• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KAI
    KAI --- ---
    SANCHA: hezký! :)
    KAI
    KAI --- ---
    SANCHA: jakyho máš Yarouše? :)
    SIG
    SIG --- ---
    SANCHA: a tuhle jsem nekde cetla ze Ellevill konci.... .... to jen tak pro zajimavost, nejak nevim co rozumnyho k tomu napsat :D
    SIG
    SIG --- ---
    BODY_SUIT: tak to jooo i kdyz taky je to kus od kusu. J. taky nosi v satku (nerozezna kratas od dlouhyho) ale ma jasno v tom ze "nic tenkyho a klouzavyho mi sem netahej" :D
    marne mu uz nejakej patek vysvetluju ze bysme OBA fakt nutne potrebovali sedy kolecka od LoktuShe
    SIG
    SIG --- ---
    BODY_SUIT: to je dobre ze ti sedi :)
    vcera jsem mluvila s holcinou a ta rikala ze pri 5kg uz nic moc tak presedlava na satek. uvidis :)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    Mom uz jsou od vcerjska v prodeji.. Tak jsem to riskla a objednala 7 nejtmavsi sedou.. Uz ted se tesim na svuj vanocni darek :))
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: dobrý :) Mě bavlňáky už řežou do ramen :/
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Bavlnenej Varanai Orkney, gramaz nevim. Nosila jsem na brise asi do 11-12kg a pak jeste chvili na zadech. Na zada jsem ji davala hlavne kvuli tehotenstvi, tezka mi nepripadala.
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: a do kolika kil/věku dítěte jsi nosila?
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: bavlňák? Jaká gramáž?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Ja mela na prvni dite jeden a vystacila jsem s nim uplne v pohode a to jsem nosila hodne moc. Prala jsem vecer a rano byl suchej.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    JANISKA: Děkuju, až se vrátím z cest, vyfotím a pošlu ten šátek co mám.

    Díky i za tipy na nosítka
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: Rozumím, děkuju za odpověď :)
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: přesně tak, šátky minimálně dva, když ne souběžně, tak prvně jeden a pak jiný. Já bych to taky s jedním nedala. Případně jeden a pak nosítko.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAI: jo já tam snad ani nepsala, že pro začátečníka. pořád si trvám na tom že nejlepší je mít dva šátky, případně šátek použitý, i kdybych si měla koupit nový a nechat ho zanosit kámošku (a předem se smířit s tím, že mi ho nevrátí jako nový).
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: co ale nenahrava tomu, aby to byl jediny satek od malouska je to, ze to rozhodne neni easy care. pere se rucne a pokud si maly dite ublinkne, tak je to radost :D
    a pak taky pro zacatecnika nevim, je ho docela dost do ruky, ja bych s nim ze zacatku neumela.
    KAI
    KAI --- ---
    KAREN: chapu, maji i hezci vzory :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    KAI: :D rada si ho vyzkousim, ale mne se ty moishy s logem nelibej ;/
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    BLANITCHKA: Jestli ten šátek, kterej máte, odnosil už tři děti, měl by určitě minimálně na novorozence stačit. Je spíš měkčí, nebo tvrdší? Tlustší, nebo tenčí? Nemáš fotku?
    Uvidíš, jak ti šátek sedne, za mě je pořád šátek to nejlepší, obzvlášť na novorozence, ale třeba muž a tchyně se s ním nikdy moc nesžily a preferujou nosítko. Máme Manduku a Kokon, obojí je v pohodě, mně osobně ale víc vyhovuje Kokon tím, že je takovej variabilnější a nemá takový extra vypolstrovaný popruhy, přitom příjemnej je moc.
    Kdybych byla na tvym místě, zkusila bych na začátku šátek a pak časem koukla po prodejní skupině na FB, nebo po bazarech na nosítko, pokud bys neměla chuŤ kupovat něco supernosnýho batolecího (ale kdoví, třeba ten šátek, cos podědila, bude taky super nosnej).
    KAI
    KAI --- ---
    KAREN: proč má Benitoite no go design? Mám ho dnes vzít na náš sraz?? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam