• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VESTIGIAtrx a další závěsné systémy
    PYTRS
    PYTRS --- ---
    Pokud sháníte TRX (podobně jako já před cca měsícem), tak na Aukru prodává jedna pražská firma nové starší ročníky originálního TRX za cenu nové náhražky, například https://aukro.cz/trx-tactical-gym-t4-6929109609
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    OK OK už to vidím, v pátek udělám rezervaci :-)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Ahoj všichni. Prosím vás, dá se někde okolo Žižkova na trénink s TRX zároveň s někým kdo tomu rozumí a ukáže? Mám na mysli nějaké podobné skupinky jako jsou na výběhy :-) Nebo nějaké osobní doporučení? Děkuji
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    VESTIGIA: Jako lajk vidim spatne drzeni trupu, coz je smutne ,kdyz typek prodava kurzy na fixaci spatneho drzeni tela. Narazil jsem na to nahodou a prislo mi to smerem k dotazu zajimave.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Teď jsem narazil na tohle, taky fajn, to mě nenapadlo takhle prknit: https://youtu.be/e8WooVbJw3k
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    VESTIGIA: Jo, to je dobré, přesně takové mě zajímají. Díky!
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    POLYRHYTHM: to provedení cviků je dost hrozné, ale pokud člověk ví, jak to udělat správně, tak ok :-) Jo a tímto se omlouvám, že jsem ještě slíbená videa nenašla :-(
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    VESTIGIA: jeden z těch cviků je na prostředním obrázku v příspěvku ze 4. 12. 2018
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MICKEY_MOUSE: ahoj, díky za oživení auditka :-)
    Na tvůj dotaz bych řekla, že core se zapojuje skoro při všech cvicích na TRX, důležité je, jak při nich dýcháš. Třeba i takový přítah může být se silovým výdechem dost účinný.
    Nicméně, výborné je například rolování, výdrže v něm, výdrž v kliku (v těžkém úhlu), tlačení do lan ve stoji bokem k závěsu, boční přítahy s vytahováním obou rukou křížem přes tělo, spouštění boků ve stoji bokem k závěsu... - pokusím se to zítra najít někde na videu, těžko se mi to popisuje :-)
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, žije tu ještě někdo? Mám možná blbý dotaz, ale kdo se nezeptá…
    Cvičím s TRX, často venku. Vyhovuje mi proto spíš cvičení vestoje než vleže (často bývá mokro, špína…). Tak se chci zeptat, jestli vůbec existují nějaké účinné cviky s TRX na core, při kterých se stojí na nohách. Břicho, boky, bedra… Pokud ano, budu vděčný. Díky.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    BUCCI: držím palce na závody :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    zatim necvičí, jen visí... ale chystám se, až budu mít po závodech a línější fázi
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    Nemám fotku, ale když jsem trenérovi (mistr České a slovenské republiky v silovém trojboji) řekl, že kliky v závěsu bych vydržel dělat až do večera, tak mě nechal klikovat i během všech pauz, docela jsem to druhý den cítil
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    dlouho žádné příspěvky, jak vám to cvičí? Přikládám jednu fotografii z mé zahrádky :-)

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    DRIZZT: najít dobré cvičící video je na ytb docela potíž (nebo jsem možná jen moc hnidopich :-)). Dobře zacvicena jsou třeba tady https://m.youtube.com/watch?v=ohvltD4Vm1Q&t=705s, pak TRX training a TRX Spain. Bodyfit by Amy má docela pěkně poskládané cviky, ale provedení je za mě dost bída. Pokud máš s TRX zkušenosti (což myslím máš), tak by ti to až tak nemuselo vadit, protože si to u sebe ohlidas. Tak snad se ti aspoň něco bude líbit :-)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Nemáte někdo tip na dobré TRX-cvičící video? Jednotlivé cviky znám, ale prostě se mi s videem cvičí nejlépe. Díky!
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Ahoj, kdyby někdo chtěl na vlastní kůži vyzkoušet mou hodinu TRX, tak mám pro něj vánoční dárek. 28.12. od 18:00 bude hodina zdarma. Přihlásit se můžete u mě, nebo na stránkách www.harmonybody.cz :-)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Aktualitky z našich cvičení :-)





    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    po delší době zas jedna fotografie z tréninku. Tohle bylo závěrečné mučení bříšek po cvičení, do kterého jsem zapojila i tyče. Ráda používám kromě TRX i další pomůcky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam