• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: ha ha, tak v tom jsem tak do 7 let vozila Ondru na nákupy:))zpátky už šel pěšky/nenech se odradit.)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Vybornym pomocnikem je taska na koleckach, Ja vim, i muz se mi smeje, ze je to jak pro duchodce, ale poridila jsem si hezkou, ne uplne duchodcovskou a da se to....Na nakup a tak, at se clovek nemusi tahat uplne se vsim...
    No a kdyz nejezdi taska na nakup, da se sni uzit dost srandy (+:

    KACCABA
    KACCABA --- ---
    JAZZ: no, já byla dnes jen s baťohem a bylo to teda zajímavý :)) sklánim poklonu ženám, který nosej tandem :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ženy (muži) , zítra od 10-10:30, sraz v Kunratickém lese, na hřišti, nahoře, blíž k chodovu. Tam co je ohniště. Opečem pár buřtů, pak směr na muflony a polívku....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Nejhorší je jít nakupovat, na to beru kocar
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MYJKA: V batohu. Mám jeden přebalovací od Babymule http://www.babymule.co.uk/ dají se už sehnat i v čechách. A pak jedem jakože kožený elegantní když potřebuju jen peněženku a náhradní plínku.
    Problém nastává v okamžiku, kdy přestěhuješ dítě na záda...
    PETPET
    PETPET --- ---
    MYJKA: kdyz jsem ho nosila na brise, tak jsem mela batoh a ted, kdyz ho nosim na zadech, tak tu tasku. Ale hlavne jsem se naucila toho sebou moc netahat... ;-)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    PETPET: Ja si prave tu tasku pres rameno neumim predstavit. Jako ze ji mas normalne krizem i pres prcka v satku? Netlaci ho to? A zase po praze to nosit na jednom ramene nechci.
    PETPET
    PETPET --- ---
    MYJKA: pouzivam tasku pres rameno z Thao.cz
    Maji i ledvinky, ale objemove asi male...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KLEVKA: Prave se taky rozhoduji mezi batuzkem (mam prave neco podobneho z decathlonu) a ledvinkou. Tak zkusim nejdriv batuzek, jak bude vyhovovat a pak budu resit ledvinku.
    Mi prave ta taska pres mimino prijde, ze ji mam celkem tezkou.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MYJKA: me se osvedcil maly batuzek z decathlonu....
    Batoh Arpenaz 10 l na turistiku mátově zelený jednoduchý a lehký - Decathlon
    http://www.decathlon.cz/...-arpenaz-10-l-na-turistiku-matove-zeleny-jednoduchy-a-lehky.html#/5-235-_
    kdyz nesu dite na zadech, tak povolim ramenni popruhy na max a hodim batuzek i pres dite....Takze pro me ted v posledni dobe top zavazadlo...Jeste jsem uvazovala i o velke ledvince...Myslim, ze by to mohlo byt taky fajn.
    Treba neco takoveho
    Ledvinka 300 7 litrů khaki - Decathlon
    http://www.decathlon.cz/cs/p/6028998_ledvinka-7-l-khaki.html#/5-235-_
    Co jsem koukala po tech ledvinkach, tak se ta cena pohybuje kolem petistovky no....
    Jinak jsem chodila s ruznyma dlouhyma taskama pres jedno rameno, prehozene pres dite....A hlavne s batohem...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    V cem nosite harampadi, takove to, co normalne clovek nosi v kabelce?
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JANISKA: to je hodně dobrá cena
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    TABBY: Pětikilo. Plus jsme ji teda aspoň pozvali na oběd. Myslím, že to dělá spíš jakože z radosti.
    TABBY
    TABBY --- ---
    JAZZ: Souhlasim s tebou. My teda tu bednu poustime jen tady na to, muz pri Raplovi zehli :-) [Jindy zehli pri CT 24, ale to kouka sam, paac mne to nebavi.]
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JAZZ: hehe, my televizi nemáme. Ja za celou dobu, co jsem doma se synem (2roky), tak jsem snad nic neviděla. Ale vždycky jsem byla ulítlá na detektivky a je fakt, že se z taky potřebuju odreagovat, tak cucime na tablet... ale tak konec s OT.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TABBY: přesně, čekám, co se z toho vyvine... Tam mi něco neštymuje... ;)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MYJKA: taky máme jednu obrazovku, ale zase pořád frčí komp a tablety, no
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JAZZ: a my ji zrovna jdem kupovat po letech. :D ale nebude do ni kablik od anteny.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    zlatá domácnost bez televize:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam