• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANISKA: a samozřejmě to zkusnosítko má i zápujcku zásilkovnou, tuším, že když pak koupíš nosítko od nich, tak ti odečtou cenu za pujčení
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANISKA: hele třeba to martys bebe mini se dá za pár korun koupit, na vintedu jich je x, v cenách cca od 700. Sestrice je super, ale nové stojí 5tisíc, tak nevím, jestli se ti do něj chce jít. A Belenka mini je taková střední cesta, cena nové je okolo 3k. Ale bez zkoušení je fakt těžké říct, co bude muži vyhovovat.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    CAMELLA: Mně vyhovuje šátek, takže nosítko bude spíš jen pro muže. Babičky už bohužel nenosej kvůli kloubům a dalším zdravotním neduhům.
    Osobně ještě nosítko zkoušet nechci, malý jsou tři týdny a není zatím ničím naočkovaná, tak se přepravujeme jen pěšmo :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANISKA: hele je toho fakt hodně, já bych doporučila skočit do zkusnosítka na p3 nebo do išátků na p5 a vyzkoušet. Sama teda kdybych měla minimimčo a kdybych se měla o nosítko střídat s partnerem, tak bych stejně šla do polovázacího, třeba Kavka handy je moc fajn nebo manduca twist. Celopřezka mi moc vyhovovalo srdíčko 0+, koukla bych i na martys bebe mini, sestrice one, belenka mini a určitě jsem na nějaké super zapomněla
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Co považujete za nejlepší novorozenecké nosítko? Teď už jsem cca čtyři roky nesledovala trh, tak vlastně ani nevím, co všechno je k dispozici, napadá mě jen Storchenwiege a šátková nosítka od BeLenka. Starší děti jsme jako maličká miminka nosili jen v šátku, ale muž zlenivěl a nebaví ho už vázání. S čím máte dobrou zkušenost vy?
    MEI
    MEI --- ---
    Chystám se poslat dál úžasné šátkové nosítko DidyKlick v antracitové barvě. Než ho hodím na tržiště, neuvažuje o něm někdo z vás?

    DidyKlick Doubleface anthracite - Baby Carriers | DIDYMOS Baby Carriers
    https://www.didymos.de/en/baby-carriers/didyklick-half-buckle-carrier/didyklick-doubleface-anthracite.html
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Omlouvám se, že ruším konverzaci - pustila jsem se dneska do velkoúklidu, ráda bych poslala dál:
    Haipa Daipa vak [Haipa Daipa vak na mimino]
    Nosítko Gusljonok [Nosítko Gusljonok]

    Obojí v dobrém stavu, vak jsem pořizovala nový a pak nenosila, jen dokola prala. Nosítko mám tady z Nyxu a taky jsem ho použila minimálně.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SOLEI: jak to cítíš ty? Neznám tuhle diagnózu, pokud bych váhala, nikdy nic nezkazíš konzultací s fyzioterapeutem, který je podporující v oblasti nošení...
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    KLEVKA: obě nožičky s diagnózou Pes equinovarus
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SOLEI: a sádru máš na čem?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Stačí článek a pár fotek. Nechci se kvůli tomu hlásit do nějaké fb skupiny a dlouze dělat rešerši
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Jsou někde nějaké tipy na nošení miminek se sadrou (oboustranne kopyto)?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MAAJAA: děkuju ! Pisnu do zpráv!
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    KLEVKA: Mám https://www.sanami.eu/variant/satek-na-noseni-miminek-a-deti-sanami-podzim-p660/5693/6657
    Minimálně 5m ale z hlavy to přesně nevím.
    Myslím, že s nostalgickou slzou v oku ti ho mohu k tomuto účelům věnovat. :)
    Praha 9/21
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    KLEVKA: Co se zeptat třeba v Nosím na srdci nebo Moderních nosičkách na Facebooku? V těch počtech se určitě někdo schopný pomoci najde.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Zrovna jsem jednoho bavlňáka za pár stovek prodala na stejný účel, tak nic :)). Ale kdybys potřebovala tenkého kraťase, tak toho tu ještě mám :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KLEVKA: Bydlím ve Fr, tak si dovolím nyxí radu - koukej na Vinted. Koupila jsem tam fakt za malé peníze jak sling tak velký bavlněný.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Milí šátko-nosítko milci, jdu na vás s prosbou. Děti už se mi posunuly do jiné kategorie a já se inteligentně všech šátků zbavila. Teď by se mi tuze jeden, možná spíš dva hodily. Od listopadu chodím k maminkám pomáhat s kojením a už jsem dozrála k tomu, že fakt nutně potřebuju poradenský šátek. Takhle nasucho mluvit o výhodách šátku je k prdu. Oni to potřebujou zažít. Proto se tady na vás obracím s prosbou. Máte doma nějaký starý zapadlý šanami, nebo jakejkoli obyč bavlňák, nejlíp šestku, za symbolickou cenu prosím? Nebo by vám udělalo radost mě k těmto účelům podarovat a pomoct tím k šíření a budování láskyplných vazeb miminek s maminkama. Budu fakt moc vděčná!
    Děkuju za vaši pozornost a přeju krásné májové zaláskované dny <3

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    NIGHTFURY: já je našla přes fb,
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SOLEI: Poradíš, kde se dají koupit? Nenašla jsem web, mají jen FB a instagram?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam