• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak aby to tu nebylo jen o subíkovi, tak...

    Měla jsem mít hned týden potom další rande, s týpkem jsme se domlouvali, že až po víkendu, protože on měl nějaký plány a já mu napsala, že já taky, že jdu pařit.

    Další týden mě na základě toho odmítl s tím, že máme každej jinej životní styl a jinej režim.

    A na to se napijeme a dáme si písničku:

    Sub Focus - Alarm (ft. MC ID) [Visualiser]
    https://www.youtube.com/watch?v=aEf9p1X5Uxs&ab_channel=SubFocus
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SPLNYX: Já mu psala právě: ,,Omlouvat se nebudu! To správná panička nedělá!"
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VICTO_REA: To on se cpal hned ke mně domů... A já si nechtěla pustit domů někoho, koho neznám příjmením. Nechtěla jsem mu hned dát.
    SPLNYX
    SPLNYX --- ---
    RENA_SULIROVA: No, to si se ale přece zachovala velice submisivně, omlouvat se mu, že tě vystrašila máma, to ti pak tu dominanci přece nemohl uvěřit, přestala si ho přitahovat, a tak si tě ODPOJIL!
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty sis totiž představovala, že hned na prvním rande na to spolu hupnete a hned bude mimi. K normální schůzce venku nepotřebuješ znát celé jméno a jestli to bylo tak zas moc hot a schylovalo by se k zemětřesení, tak by ti frajer vyzradil i kód k sejfu. Takhle jsi pro něj jen nějaký ID ze seznamky, a to že ty máš ženský mozek, který si na základě pár vzájemných sympatií vybírá barvu svatební kytice, je sice problém řekněmě biologického původu a je to normální (proto máme tolik natočených romantických bullshitu) ale nejsme opice abychom nemohly vědomě uchopit emoce a nějak je přetřískat k racionálnímu vzezření.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Dneska na Tinderu pár nezajímavejch profilů, vesměs samí oškliví chlapi a pak série cizinců.

    Určitě to má nějaký divný algoritmy, protože cizince mi to cpe vždy v sériích.

    Ale to je vlastně fajn, protože pak to můžu rychle vybušit šipkou do leva.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    INSEQUI: No ale nechce mě jen proto, že jsem chtěla vidět občanku, protože psal, že až se uvidíme, nechce se nějak dlouhosáhle představovat.

    Než jsem mu napsala to o tý občance, tak psal, jak mě strašně chce a jak se na mě těší.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: ale tak to zas jo
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR: Ale já myslím, že mně by se to líbilo, dělat mu takový divný věci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XARGH
    XARGH --- ---
    nejvic jsem si uzil s nejhloupejsi partnerkou! vydrzelo par mesicu, spolecnou jsme meli jen lasku k horam (ale nejezdili jsme do nich spolu) :DD
    NJAL
    NJAL --- ---
    CHA1NDLER: Mluvim o situaci, ktera prakticky nema prunik. Ne ze by v pruniku byla tretina zajmu a 2/3 mimo.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NJAL:
    hele mohu se zeptat proč ti přijde míjení se v zájmech jako neživotaschopnost vztahu ?
    NJAL
    NJAL --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to muselo byt rozhodne horsi, zejmena z duvodu tech 99% shody...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NJAL: jo no, to je hezký, tohle nešlo de facto udržet, byla to otázka času, přestože byla na začátku shoda z asi 99% na všem. halt to je život :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    PALEONTOLOG: No, to byla spise moje osobni zkusenost. Vztah, ktery strizlive videno nemel moc velkou zivotaschopnost (napriklad kvuli totalnimu se mijeni v zajmech), se udrzel dost dlouho na tom, ze jsme se umeli velmi dobre zasmat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NJAL: twl vážně bych jako neřekl, že to idylka krachla díky nedostatku humoru.
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHARKIE: Nereagovat je najlepsie riesenie.Nie je dobre byt dancing monkey.. :-) Ked ma niekto motivaciu, tak dokaze aj viac nez "ahoj" a ten utorok v predmete.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    NJAL: No, ale nikto na to nereaguje nikdy :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHARKIE: "Ahoj" (a podobne varianty, napriklad sukromna sprava, kde v predmete je "Pekny utorok prajem" a text ziadny) su predovsetkym poziadavky na zabavu. :-) Tu som, zabavte ma niekto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam