• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAREN: jako s tou Dekkou? zatím si netroufám hodnotit, měla jsem ho dneska poprvé, asi na hodinu. bylo to hodně pohodlné, je extra nosný. je ho trochu víc do ruky než třeba těch knírů, je vidět i v tom komínku že je silnější. no je to prostě deka na velké děti :) uvidíme jestli se ještě zpříjemní další používáním.

    koupila jsem si ho v sedmičce, tak by mohl vydržet na léto, pokud mě bude bavit. nemám ráda růžovou a nemám ráda když na mě na ulici koukaj lidi, bydlím na malým městě, takže ten šátek naprostej ideál :D :D
    KAREN
    KAREN --- ---
    AOTEAROA: a tvoje zkusenost?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: jen se nedá vyfotit, jak neonově září :)

    PETPET: Dekka Plectrum Neo - jeden z šátků nové české značky Dekka.



    PETPET
    PETPET --- ---
    TABO: co je dekka? :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: no už jste si asi všimli, že jedu ten styl "koupim si to abych si to zkusila a pak to pošlu dál a koupim si něco jinýho" :)) takže když všichni na dekku pějí ódy, tak jsem si tuhle pořídila v sedmičce, když ty šestky už jsou nám tkový kratší. jen teda chlap řikal, že v tomhle šátku půjde tak maximálně do gay klubu :))
    TABO
    TABO --- ---
    AOTEAROA: ty mas dekku? nene!
    KAI
    KAI --- ---
    SANCHA: hezký! :)
    KAI
    KAI --- ---
    SANCHA: jakyho máš Yarouše? :)
    SIG
    SIG --- ---
    SANCHA: a tuhle jsem nekde cetla ze Ellevill konci.... .... to jen tak pro zajimavost, nejak nevim co rozumnyho k tomu napsat :D
    SIG
    SIG --- ---
    BODY_SUIT: tak to jooo i kdyz taky je to kus od kusu. J. taky nosi v satku (nerozezna kratas od dlouhyho) ale ma jasno v tom ze "nic tenkyho a klouzavyho mi sem netahej" :D
    marne mu uz nejakej patek vysvetluju ze bysme OBA fakt nutne potrebovali sedy kolecka od LoktuShe
    SIG
    SIG --- ---
    BODY_SUIT: to je dobre ze ti sedi :)
    vcera jsem mluvila s holcinou a ta rikala ze pri 5kg uz nic moc tak presedlava na satek. uvidis :)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    Mom uz jsou od vcerjska v prodeji.. Tak jsem to riskla a objednala 7 nejtmavsi sedou.. Uz ted se tesim na svuj vanocni darek :))
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: dobrý :) Mě bavlňáky už řežou do ramen :/
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Bavlnenej Varanai Orkney, gramaz nevim. Nosila jsem na brise asi do 11-12kg a pak jeste chvili na zadech. Na zada jsem ji davala hlavne kvuli tehotenstvi, tezka mi nepripadala.
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: a do kolika kil/věku dítěte jsi nosila?
    KAI
    KAI --- ---
    KOTENCE: bavlňák? Jaká gramáž?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Ja mela na prvni dite jeden a vystacila jsem s nim uplne v pohode a to jsem nosila hodne moc. Prala jsem vecer a rano byl suchej.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    JANISKA: Děkuju, až se vrátím z cest, vyfotím a pošlu ten šátek co mám.

    Díky i za tipy na nosítka
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: Rozumím, děkuju za odpověď :)
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: přesně tak, šátky minimálně dva, když ne souběžně, tak prvně jeden a pak jiný. Já bych to taky s jedním nedala. Případně jeden a pak nosítko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam