• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KOUDY: takze ukrajinci asi instalovali Starlink terminaly do dronu velkeho doletu .. pak se SpaceX ukazalo, ze jim terminaly letaji po Rusku, a to dokazali "jednim klikem mysi vypnout". Afera splaskla, pentagon za to zaplati nebo taky ne.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: ROCKET MAN BAD!!!
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    The restrictions are only about the long range strike drone use - not much (if at all) different from the US demand that weapons they supply should not be used for attacks in Russia. And people should stop blindly reposting clickbait posts

    https://twitter.com/Rebel44CZ/status/1623685635159519233?s=19
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OTAVA: a co je na tom nepochopitelnyho? I ta mluvci rikala ze dodali starlinky na ukrajinu k humanitarnim ucelum a ne k utocnejm ucelum..je to zcela logicky..takze at maj internet nemocnice atp a rusaci je nemuzou odpojit, ale aby se pres net od starlinku ovladaly utocny ukrajinsky drony jim vadi..pro me je to zcela oukej takovyhle vyjadreni..ze se soukroma spolecnost na podobnejch vecech nechce podilet.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MRAKY: jesteani nezacali tankovat
    SATAI
    SATAI --- ---
    Booster 7’s big day: An unprecedented test-firing of 33 Raptor rocket engines | Ars Technica
    https://arstechnica.com/science/2023/02/as-early-as-today-starship-faces-its-final-exam-before-a-launch-attempt/
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    The pad is clear, the road is closed, and the tank farm is spooling up. Next indicator will be when the orbital launch mount starts venting.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    TOXICMAN: hm. to zas bude pracovni den bez pracovnich vysledku. nu coz. cas na kafe :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MRAKY: jako vždy, nemáme žádnou timeline :)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    TOXICMAN: zrovna jsem to tu daval. nepovedlo se ti dohledat, zda je nejaky presnejsi cas, kdy to maji odpalit? :) ta infa na webu jsou ve stylu "dneska"
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    tak teď zase ke Starship...

    SpaceX 33-Engine Static Fire of Booster 7
    https://www.youtube.com/watch?v=2kG4AbAcia0
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SATAI: to neříkej dvakrát, nebo si NYX koupí Danýsek :-) #offtopic
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    jo ja len k tomu spoplatnovaniu API a takym veciam u niecoho co ma dosah na par tisic uzivatelov v Ceskej republike, ale rozumiem, ze je to iba taky humor :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DZODZO: já už nějaký čas nemám prémiovku. Vyskakuje mi tu reklama na Baumax. Tedy DIY kultura, Xavier Baumaxa, apod. :-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    DZODZO: jsi tu snad cetl, ze si ho muze koupit za 44 miliard (at nezeru, tak v ceskejch) jako konicek, kdyz se topi v penezich
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: koukám, že jsem zestárl do věku, kdy postupně ztrácím gramotnost... v příspěvku [XCHAOS @ Elon Musk (SpaceX - Falcon / Heavy / Dragon / Starship, Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, Twitter, Solarcity, Hyperloop atd.)] vůbec nechápu, místo čeho jsem napsal "... směru zajít,"... mělo tam být něco jako "... směru skoro všichni,".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DZODZO: celkem velky, zhruba tak za mesic budu platit id NYX desatou premiovku bitcoinem a za tech deset let jsem mu nasypal celkem nemalo. rozhodne asi vic, nez kdybych mu posilal kazdy rok po deset let petikilo.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    este mi pripomente kolko ma nyx uzivatelov a aky ma reklamny potencial?
    SATAI
    SATAI --- ---
    VYHULENY_UFO: a nezapomen na Nyx Blue, pouze pro Americany a Novy Zeland ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SATAI: rozhodne by zacal tim, ze by zpoplatnil API...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam