• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    RYNA
    RYNA --- ---
    PETPET: zrovna včera jsem si říkala totéž :) mám fleecovou a asi bylo hodně naivní si myslet, že vydrží celou zimu, dítě roste jako z vody.
    PETPET
    PETPET --- ---
    Trochu OT... Koupila jsem v Lidlu kombinezy-fleecovou a tu teplejsi zimni. Obe jsou uzasne a do satku uplne bozi, ale bohuzel dite vyrostlo vic nez jsem cekala, takze jsou mu uz temer male. Nemate nahodou nekdo opacny problem ze bychom je vymenily? Ty co mam ja jsou velikost 62/68...
    Pripadne je prodam kdyby byl zajem ;-) na cene se dohodneme.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRENNET: a co udelat kompromis, poridit od Magionu meitai, vyjde levne vcelku, je to nositko a urcite nezabere moc mista...
    k tomu se pripojuju, jestli tu neni nekdo z Modřan, kdo ma mei tai, chtela bych si to vyzkoušet na sedmikilovou dceru uz sedici :-) nebo pobliz no.. ?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: Určitě to pujde i přes manducu...ten ramenni popruh od tasky je jakoby rozstřižen na půl, na tašce jsou poutka. Takže přehodíš tašku na záda, provlékneš do poutek a zauzluješ dle potřeby...A ten popruh je fakt dost široký, takže rozloží váhu....
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MULTICAT: Ten otazník v závorce jako že nevim, jestli to půjde :-) Ale řekla bych, že líp než teď s břichem...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SNELA: Naopak, sušička by ti v zanošení hodně pomohla. Tam jde o to mechanické odrhnutí vláken v kombinaci s teplem. Jen bych dávala pozor na teplotu, nevím jak moc řeší vysrážení materiálů.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: A co, dobrý? Ty věci máš jakoby pod dítětem? Šlo by to i přes Manducu? Asi budu nosit mimino vepředu v šátku a batole na zádech v manduce (?).
    SNELA
    SNELA --- ---
    DALEEN: to asi nebude to pravy ořechový pro me. Já co mám sušičku,tak skoro nežehlim a asi by mi trvalo hodně dlouho zanosit. Jedině zanoseny
    SNELA
    SNELA --- ---
    SNELA: tak jsem včera asi blbe koukala je daleko levnější :) a má o trošku lepší gramáž jak aurora
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: jj to je favorit c. 2 jen je dražší
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    KLEVKA: taky moc pekny.. zjistila jsem ze to Ilove mum ma v Rusku hodne dobrou povest a recenze tak uvidime co bude pritel chtit
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    je to bavlnak ale moc hezky....a yarous v bavlne pry taky dost unese...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: jasan (+: jj konopny yarous je ze zacatku hodne bestie....
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SNELA: Potvrzuju, že Yaro s konopím se musí zanosit. A chce ho po nošení poskládat aby nebyl zmuchlaný a nedělaly se na něm samovolně sklady pořád na stejném místě. Ale na léto byl skvělý a i v zimě je fajn :) A na zanošení hodně pomáhá opakované praní, žehlení a válení se po šátku (ideálně dát pod prostěradlo a nějakou dobu na něm spát).
    SNELA
    SNELA --- ---
    SNELA: navíc je u me problem, že jsem se zamilovala do aurory,jiný duhovky mi přijdou takový humpolacky proti ni.. :D
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: jasný děkuju. Zas jsem četla,ze konopí a len seuši hodně zanosit, což by asi vadilo,když zas tak moc nenosim. To hedvábí i merino zni fajn :) tak Já az si zas něco vyhlídku přijdu sem pro radu :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: a ac to bude znit divne, v horkem letu Jsem mela moznost zkouset yarouse s vlnou a bylo to super..zaroven je pekne nosny, unese fakt dost ja po nem momentalne prahnu ale nevysly penize....a i ted v zime ho ocenis. s cenou jsi stale do 3000.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: v lete ti bude vedro tak jak tak, ikdyz je fakt ze bavlnu jsem v lete nesnesla...mrkni teda na YARO s konopim ci lnem, jsou to cenove dostupne primesy, na leto muzes i buretove hedvabi, jsou to tensi nosne satky....
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: děkuju..včera jsem na něj koukala,ale zas se bojim aby pak v něm v létě nebylo velký vedro :D no jestli najdu šátek, který hledám, tak se sama pochválim :D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    asi jsem se zamilovala (+:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam