• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    SADY
    SADY --- ---
    HAVANA: tohle je treba vazne mrdka, jeste se nad tim zamysli...

    [ZUZKAOU @ ANTInyxafa - „Zesilovač“ Landa]
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Já mám veselýho rád...když ho čtu. Ale ten jeho hlas je pro mě strašně těžký poslouchat :(
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FRASPI: hele já dneska dal dneska první dva díly a jsem z toho právě celkem nadšenej. přijde mi, že si z toho dělaj nějakym svym způsobem hlavně prdel a pak jsou schopný ocenit svoje favourites a pošpinit to, co je nebaví. občas sice zahlásej něco, co mi nesedí (většinou se to týká prdele Karla Veselýho), ale jinak z toho právě lásku k žánru celkem cejtim a baví mě to.

    teda když teď nad tim víc přemejšlim, tak mi ještě uplně neseděl Dítě v tom hejtu na novýho Colea. hejt vystavěl na tom, že mu to album neštimovalo s jednou větou nějakýho Jamesova rozhovoru (a sám musí vědět, že toho Cole natlachá...)

    ještě postřehy:
    - vibe je hodně diktovanej tim, že chtěj hejtit a nechtěj jenom pochlebovat, uvidíme, jak si to sedne
    - Hugovi tam skoro non-stop verbálně cumlaj dick, hh
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    Hele sledujete někdo Dítěte a Veselýho, jejich Rapspot? Jsem si teď kvůli hateu Jamese Colea jeden díl pustil a i ve chvílích, kdy třeba ohledně jeho maj nějakej zajímavej postřeh mi to přijde úplně mimo, arogantně ex catedra a navíc vlastně pozérsky prázdný (hlavně Dítě, ale Veselý občas jen tak nudně a divně přikyvuje a když nesouhlasí, ani moc neříká proč). Člověk z toho ani moc necítí nějakej cit pro ten žánr, natožpak nějakou 'lásku'. Nevím, jen moje primární pocity a podivný rozčarování - zvlášť jestli tohle maj bejt ty lidi, co tomu 'rozuměj'.
    LACIF
    LACIF --- ---
    FRUITS: Ze zenskejch, který jsem slyšel CZ rapovat není až tak málo. Ale málokdy to znělo dobře (live nebo studio nahrávka)…
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    LACIF: jak to myslíš?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LACIF: Hehe. Úplně automaticky mi naskočila pani mrdu :D
    LACIF
    LACIF --- ---
    Další revoluce v českém rapu přijde, až ho začnou víc dělat ženy, říká Karel Veselý – A2larm
    https://a2larm.cz/2022/02/dalsi-revoluce-v-ceskem-rapu-prijde-az-se-do-nej-vic-pusti-zeny-rika-karel-vesely/
    (Za mě by tam mělo bejt “líp ženy”)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    N_I: FF je hroznej moula :D
    N_I
    N_I --- ---
    FILUS: já ted valil voci kdyz byl v nejakym bizar poradu mezi marpem a vemolou....dost low

    kdo me ted naopak dost zaujal / dal sem rozhovor u homera / je frayer flexking...fakt rizek...musim nastudovat vic jeho tracky...byl mi desne sympatickej tam...kdo mi tam naopak vubec nesedl je dokkeytino...
    FILUS
    FILUS --- ---
    BUSH13: Kato sympatak jo? Ja vam nevim porad, tech historek ze v jeho dosahu zahadne mizu veci sem slysel mraky, jednu i zazil, me sere.
    MATT
    MATT --- ---
    to uz nejni ani emo, to je obyc bigbít ;))

    Totally Nothin feat. Grey256 - Rockstar Lifestyle (Official music video)
    https://www.youtube.com/watch?v=G3aAB84QKUk
    MATT
    MATT --- ---
    ONDRAASOVKA:

    Pain - První (Cyper Sound Remix) // Official Remix
    https://www.youtube.com/watch?v=Uv8JquBQCO4
    MATT
    MATT --- ---
    Bobby Blaze - Nikdy - (Prod. Laddy Sound)
    https://www.youtube.com/watch?v=EKq7sC_oIFY
    MATT
    MATT --- ---
    Edúv Syn x Arleta,- plakala pt.2 / prod. DeadKirby
    https://www.youtube.com/watch?v=SIXqt9FDb0o
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FRUITS: jj, koukal jsem, že jsou to nějací UJEPáci. tahle nerapová estetika mě ba!
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    Klouzalo to vzhledem ke krátké metráži trochu po povrchu a byl to takový rychlopřehled, který se v obou případech trochu opakoval, ale vidět některé interprety mluvit bylo k nezaplacení, člověk si udělá trošičku přehled, kdo se jak chová, kdo je přemýšlivější, kdo je pokornější, kdo je stydlivej, kdo je namachrovanej atp. Třeba Indy mi přišel (i v různých rozhovorech) strašně slušnej a sympatickej, jako veterán scény, co je nad věcí, Calin takovej roztomile zakřiknutej, Vladimir 518 se má klasicky hrozně rád, Cashanova se svým neustálým "vole" nepůsobil zrovna jako velkej lumen, Smack jako kdyby došel nějakýho osvícení, James Cole téměř filozofickým poetou, Hugo Toxxx přes svou image spratka a největšího frajera pod sluncem fakt neumí bowling, ani z něj nepadají velké rozumy, Kato sympaťák, Sergei nesympaťák, Ektor si protiřečí, Viktor Sheen jako kdyby se neuměl se svou roli nejposlouchanějšího interpreta nějak popasovat atd. atd. Je to zajímavý vhled na lidi bez té jejich masky (pózy?) rappera.

    Já jsem třeba jednou takhle přestal poslouchat PTK (i díky tomuhle auditku), protože tu s ním byla nějaká videa a já zjistil, že je úplně vylízanej...
    GEGE
    GEGE --- ---
    BUSH13: Nebavil jsem se u toho porad, ale obecne se mi to libilo. Bylo na case, aby neco takovyho vzniklo. Zacal jsem rap/hip hip poslouchat pozde, takze mi to doplnilo hodne informaci. Navic jsem spoustu tech interpretu nevidel mluvit a znal jsem jen jejich tvorbu. Zaroven mi prijde skvely, ze se zachytil/zmapoval nejaky bod case. Rapstory se mi libila vic, na Safranka mam trochu osobni bias, prijde mi jako sympatak, muzika je pro nej vsechno a nikdy nezapomenu na premieru King Skate.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BUSH13: společnost psů, každej si stěkne na alfu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam