• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARFELOOMuseum Level & Microdosing
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    BRKODLAK: Mikrodávky MDMA "snižují toleranci" při následným plnohodnotným tripu, nějakým zvláštním mechanismem. Kdysi jsem se na to ptal v MDMA auditku.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: no jo no.. starnouci narkoplejboje driv nebo pozdeji nahradi mlada nastupnicka generace.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: nebudeš ty bude jinej :-|
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: :D
    //ja uz bych to nedal, mazat mladym psajtrencovcym holcickam psychedelii kolem huby. vzdyt bych musel lhat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: chlubení se guruem nech bejt, na to se skvěle balí mladý žáby!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: to si nemyslim, to jde s vekem. normalni clovek se driv nebo pozdeji zamysli,. ze 500x rocne je to nesmysl... (tim se maximalne muzes chlubit, jakej ses guru)

    //ja za sebe musim rici, ze sem si tripy zacal skutecne uzivat az posledni roky. kdyz sem byl mladej, resil sem na nich vselijaky kraviny, ktery sem stejne nevyresil a zasiraly mi zbytecne hlavu (jako osobni zalezitosti, vztahy, prace, duchovni nesmysly - jako je to problem, kdyz si uvedomis, ze ti fetaci vedle tebe veri na chemtrailsy, cernou magii apod) a uplne sem zapominal na relaxovani, odpocinek a jen si proste uzit toho kyselyho stavu, kdy je nejlepsi ho proste nechat bejt a jen se smat... :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PALEONTOLOG: hlavně i u těch mikrodávek hraje roli set a setting a to mi přijde jako největší nevýhoda. zkoušel jsi třeba mikrodávky mdma?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: ale houby, třeba se jen hodně kontrolujem a máme potřebu větší nálože, abychom se dostali zpět k přirození, z kterého jsme vzešli a které nás provází ať chca nechca
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: ale krasna trolici debata, o kterou by nemeli byt ochuzeni i psychedelicti guruove z lsd auditka :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: taaaak +1.
    2-3x do roka, plnou davku a nazdar. stejne se to bere hlavne z toho duvodu, protoze chces relaxovat, uzit si zabavy a legrace.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    alespoň jsem si rozehnal ty iluze, co jsem měl o kyselině v mládí. to se splašilo jednou za uherskej rok a bylo to tak nejlepší.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRKODLAK: já letos docela eperimentoval a nejhorší na tý toleranci je to, že jsem nebyl nijak vyndanej do barevna nebo mystiky, ale prostě jsem byl vymaštěnej jak piča a neschopnej soustředění. doteď to rozcházím.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PALEONTOLOG: mě přišlo mikrodávkování ideální, když jsem si dal 1/16 tak jednou za dva týdny. Jenže jsem chtěl ty pozitiva čerpat pořád, tak jsem to pak dělal každý víkend, později už i víckrát za den, dokázal jsem totiž i u tak mírného vlivu rozpoznat, kdy se účinek ztrácí (únava,etc.). Dokud jsem držel dávkování na 1/16, tak se to pořád ještě dalo, i když už ty benefity byly menší. Nejhorší bylo začít každou další dávku zdvojnásobovat, jelikož to bylo maximálně stejné jako předchozí poloviční, někdy ani to ne.
    Ten víkend, kdy jsem to dotáhl až na celý kus, jsem pak zkusil i mdma, což bylo taky téměř bez účinku.
    A to mi to přišlo tak nadějný...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: že je denní MD nesmysl. problem solved, officer.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG:
    BRKODLAK: takze tolerance je experimentalne dokazana. co dal... ? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRKODLAK: mám stejný dojmy... a teď si vem, že bys dávky nezvyšoval... (placebo?)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PALEONTOLOG: já začal v pátek 1/16 a do neděle jsem dávky zvyšoval. v neděli jsem už snědl celej a byl jsem fakt zklamanej, protože to nemělo ani to, co páteční šestnáctina...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: jo, citlivejsi.. prilis se zakecam se zakaznikem a vsechno mi trva 3x dyl :D :D

    //nene, teto situacu se snazim pokud mozno vyhybat. doby, kdy jsem chodil vyndany do prace pravidelne jsou davno pryc, protoze to nikam nevedlo. jen k pruserum.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam