• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:
    REBORNA:
    REBORNA:

    A ještě něco:

    PSALAS: ,,když si představím ten stress, co teď musí prožívat, když má pravděpodobně úplnou svobodu v tom, za co může utrácet svoje vlastní peníze, ..., jestli si může dovolit zavolat taxíka a ze svejch peněz si ho zaplatit....."

    A k tomuhle??

    Můžu se odkazovat na manželství , kde kasu držej ženy nebo na komunismus, proč jsem nechtěla drahýho taxíka.

    Ale třeba to byl ZVYK.

    Jen zvyk ženský, který na konci gymplu a VŠ máma ani nedala kousek toaleťáku nebo suchou housku, že jsem nebyla na koleji, ale přesluhovala u ní, KDY MI TÁTA NEDÁVAL PENÍZE, z alimentů jen malou část a během VŠ mi už řekl, abych šla na brigádu a na jídlo si vydělala a nedal alimenty a byla jsem na sociálce vedená jako nezaopatřná a někdy mi i těch 700 kč na jídlo dali nějaký měsíce...

    Zvyk ženský, který první přítel dal za 2 roky leda čokoládu, co dostal od mámy, to bylo v mých 17...pak další, než se odstěhoval od bývalý parnterky, za dva roky koupil leda párkrát sendvič a dostala jsem kartičku do klubu a leda drink na konzumačku..

    , další skončil studia, nepracoval, žil s rodiči, dostal kapesný a za 3 ROKY mi taky nedal nic, leda párkrát mě autem vyzvedl nebo na jeden festival přidal jeho známým na benzín a koupil mi tam něc ve stánku, když jsem odmaturovala v 19/20 a pak byla 3 roky na VŠ, ale jinak mi nedal nic,....

    No a další nepracoval dva roky..

    Ten, se kterým jsem měla skoro 3 roky vztah na dálku mě u sebe nechal přespat o víkendech, ale taky mi nekoupil a neplatil nic.

    No a ten mladší, o šest let, co bydlel s rodiči, pracoval, PÁRKRÁT JSME JELI SPOLEČNĚ NA AKCI, ALE MUSELA JSEM PLATIT PŮLKU BENZÍNU A JKROM DVOU DÁRKŮ ZA ASI 300,- MI ZA 3 ROKY NEDAL NIC.

    Pak jsem tedy měla bývalýho druha, pak už to byl snoubenec, sestěhovali jsme se k sobě a 3 roky žili, pak už 4...

    Ale já řešila, jak si doplatím svlj byt z úspor a stavebka, MUJ BYT...

    A vše si platila a kupovala sama a rozhodovala, CO SI MŮŽU A NEMŮŽU Z PLATU DOVOLIT...

    ...no a ani tágo nechtěla, že jsem šetřila a nemohla si ho dovolit...


    A i když ho MĚL PLATIT ON, TAK JAK JSEM BYLA ZBLBLÁ Z TOHO, JAK JSEM CELEJ ŽIVOT AŽ DO 33 MUSELA ŠETŘIT, PROTOŽE MI DO TÝ DOBY OD 17 NIKDO NEDAL A NEKOUPIL NIC,

    TAK JSEM ANI OD NĚJ NECHTĚLA NIC!

    Ani to blbý tágo...


    Pak ale aby byl tak laskav, aby mi půjčil 200 tis. na záchranu mýho bytu, abychom tátovi zaplatili těch 80 % ceny...

    tedy k malý částece, co by tam nechal a penězům od nájemníka, co tam byl dva roky místo mě...

    Takže 200 tis. a půjčit a měl by na ně papír a nabídl je tátovi na schůzce...a moje peníze jsem tátovi nabízela sama..

    ...ale ON NEVIM CO MU TAM ŘÍKAL A ŘEŠIL...

    A nejbejt býv. snoubence, s mámou bychom tátu z toho jejího sruhýhl bytu vyplatili a byt by byl můj..

    Protože já bych si ho zaplatila a peníze od nájemníka měl táta jen díky tomu, že jsem tam nebyla a nechtěla jsem od nikoho nic.

    Leda dědit po mrtvých rodičích mámy dědictví mít byt levně za ten milion, co to měl táta díky mámě, dal 350 tis. jen a zapsal se do katastru...a tohle celý rozjel...

    Já sem psala pravdivě o mym krachu skoromanželství, že jsem se měla vdávat a co se pak doma semlelo, protože se mě ptali, tak jsem odpověděla, jak to bylo...

    Nebylo třeba to vyvracet A BYLO MARNÝ SI MYSLET, ŽE POUKAZOVÁNÍM NA MŮJ ROZCHOD V ROCE 2006 A UDÁLOSTI PO NĚM A PROČ JSEM TEN MĚSÍC PAK BYLA DIVNÁ A CO SE ASI MI STALO, ŽE TO NĚCO ZMĚNÍ..JE TO JEN UBOHÝ A O TOM ROZCHODU V ROCE 2006 NIC NEVÍTE... A TE. taky ne...věděla jen část důsledku a ještě jí to řekl absolutně nedůvěryhodný člověk. Schválně jinak, protože jsem mu to schválně jinak řekla já, do mýho soukromí, rozchodu, zdraví a co se mi pak stalo, co jsem musela řešit, mu nic nebylo...a je i nevkusný na tuto část mýho života poukazovat a babrat se v tom...

    Asi jako v sebevraždě holky, co byla možná znásilněná a možná na potratu, možná pak měla nějaký dorgy a jediný, co o tom víme, ŽE SKOČILA Z OKNA...O DŮVODU JEJÍ LABILITY NIC MOC... jen něco s ledvinama pak a a že zemřela.

    Já jediný napsala o ní anonymně v reakci na nějaký kecy o labilkácha že nějaká skočila z okna, že já znám jedinou a že vím 4 teorie, na základě osobních setkání, drbů a dalšího, ale nic konkrétně...a bylo i nevkusný ji sem jmenovat,,,asi jako mně poukazovat na muj ROZCHOD V ROCE 2006 a něco pár let po něm, když je rok 2020!

    Takže je to jen trapný.






    _BENNY
    _BENNY --- ---
    jake to asi je, nemit cely zivot na taxika?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: To jo, jsem si to teda hned nespojil. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    JENDAZCB: To jo, v Anglii jsem nezazil, ze by na sebe lidi byli hnusny. Naopak.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:
    REBORNA:
    REBORNA:

    A ještě něco:

    PSALAS: ,,když si představím ten stress, co teď musí prožívat, když má pravděpodobně úplnou svobodu v tom, za co může utrácet svoje vlastní peníze, ..., jestli si může dovolit zavolat taxíka a ze svejch peněz si ho zaplatit....."

    Co máš proti manželstvím, kde ZATÍM NENÍ POTOMEK, OBA VYDĚLÁVAJÍ, ALE KASU DRŽÍ ŽENA..manželka nebo družka?

    Tak taxíka nevolal si, ale de facto mně, co bych si ho kdyžtak na něj mávla sama, až bych se zorientovala, jaký jsou šance, že nás někdo na cestě za zastávkou hodí na akci, zda by tam někdo projížděl, znám to tam, NE NA NAŠI AKCI, ALE NA TECHNO NÁS TAM LIDI HODILI...ale na taxíka bych si pak kdyžtak mávla a domluvila cenu a kam až pojedem a odkud jsem schopná jít.,...já, ŽENA, na mě a mých nožičkách to záleželo... a ne nástupka 500,-, že jel z Písku...

    Co máš proti manželstvím, kde ZATÍM NENÍ POTOMEK, OBA VYDĚLÁVAJÍ, ALE KASU DRŽÍ ŽENA..manželka nebo družka? Asi nic...

    Náhodou je to důležitý, chlapi nemaj často dostatečný uvažování a rodinným rozpočtu a jak to pak bude vypadat s miminem si často představují jak Hurvínek válku a často vše probendí..ženy a matky jsou a musí BÝT ŠETRNĚJŠÍ... když neni byt, jídlo, mlíko, dítě by zahynulo...

    Kasu v mnoha rodinách rozpočítávají a drží ženy...moje máma měla za komančů notýsek, táta a ona psali, co kdo dal a co se má koupit, BEZ TOHO BYCHOM ZAHYNULI ZA TĚCH KOMÁRŮ SNAD!!

    Bývalý snoubenec byl na tý akci to chystat od čtvrtka, věci na hraní měl u kámoše, vracel se v pátek pro mě, nějaká romantika, spánek, i když já problém v práci...

    A BYLA TO CESTA NA AKCI MOJE, JAK TAM DOPRAVIT MĚ, ABYCH NEJELA SAMA BUSY A STOPEM... A JÁ SNAD VIM, JAK JSEM CHTĚLA JET, JAK DRAZE A JAKÝM ZPŮSOBEM...

    Cestu zjistil doma na idosu on, ale kdybych se podívala sama, tak o těch dalších spojích, že už jsou blbý, bych věděla, což mi neřekl.

    Pak jsme to řešili až tam, kde z taxíka vystoupit a ne ON, ALE TAXIKÁŘ MĚ VYSTRESOVAL, ŽE NA MĚ CHTĚL VOLAT POLICII, TAK JSEM HO PŘI CHŮZI VYPRUDILA..

    Jen preventivně, aby se poradil, co pro nás objednává, že jsem nevěděla, zda mu crew tu cestu proplatí, snad ani ne...bylo moc mimísů ten tok a na proplacení cest DJům nebylo a on už DJe, tu techniku tedy, na akci měl.

    Nebyl důvod na ROZMAZLENÝ VOŽENÍ TAXÍKEM JAK KURVA NA PODPATCÍCH, CO JEN Z CHLAPA TAHÁ PRACHY NA TÁGO A NEZAJÍMÁ JI, CO TO STOJÍ A JEN SE BLBĚ TLEMÍ.

    JÁ JSEM ,,SOLDIER" A UŽ JSEM TAM BYLA, MĚLA JSEM DOMA MAPU...

    AZYMUT PYČO...

    ...POCHOD, ŽÁDNÝ FLÁKÁNÍ!

    Nejsme BABY, CITLIVÝ BABY, tágem ať jela leda SUB. s mimísem, my jsme KRUTOPŘÍSNÝ VOJÁCI A BAJKEŘI A MÁME NOHY A ŠETŘÍME!

    Na řasenku a tofu a krevety a pak mimíse..

    ale nějaký píči z Moravy :(

    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: No, pokud to neni cílený na fanynky Ivánku, kamaráde, tak jo.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: To je hodne fadni. ;o) Koncipovat inzerat taky neni legrace. Ale "stesticku se musi jit naproti" bych asi nesesmolil. Zdrobneliny tady si myslim nepouzivat. Je to vlezly.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Ne, jen ho tam vidim. Jeho text: štěstíčku se musí jít naproti
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: To Ti napsal? ;o) Jak jsem uz psal, mne eDarling nabidl bejvalku a ta si me akonto toho sundala z pratel na FB a prestala se mnou komunikovat. ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Tak já tam po roce a půl vlezla, abych sem hodila nějaký instruktáže a hned bum! Spolužák z gymplu. Tak já to zase jdu smazat :D
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Jinak oni jsou někdy lepší i ti vyléčení optimisti, než držkující starci. Ale jo, ono je v módě bejt hnusnej a zlej, hlavně pak v čechách. Ne ale ve zbytku světa.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    JENDAZCB: Administratori seznamky ji neschvalej. Uz jsem tam dal jednu podobnou, a neprosla.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEKKANNE:
    REBORNA:

    Já tu trpělivě popsala, že proč, KDYŽ SI MĚ CHTĚL 14 DNÍ PŘED TÍM VZÍT, po 4 letech soužití, PAK JSME byli na festivalu v Německu, nic zásadního jsem neudělala, pak byla v práci, vše ok, pak se vrátila kolegyně, pár dní vše ok, ale pak to, jak jsem tam skončila...JAK TO PO MYM PMS A MÝ REAKCI NA ZTRÁTU PRÁCE, ŽE DO MĚ RYL, kdy jsme pak byli na párty dva dny, trochu zmatek se spaním, že se to posunulo, ale pak už to s paní z metra a ŽE JÁ SE CHTĚLA V PONDĚLÍ PO PRÁCI POMILOVAT, DOSPAT A NEŘEŠIT TO, ALE ON ZAS NĚCO ŘEŠIL...protestoval, já se hroutila už z něj, co zas s pani z metra do mě šil, ať už mě kráva z práce v jeho podobě nechá už bejt a vyspat, že nechci už nic, sex, klid, odjezd pak a konstruktivně jinou práci....a do toho ale za dva dny ještě tátovi SMS, pak o bytě...

    Napsala jsem to, jak to, že jsme se měli brát, ale pak zmizel, což se semlelo během 2x 20 min několikrát.

    A nebyla to nekonečná sága o něm, ale moje reakce na REAKCE ČLOVĚKA, CO reagoval na mě a nechápal souvislost..

    K odborníkovi mě neposílalo okolí z rody - to jest MÁMA, SESTRA, CO BYLA V BRUSELU, ANI BABIČKA, SE KTEROU JSEM MLUVILA, DOKONCE ANI BÝVALÝ SNOUBENEC, CO SE MNOU ŽIL LÉTA... tedy doufám a nevím, proč by lhal, když věděl moc dobře, ŽE PAK BYL V KOUPELNĚ ZABALENEJ TAMPÓN, IMPERTINENTNÍ CHÁPU...

    ...ale proč by lhal, že jsem NEPŘIŠLA O PRÁCI A PROČ BY LHAL, ŽE JSME NA TÝ AKCI, CO SE POSUNULA, SPALI PŘED MYM PMS, KDY JE ÚNAVA, DÝL NEŽ 4 H V AUTĚ A ŠPATNĚ A PROČ BY LHAL, ŽE NERYL DO MĚ A TAMPÓN PAK V KOUPELNĚ NEBYL a lhal by, že jsem měla na sobě TANGA A NE NORMÁLNÍ KALHOTKY..

    ...a tvrdil že ne, ŽE JSEM MĚLA TANGA, TAMPON NEBYL A PRÁCI JSEM STÁLE MĚLA A BYT TAKY A ŽE ŽÁDNÝ SMS OD TÁTY NEPŘIŠLY, ŽE SE NEMÁM O SVŮJ BYT ZAJÍMAT...


    ...proč by bývalý snoubenec to tvrdil, lhal a LHAL, ŽE JSEM BREČELA A NA JEHO RYTÍ DO MĚ PAK DOMA CHVÍLI NADÁVALA JEN TAK, protože NIC Z TOHO VÝŠE SE NESTALO ...

    a že jsem BŘEČELA A KŘIČELA TĚCH 2X 20 MIN JEN TAK ÚÚÚPLNĚ Z NIČEHO NIC, bez DŮVODŮ A TĚCH VÝŠE ZMÍNĚNÝCH OKOLNOSTÍ, PROTOŽE JSEM ASI BLÁZEN...

    a PROČ BY JEŠTĚ LHAL, ŽE JE RODILÝ PRAŽÁK A ŽE SE NENARODIL NA MORAVĚ A NEMÁ TAM TÁTU A TAK TAM ZMIZEL JEN A POUZE KVŮLI MNĚ..

    ŽE JSEM ÚPLNĚ BEZDŮVODNĚ 14 DNÍ POTÉ, CO JSME SE MĚLI BRÁT, BEZDŮVODNĚ BREČLA A KŘIČEKA 2X 20 MIN DOMA, ANI NE NA NĚJ A BEZDŮVODNĚ...

    A TO JE BEZ VÝŠE ZMÍNĚNÝCH VŠECH TĚCH ASI 5 OKOLNOSTÍ, ŽE NEBYLY, NESTALY SE A ŽE JSEM TUDÍŽ BLÁZEN...

    Jako aby mě mohl takhle svinsky vystěhovat před svatbou, když věděl, že se ten byt už převedl a že nebudu pak mít už normální život, byt a třeba dítě a odůvodnil si tenhle sadismus a tu nezodpovědnost a zákeřnost??

    No to mě napadlo...

    ALE JAK JSME SI POTVRDILI, JE MOŽNÝ, ŽE TEN, ČÍ TO BYL NÁPAD MĚ POSÍLAT ZA ,,ODBORNÍKY", MUSEL BÝT NĚKDO, KDO U TOHO NEBYL...


    A VŠECHNY TY OKOLNOSTI, O TÝ KRÁVĚ Z PRÁCE, SPANÍ 4H ZA CELEJ VÍKEND NA TÝ PÁRTY, PAK TU CESTU S PANI Z METRA ANI JAK JSEM CHTĚLA UŽ BEZMOCNĚ SE MILOVAT A SPÁT A ABY MĚ UŽ NECHAL BÝV. SN. A KOLEGYNĚ BEJT..

    KDO ANI TEN TAMPÓN A TY ČERVENÝ PMS ŠATY A DRUH KALHOTEK, CO JSEM MĚLA, ŽE TO NEBYLY TANGA, ALE NORMÁLNÍ KALHOTKY...

    A VŠECHNY TY OKOLNOSTI A DŮVODY, OPRÁVNĚNÝ DŮVODU K TOMU 20 MIN mít TY KLASICKÝ PMS mood-swings A AMBICE...

    ANI MOU REAKCI NA JEHO SMS, ŽE SE NEMÁM ZAJÍMAT O SVŮJ BYT...

    TY OKOLNOSTI K PLÁČI NEBO KŘIKU, NEVIDĚL...

    ...A TO MŮJ TÁTA.,..

    A TO ČLOVĚK, CO MĚ NEVIDĚL A JEN MI MĚL DÁT PENÍZE NA JINEJ BYT, NE NEVYŽÁDANÝ RADY K NĚČEMU, U ČEHO NEBYL.

    Snad je to jasnější...






    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    OVERWATCH: Kdo potřebuje vidět obličej, je vidět, že umíš bejt aktivní. Nebo se chceš vyfotit jako násoska, aby viděla nějaká, jak umíš chlastat první ligu? ;) Obličej tam vidět je.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: To zase ne. Profi fotky jsou trapný! :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Tak ta je slusna na profilovku. ;o) To abych se nechal znova nafotit od profi fotografa.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    JENDAZCB: Na profilovku ji nechvalej. Neni videt oblicej. Ale pouziju.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: Tahle je základ. Pak jedna, kde je vidět postava (léto), pak jedna, co vystihne životní styl (sport, práce..) a třeba jedna vtipná. Ale, to je jen můj názor :))

    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    OVERWATCH: Tohle by ušlo jako profilovka. Ne jak ty ženský duck face a kdejaký praporky přes fotku jako ťuťuňuňu držim s Francií a jiný kokotiny.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: Prave jako Amor jak psal AMANT: ;o) To by se mohlo chytit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam