• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KEPASO: My doma odpad tridime..
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LOPIK: a ten pak zahodis do kose. gratulace.
    GANDHI: sitovka se ale pouziva na odnos celyho nakupu. nebo ses ochotnej dat 2 maly papriky na vahu v sitovce, ktera vazi vic nez ty papriky?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    kdysi davno nekdo vymyslel takovou vec - rikalo se tomu sitovka - kilo biocizrny do toho sice nedas, ale na druhou stranu neni treba vymejslet vymyslene:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: ted me tak napadlo, myslis, ze hipsterky maji vous v kline?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KEPASO: nevim no, ja si je beru v krame zadarmo..
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LOPIK: a kolik by takovej pytlik mel stat? tkanina je dost tuha, ma velkou hustotu na cm. je to v podstate sitotiskova tkanina, ktera z polyesteru o podobne hustote stoji pres 300 za m2, tahle z PLA je cenove vys. z jednoho metru usijes max 6 pytliku (v baleni jsou 4 + jeden tretinovej). usiti 4 kusu muze zabrat tak hodinu. pri mzde 80 kc/h se blizis k nejakym 3 stovkam jen za praci a material bez distribuce a zisku.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    XINDLX: Je to plast co se jen dela misto z ropy z kytek..
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    LOPIK: píšeš plast, oni píšou tkanina na bázi kukuřičnýho škrobu.. to snad plast neni ne? pokud teda ta jejich unikátní tkanina neni redefinovanej plast
    FOO
    FOO --- ---
    trošku mě zklamalo, že to pětikilo neni za jeden.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    LOPIK: Pro představu - možná i 5kg zeleniny za 260 KČ - a to se vyplatí! - https://www.badeko.cz/eshop/bedynky/farmarska-bedynka-mala/
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Pak ještě vytáhli nějaký bedýnky (X eshopů co se tváří, že jsou bio eko přímo z farmy) - to už jsem musel mlčet..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DEEFHA: Aha, tak to jdu pozdě, já kvůli tomu včera málem přišel v hospodě o kamarády ;-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FRUSACK - Nakupujte po svém. Bez plastu.
    https://frusack.com/

    Plastovej pytlík za kilo "bez plastu" už tu byl?
    MDFK
    MDFK --- ---
    Orlando Bloom je v těchto dnech v Praze. Čas v našem hlavním městě tráví herec po svém. Stihl již procházku podél Vltavy, aquazorbing, vyrazil na výstavu do Rudolfina.
    FOO
    FOO --- ---
    GANDHI: a víte, že to vůbec není špatný český opis pro slovo "hipster"? Tak teď ještě něco pro hipsterky!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VYHULENY_UFO: tak na chlupaty knedlici dobry, ne?:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: jo, neni nic lepsiho nez poradnej vousac sklonenej nad hrnci. snad pouziva aspon sitku na vlasy a vousy.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JAYME: tak že to není komunitní výplod bedýnek a kaváren, kam si každej nosí svou židli, ale zaplacený a propracovaný aranžmá, zkrátka profi práce vč. shotů - to bylo jasný od začátku. otázka zní, proč to stylizovat zrovna tímhle směrem? popravdě znám pár kuchařů, ale jinej než s vousama, kerkama, tunelem a vlněnou čepicí by se tam nehodil. čili je to dotažený, má to tak vypadat.
    JAYME
    JAYME --- ---
    jenom drobna poznamka, ten vousaty clovek je kuchar, nikoliv majitel. majitele znam - respektive jednou jsem se s nim pracovne setkal cca 20 minut, mimochodem prave v Bistrotu (podotykam nejedl jsem tam, cili k predmetne sekane nemuzu rict nic :) hipstera nepripomina vubec v nicem, je to cca 50letej chlap, kterej nema vousy, flashe ani pokud si dobre vzpominam viditelna tetovani a nepouziva v reci buzzwords. nevim, jestli tam pere penize nebo je ten jeho koncept nosnej, ale v kazdym pripade na me nepusobil jako jeliman ani jako pozer.
    to je vsechno, muzete pokracovat ve vyronech hnisu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam