někdo objednal taxíka, že by byl rád...a proč nemáme auto...radši jsem mlčela a místo vysvětlování škodlivosti a zbytečnosti aut a na kolik by ho vyšlo krmit a držet si auto a že jsem vůbec ráda že bydlim a že on ani nemá ještě na pidi-garsonku doplacenou hypo a já problém po roce v práci a dobu určitou (pže to by trvalo jako kdysi na akci o ročník pozděj, o který mluvila SUB., kde jsme to s jednou slečnou, co mi po něm se prej dřív plazila, než jsem si ho zabrala já a ta mě pak po rozhovoru o novinách a autech neměla ráda, nebo a priori, ale nevim) , tak jsem si šla uložit věci do chatky radši a pařit, pozdravit mimísu a než Michal dohraje a nastoupí skifo-mordoření pro zpapírovaný fetky (co by leda možná ani perníkový kedry neustály, tentokrát jsem jako znalec věděla, že bude ultra zle) a moje utrpení...

    Ale paradox byl, že když jsem se opila a ráno probrala a už byla fajn a chtěla tam být do odpoledne, naložili mě do auta a odvezli, i když já měla na půl dne v PO zařízený kvůli tomu volno, abychom tam, když jsme přeci jen v noci výjimečně trochu spali, byli až do konce a pak ještě venku do večera a dospali se v po dopol...

    Pak zmizel na Moravu, pak se vrátil ale a pauza byla až po mym konci v práci, nadávání, jak na mě někdo byl v práci zlej a že ti tupci mě připravili podpisem dohody o tisíce na podpoře, co jsem měla nárok prvně v životě a plánovala dlouhý hledání práce v oboru...tam ještě nějak bylo to s tim huštěním kola...ale to ještě za spěchu do práce a že taky byly ty čtyřicítky vedra a PMS a hlavně on byl už na mě zlej a nechápavej, že už to bylo nahnutý..

    Pak zmizel...pak se vrátil.. kdybych se odstěhovala už tehdy, BYLO BY TO DO TOHO MÝHO BYTU A MĚLA BYCH HO....jenže tam trvala ještě smlouva nájemníkovi...ale dalo by se dva měsíce někde počkat, kdyby se do prosince 2017 nevrátil a čekat do dubna 2018, až by nájemník vypadl z toho mýho bytu, ale on se už na podzim vrátil...

    pak si mě dal do nájmu, kam zmizel...pak idyla...


    Ale brát jsme se stejně měli až rok poté, tedy skoro podzim 2018...konec byl po tý ztrátě práce a po SMS o bytě a v čase mý návštěvy babičky, je to tak a bylo to tak!! tohle s tágem byla jen
    vedlejší story...


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIBILLE: Dyť si mu dala mínus :p
    OVERWATCH: Co Anglie, ale potkej pár jižanek a nebudeš mít na místní ledový královny moc náladu :)
    REBORNA: V Praze byla nástupka 40, teď je 60, nikoli 500 - to mohlo stát leda celých těch 16km
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: 3000 - to mu zeblil fábii?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    pritom i prchlivy taxikar prazskeho puvodu s bytem by se treba rad seznamil s obycejnou slusnou holkou co 90% casu nema nezvladnute spicky...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: * pak prej jestli se jen MŮŽE NA MĚ DÍVAT A HONIT SI PENIS.. a fakt když jsem se ohlídla a začla dopovídávat nějakou story a otočila se na něj, měl ruku v poklopci a ten penis v ruce, moc jsem z toho neviděla, že jsem mu odvětila slušně, že má bejt slušnej a taktně a mile (no úplně nejvyšší level pozitivní diskriminace a jednání v rukavičkách se skoro sousedem) a vyskočila jsem a odešla, ale ten penis měl hlavičku a ta byla růžová...

    tolik ještě ke story s taxikáři...ASI 10 KM TEXTU NA TÉMA JÍZDA TAXÍKEM, CHÁPU, bylo toho víc...

    A story, jak nějakej rozbil obličej klukovi, že cestou z klubu opilej ho zavolal, ale pak neměl 3000,- na zaplacení CESTY z klubu kus od centra dál na Jižní Město, to je něco, čehož jsem nebyla svědkem, že taxíky NEJEZDÍM!!

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:
    REBORNA:

    Ono je to s pocity a vedlejšími story po netu težký..nelze sem psát vše.

    Ale jeden bývalý přítel věděl STORY, JAK KDYŽ JSEM BYLA ZAKRSLÁ 170 cm modelka, takže jen dělala ten hip hop se skupinou a performance a hosteskování a jen ten jeden klip, JAK JSEM ŠLA Z KARLOVÝCH LÁZNÍ Z AKCE, KDE HRÁL JEDEN TEN MUJ BÝVALEJ, TEN SLAVNĚJŠÍ DJ.

    Je to víc jak 15 let....no a taxíkář mě přemluvil na jízdu, že za 50,-, to vše bylo levnější - bylo to normoš...no ale zavezl mě na nějaký opuštěný místo a nabízel mi nějaký extáze, sahal na mě a že se pobavíme, já nechtěla a musela jsem ho dlouho přemlouvat, aby mě nechal v klidu odejít..

    ...výsledkem bylo, že jsem se dostávala domu k máme v úplný tmě Prokopským údolím...

    Takže některý jsou jen vidřiduši, některý slizouni, ale tenhle jen byl zavolán a jel z Písku..ale nemohl za to, ale mě to vystresovalo, že na mě bude volat jako prej policii a akci, kvůli který jsem si vzala v PO volno, bychom strávili na policejní stanici...

    No a ejhle..miný týden se mi vnutil tágař, že mě popoveze, že nemám čekat na noční tram a že má v centru klienty, tak jsme se domluvili, že mě kus hodí...

    Už u auta loudil, tak jsem nenasedla, ale pak mě přemluvil...

    Pak že prej chce sex, pak prej jestli se jen MŮŽE NA MĚ DÍVAT A HONIT SI PENIS...no ano, měla jsem body, co vypadalo jako prádlo a šortky, ale bylo to tílko prostě a políčeno na kolouše na akci, ne na romskýho taxikáře, co mě nejdřív ujišťoval, že to má po cestě a že mi nic neudělá..

    No tak jsem z tága odešla a šla zase pěšky nocí.,..hezky se mi šlo... a kdyby ne - celou noc tu frčí spoje a je teplo ještě, tak proč tágo.

    Takže mrdam ti tágo!




    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    ,,jake to asi je, nemit cely zivot na taxika?" To nevim, já jsem z Prahy, byla tu legitka, pak open card a teď je to lítačka...jinak je tu systém MHD a PID a vlaků a busů A TAKY LETADLO, CO ŘÍDIL TAK SEXY PILOT, že bych mu ho hned ... (slovo pro felaci...) -- podělal to letušák, že prej nemám na tu sopku čumět a zvedat se na sedačce...

    Ale za muže ne... moc neni doma a moc nepaří a mimísovi by se nevěnoval...

    ,,jake to asi je, nemit cely zivot na taxika?" Jako tágo s nástupkou 500,-, jen proto, ŽE PO MICHALOVI BUDE LINE UP UŽ NA PRD?? Tak tak moc jsem zase nepospíchala...to jsem býv. sn. vyhubovala... ale pak se omluvila...

    A jehovistům za to, že by ti řekli, že se máš modlit a neměl bys chodit a měl bys radši mít pupek jako tvrdý necky plný sádla a že v busu by tě uhranula matka s kočárkem,

    A ŽE MÁŠ NA NĚ PŘEPSAT V RÁMCI OSVÍCENÍ CELEJ SVUJ MAJETEK,

    bys 500,- jen tak za nic, co nepotřebuješ nutně nebo vůec a můžeš si pak za to koupit něco pořádnýho, jim DAL?? Já ne!!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:
    REBORNA:
    REBORNA:

    A ještě něco:

    PSALAS: ,,když si představím ten stress, co teď musí prožívat, když má pravděpodobně úplnou svobodu v tom, za co může utrácet svoje vlastní peníze, ..., jestli si může dovolit zavolat taxíka a ze svejch peněz si ho zaplatit....."

    A k tomuhle??

    Můžu se odkazovat na manželství , kde kasu držej ženy nebo na komunismus, proč jsem nechtěla drahýho taxíka.

    Ale třeba to byl ZVYK.

    Jen zvyk ženský, který na konci gymplu a VŠ máma ani nedala kousek toaleťáku nebo suchou housku, že jsem nebyla na koleji, ale přesluhovala u ní, KDY MI TÁTA NEDÁVAL PENÍZE, z alimentů jen malou část a během VŠ mi už řekl, abych šla na brigádu a na jídlo si vydělala a nedal alimenty a byla jsem na sociálce vedená jako nezaopatřná a někdy mi i těch 700 kč na jídlo dali nějaký měsíce...

    Zvyk ženský, který první přítel dal za 2 roky leda čokoládu, co dostal od mámy, to bylo v mých 17...pak další, než se odstěhoval od bývalý parnterky, za dva roky koupil leda párkrát sendvič a dostala jsem kartičku do klubu a leda drink na konzumačku..

    , další skončil studia, nepracoval, žil s rodiči, dostal kapesný a za 3 ROKY mi taky nedal nic, leda párkrát mě autem vyzvedl nebo na jeden festival přidal jeho známým na benzín a koupil mi tam něc ve stánku, když jsem odmaturovala v 19/20 a pak byla 3 roky na VŠ, ale jinak mi nedal nic,....

    No a další nepracoval dva roky..

    Ten, se kterým jsem měla skoro 3 roky vztah na dálku mě u sebe nechal přespat o víkendech, ale taky mi nekoupil a neplatil nic.

    No a ten mladší, o šest let, co bydlel s rodiči, pracoval, PÁRKRÁT JSME JELI SPOLEČNĚ NA AKCI, ALE MUSELA JSEM PLATIT PŮLKU BENZÍNU A JKROM DVOU DÁRKŮ ZA ASI 300,- MI ZA 3 ROKY NEDAL NIC.

    Pak jsem tedy měla bývalýho druha, pak už to byl snoubenec, sestěhovali jsme se k sobě a 3 roky žili, pak už 4...

    Ale já řešila, jak si doplatím svlj byt z úspor a stavebka, MUJ BYT...

    A vše si platila a kupovala sama a rozhodovala, CO SI MŮŽU A NEMŮŽU Z PLATU DOVOLIT...

    ...no a ani tágo nechtěla, že jsem šetřila a nemohla si ho dovolit...


    A i když ho MĚL PLATIT ON, TAK JAK JSEM BYLA ZBLBLÁ Z TOHO, JAK JSEM CELEJ ŽIVOT AŽ DO 33 MUSELA ŠETŘIT, PROTOŽE MI DO TÝ DOBY OD 17 NIKDO NEDAL A NEKOUPIL NIC,

    TAK JSEM ANI OD NĚJ NECHTĚLA NIC!

    Ani to blbý tágo...


    Pak ale aby byl tak laskav, aby mi půjčil 200 tis. na záchranu mýho bytu, abychom tátovi zaplatili těch 80 % ceny...

    tedy k malý částece, co by tam nechal a penězům od nájemníka, co tam byl dva roky místo mě...

    Takže 200 tis. a půjčit a měl by na ně papír a nabídl je tátovi na schůzce...a moje peníze jsem tátovi nabízela sama..

    ...ale ON NEVIM CO MU TAM ŘÍKAL A ŘEŠIL...

    A nejbejt býv. snoubence, s mámou bychom tátu z toho jejího sruhýhl bytu vyplatili a byt by byl můj..

    Protože já bych si ho zaplatila a peníze od nájemníka měl táta jen díky tomu, že jsem tam nebyla a nechtěla jsem od nikoho nic.

    Leda dědit po mrtvých rodičích mámy dědictví mít byt levně za ten milion, co to měl táta díky mámě, dal 350 tis. jen a zapsal se do katastru...a tohle celý rozjel...

    Já sem psala pravdivě o mym krachu skoromanželství, že jsem se měla vdávat a co se pak doma semlelo, protože se mě ptali, tak jsem odpověděla, jak to bylo...

    Nebylo třeba to vyvracet A BYLO MARNÝ SI MYSLET, ŽE POUKAZOVÁNÍM NA MŮJ ROZCHOD V ROCE 2006 A UDÁLOSTI PO NĚM A PROČ JSEM TEN MĚSÍC PAK BYLA DIVNÁ A CO SE ASI MI STALO, ŽE TO NĚCO ZMĚNÍ..JE TO JEN UBOHÝ A O TOM ROZCHODU V ROCE 2006 NIC NEVÍTE... A TE. taky ne...věděla jen část důsledku a ještě jí to řekl absolutně nedůvěryhodný člověk. Schválně jinak, protože jsem mu to schválně jinak řekla já, do mýho soukromí, rozchodu, zdraví a co se mi pak stalo, co jsem musela řešit, mu nic nebylo...a je i nevkusný na tuto část mýho života poukazovat a babrat se v tom...

    Asi jako v sebevraždě holky, co byla možná znásilněná a možná na potratu, možná pak měla nějaký dorgy a jediný, co o tom víme, ŽE SKOČILA Z OKNA...O DŮVODU JEJÍ LABILITY NIC MOC... jen něco s ledvinama pak a a že zemřela.

    Já jediný napsala o ní anonymně v reakci na nějaký kecy o labilkácha že nějaká skočila z okna, že já znám jedinou a že vím 4 teorie, na základě osobních setkání, drbů a dalšího, ale nic konkrétně...a bylo i nevkusný ji sem jmenovat,,,asi jako mně poukazovat na muj ROZCHOD V ROCE 2006 a něco pár let po něm, když je rok 2020!

    Takže je to jen trapný.






    _BENNY
    _BENNY --- ---
    jake to asi je, nemit cely zivot na taxika?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: To jo, jsem si to teda hned nespojil. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam