• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    KEIKIN: já se kolem kompů motám od tak od 1992, tak mluvim úplně stejně ;) ale ten článek mě spíš sklamal, od lingvistky a enka bych čekal hlubší ponor.
    N_I
    N_I --- ---
    KEIKIN: very najs...to je nemálo random tohle...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MATT: Dneska už je další vlna slovíček mladých, těžce ovlivněná jůtubingem (flexit, katnout, lívnout, kjut (cute), kreš, týmejt)
    MATT
    MATT --- ---
    V současné době je v oblibě takzvaný emo rap, v němž interpreti jako Totally Nothin nebo Orion rapují o svých tíživých pocitech.

    :D :D
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    https://denikn.cz/664870/cekuj-mou-flow-loco-lingvistka-hleda-jazykove-klenoty-v-textech-rapperu/?ref=tit

    dozvíte se např., že... „Yzomandias ve svých skladbách Rodinnej Typ nebo Designer Flow používá slovo sýr či sejra a myslí tím peníze“ ale pro čtenáře deníku N neposlouchající rap asi ok. odemknout to bohužel nemůžu.
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    S ŘMDH1 z DBKL máme skoro ready EP, tady 'rozchodová' pičovinka jako appetizer.
    ŘMDH1 x U//I - KEINE LIEBE SWAG
    https://www.youtube.com/watch?v=i8NpuOC-_t0
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    LACIF: co to je za sracku? A kdo jsi v tom pribehu ty?
    Hejtis, nebo se zastavas?
    LACIF
    LACIF --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: fakt me to bavi, ale mozna tim, ze kluky znam osobne
    MATT
    MATT --- ---
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    Řáhol One ft. Mvcy & CajkeR - ROZJEBU DRILL prod. Greensch (STREET VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=jrEnY4pmThQ
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    EATHAT: No jinej smysl než se za volantem smát a vyfukovat chlupatcům pobíhajíc zmateně kolem auta s negativním testem do ksichtu v tom nevidím, ale zas kdo by s nima chtěl zbytečně půl hodiny něco řešit...
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    LACIF:
    MATT:
    KEIKIN:
    tsikraso resil jsem to ted...delal jsem identintu jednomu cbd brandu tak jsem se na to ptal majitelu ze mi to jako nejak cely nedochazi...no a prej existuje velka skupina lidi co chteji kourit ale nechtej mit raus. ze jako i socializace pobalime tohle tamhle nazdar kamo...a pak muzes prej ridit:) no nevim...nova doba woe decaff kafe proste :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Aha, tak to chápu. Já obecně nerad míchám. Hulit CBD imho nedává smysl. Ale kapky a jiné produkty, proč ne.
    MATT
    MATT --- ---
    KEIKIN: u Sinaie byl typek, co rikal ze si tim řeže normální skanky. Ja si myslim, ze cilovka jsou turisti a pubertaci, jinak nevim, jsem oldskooler na thc..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LACIF: ne, já to myslel tak, k čemu je ti surové CBD...co s tím ?
    LACIF
    LACIF --- ---
    KEIKIN: proc bych si mel kupovat CBD, kdyz je na trhu THC?...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: mám to s řekne jak matt. Líbí se mi až Prozium.
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: jako že tě to baví? já tomu dlouho nemohl přijít na špetku chutě...ted mi pár barů jedlo v hlavě fest....tedy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam