• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: teda “nosíme děti”
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KLAIR: jinak na fb Nošení dětí je album, kde je to nafocene, o vykrojeni moc nejde, spis chyby v textu, jiné spony atd.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KLAIR: kolik jsi za ni dala?:)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Máte někde návod, jak poznat falešnou manducu? Koupila jsem přes net, líbí se mi, ale chci se ujistit, že je fakt originál... našla jsem jen "je víc vykrojený", ale nemám s čím proovnat....
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    KAREN: Aplikovano na Eli :D
    KAREN
    KAREN --- ---
    DISIMA: taky lehce doplnuju vzdelani se svym MoniLu .)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    KAREN: skvely video, mam novou Tulu a tohle dost pomohlo
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    PROMETHEA: vertikalni uvaz: kriz s kapsou uvnitr (snad se to tak jmenuje :)

    Mate kdyztak nejakou stranku, kde jsou vsechny uvazy pojmenovane v cestine? Trochu me plete ta kombinace ceskych a anglickych nazvu, tady v Nemecku maji taky jine nazvy...taky kombinace aj a nj..
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SOLEI: pardon, jsem ťulpas-musim najit, jak se jmenuje ten muj uvaz v češtině :) pres zada ma jen jeden pruh latky-vodorovne, jinak ty popruhy jdou po strane dolu-tam tu kapsu nemuzu vynechat...je to ten nejklasictejsi uvaz ever...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    U dvojityho krize je pro spravny posazeni nozicek rozhodujici ta kapsa pod zadkem? Dneska jsem ji zatahla malo, a ve finalni fazi nedotahla moc tu zadkovou hranu-nedelam to rada moc napevno, protoze se to zarezava do kolynek a modraj nozicky-a mela jsem z toho uvazu skoro visitko...ne uplne, ale M bylo hodne lezaty,..

    Rozumite, co tim myslim?
    KAREN
    KAREN --- ---
    celkem sikovny rady k nastaveni nositka ;)

    Sestrice Carrier – Chyby pri nosení v nosiči
    https://www.youtube.com/watch?v=jCRdjILoVyI
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    K detem na zadech v nositku, nosim a nosila jsem i nesedici. Byla jsem s nima dokonce i u fyzio L.Alblove a obe deti jsou uplne ok...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LUCIMO: tohle je masakr i pro mě, no. myslim že ale časem a procvičováním jde všechno. pochopila jsem, že to chce dycky dlouho cvičit jeden úvaz a když ti jde tak nějak sám a rychle, je čas zkoušet další. rok jsem vydržela u KSK... :D :D ten DH jsem dělala v různých verzích zakončení, respektive dělala jsem jeden efektní na parádu, jenže se mi povoloval. včera jsem to dělala klasicky se zakončením popruhama kolem nožiček jako se dělá u batohu, a drželo to jako beton, i když jsem měla čerstvě vypraný vysokogramážní šátek.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    AOTEAROA: tohle se v životě nemuzu naučit!
    TABBY
    TABBY --- ---
    SOLEI: To je zajímavý postřeh, s tou levou rukou. Pravák si to neuvědomí...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SOLEI: Jo díky, já guglila wiggleproof a myslela že to je on, když jsem zahlédla severský název :-)
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    AOTEAROA: nad tím jsem taky už přemýšlela, že nějaký tlustší šatky se u ní moc neviděj..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    a jak na to video koukám, tak si Janisko rozhodně nemysli, že DH je složitější... :D navíc ve vedrech tři vrstvy přes dítě moc nechci teda... leda mít nějaký strašně tenký a prodyšný šátek, ale to zas nemám s 11kilovým děckem. je fakt že mi přijde že Duhovka používá jen tenké šátky, se kterými se celkově mnohem snadněji pracuje.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SOLEI
    JANISKA:

    rovnou přidávám link na Duhovku :)

    Norwegian Wiggleproof Backcarry
    https://www.youtube.com/watch?v=Yv9MYHHVZYU
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: na pocit je DH asi tak 30x pohodlnější :D ale na první pokus možná i 30x těžší. podle Duhovky to ale jde dobře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam