• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    AMORESMORTIS
    AMORESMORTIS --- ---
    SITH: tato uvaha ma jednu zasadni chybu: staci se podivat kolem, kolik wtf lidi je ve vztahu. Takze to fakt neni o tom. Cele je to dost o nahode a ne o kvalitnich/nekvalitnich kusech. Kvalitni pro jednoho muze byt nekvalitni pro nekoho jineho.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    SITH: však já se vůbec nepříčím realitě. naopak člověk si oddechne, že dokonalá příležitost zřejmě protekla mezi prsty už někde na maturitaku. Život není jen o tom, jestli jsi nebo nejsi v chomoutu. Takže i to seznamování je víc na pohodu, protože zas o tak moc už nejde a situace může jen potěšit.
    SITH
    SITH --- ---
    a tak co se čeká? každý kvalitní kus je už dávno rozebraný a tak zůstaly neideální kusy nebo kusy, co se jim nepovedlo manželství a s dvěma dětma a šílenou ex / šíleným ex zkouší najít druhé štěstí. Červené praporky všude, ale ten, kdo sám hledá, těch praporků má u sebe také
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    HONZA09: Já zas včera četla, že ženy ze seznamek jsou jako parkovací místa. Ty nejlepší jsou zabrané a zbyly jen ty placený, nebo pro invalidy..... :))
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ALTOR: Mě se líbí takový přirovnání, co jsem kdysi slyšel. Že hledat po třicítce nějakého single partnera je jako hledat nejmíň rozbitou věc na smeťáku. :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    RENA_SULIROVA: nevim, jak je to teď, ale dřív šel profil založit i jinak než přes telefonní číslo (tuším, ze klasicky přes jiný účet: Facebook profil nebo Google účet).

    pokud to už nejde, sežeň si nejakou další SIM/tel.c.

    problem solved ;⁠-⁠)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja ten nyx i po 23 letech fakt miluju kurva :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    JONY: no právě jsem z té historky naprosto v šoku ... protože jsem milovník hlodavců, hlavně morčat. Tohle kdyby mi někdo řekl, tak asi dostanu hysterický záchvat. :D


    DELIRIUM: to můžeš být ráda, že jsi v tom mrazáku neskončila taky, nebo minimálně nějaká tvoje část těla ... fuj
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Nebo se špičatým kloboukem.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    na nyxu to nezije, za prve, to kazdopadne...
    JONY
    JONY --- ---
    Koukám id SENIN má jako ikonku morče. Náhoda? Nemyslím si!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GIOMIKY:
    Nějakým trikem s mrazenym morcetem? :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Tak já tu jako ID SENIN též prispeju svým Troškou do mlýna, ať to tu není jen o velikosti prsou.

    Před pár lety, když sem měla ambice se seznámit, sem šla na rande a typkem, který byl už od prvního pohledu divnej. Nicméně sem si říkala, že nebudu povrchní a dám mu šanci. Nejdřív sem z něj nemohla vymamit skoro žádný slovo, tak sem mlela píčoviny, aby to nebylo tak trapný. A potom se rozmluvil a bylo to asi ještě horší, než kdyby mlčel.

    Začal vyprávět o tom, jak si roky skladoval mrtvá morčata v mrazáku a prevazel je v batohu různé po Praze a následovala historka, jak nějaký stroj urizl jeho kolegovi ruku a on pak v šoku chodil po práci a tahal tu ruku, co už visela jen na šlaše. To se neobešlo i bez názorné ukázky, jak to asi vypadalo. Další storka byla něco o obesenci. Proste hoch, co ma pro strach udelano a urizly ruky ani smrti se nezalekne.
    Naše idylka pokračovala a najednou slyším silnou ránu a tristeni skla, prostě zvuky nehody. Tak tam automaticky jdu, kdyby bylo třeba pomoct, zavolat sanitku atd. On stojí na místě a pak z něho vypadne, ať na to seru, že se na to nebude koukat a že se o to určitě postará někdo jinej.
    Tak sem tam stejně šla a on za mnou jako spráskanej pes. Nic moc se nastesti nestalo, ale to sme nemohli vědět.
    Nicméně sem se pak vymluvila, že mi je zima a jela sem domu. Myslela sem, že mi potom už nenapíše, ale omyl. :")
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    RENA_SULIROVA: hrozny Renato potvrzuji
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA: to je ovšem strašlivě nepadnoucí podprsenka v blbý velikosti anebo ošklivej fotoshop. To bych teda koukala taky :D fascinující, to je foto z Aliexpresu?
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    poradte mi co mam delat, kde tu Divku .... opatřit
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    mam byt, mam dekret, mam vsetko a stejne je to k nicemu...
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: ZMIZELA JSI ZAČÁTKEM ROKU 2020, KDE JSI BYLA TAK DLOUHO?
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    DELIRIUM: Na nás se nikdo nikdy blaženě usmívat nebude, je to tak!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Takže se svejma prsama sem úplně v prdeli a můžu se jít zahrabat. :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: s tapetováním běž někam, to tady nikoho nezajímá. stejně tak rozvleklý bezduchý příspěvky bez sdělení, plný samomluvy.

    RENA_SULIROVA: já jsem se tě zeptal na dost uzavřenou otázku, v podstatě jsi měla na výběr jen dvě možnosti. nicméně exkurze do tvýho světa úvah mě nenadchla a pokus ti mou otázka něco naznačit dopadnul taky nevalně.

    nechceš si založit nějaký svoje auditko a tohle nekurvit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam