• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: jen se nedá vyfotit, jak neonově září :)

    PETPET: Dekka Plectrum Neo - jeden z šátků nové české značky Dekka.



    PETPET
    PETPET --- ---
    TABO: co je dekka? :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: no už jste si asi všimli, že jedu ten styl "koupim si to abych si to zkusila a pak to pošlu dál a koupim si něco jinýho" :)) takže když všichni na dekku pějí ódy, tak jsem si tuhle pořídila v sedmičce, když ty šestky už jsou nám tkový kratší. jen teda chlap řikal, že v tomhle šátku půjde tak maximálně do gay klubu :))
    TABO
    TABO --- ---
    AOTEAROA: ty mas dekku? nene!
    KAI
    KAI --- ---
    SANCHA: hezký! :)
    KAI
    KAI --- ---
    SANCHA: jakyho máš Yarouše? :)
    SIG
    SIG --- ---
    SANCHA: a tuhle jsem nekde cetla ze Ellevill konci.... .... to jen tak pro zajimavost, nejak nevim co rozumnyho k tomu napsat :D
    SIG
    SIG --- ---
    BODY_SUIT: tak to jooo i kdyz taky je to kus od kusu. J. taky nosi v satku (nerozezna kratas od dlouhyho) ale ma jasno v tom ze "nic tenkyho a klouzavyho mi sem netahej" :D
    marne mu uz nejakej patek vysvetluju ze bysme OBA fakt nutne potrebovali sedy kolecka od LoktuShe
    SIG
    SIG --- ---
    BODY_SUIT: to je dobre ze ti sedi :)
    vcera jsem mluvila s holcinou a ta rikala ze pri 5kg uz nic moc tak presedlava na satek. uvidis :)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    Mom uz jsou od vcerjska v prodeji.. Tak jsem to riskla a objednala 7 nejtmavsi sedou.. Uz ted se tesim na svuj vanocni darek :))
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: dobrý :) Mě bavlňáky už řežou do ramen :/
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Bavlnenej Varanai Orkney, gramaz nevim. Nosila jsem na brise asi do 11-12kg a pak jeste chvili na zadech. Na zada jsem ji davala hlavne kvuli tehotenstvi, tezka mi nepripadala.
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: a do kolika kil/věku dítěte jsi nosila?
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: bavlňák? Jaká gramáž?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Ja mela na prvni dite jeden a vystacila jsem s nim uplne v pohode a to jsem nosila hodne moc. Prala jsem vecer a rano byl suchej.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    JANISKA: Děkuju, až se vrátím z cest, vyfotím a pošlu ten šátek co mám.

    Díky i za tipy na nosítka
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: Rozumím, děkuju za odpověď :)
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: přesně tak, šátky minimálně dva, když ne souběžně, tak prvně jeden a pak jiný. Já bych to taky s jedním nedala. Případně jeden a pak nosítko.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAI: jo já tam snad ani nepsala, že pro začátečníka. pořád si trvám na tom že nejlepší je mít dva šátky, případně šátek použitý, i kdybych si měla koupit nový a nechat ho zanosit kámošku (a předem se smířit s tím, že mi ho nevrátí jako nový).
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: co ale nenahrava tomu, aby to byl jediny satek od malouska je to, ze to rozhodne neni easy care. pere se rucne a pokud si maly dite ublinkne, tak je to radost :D
    a pak taky pro zacatecnika nevim, je ho docela dost do ruky, ja bych s nim ze zacatku neumela.
    KAI
    KAI --- ---
    KAREN: chapu, maji i hezci vzory :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam