• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    N_I: za mě smack stále velmi v pořádku. jedinej slabší zářez je už zapomenutá Terapie. no a poslední chiméra už vyšla dávno, ne SMELLYDICKHEAD:? nebo měly být 4?
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: Samozřejmě Smacka cením za progres, grime etc. etc asi nejvíc.
    Rozhovory a Nuff a teď pár posledních singlů nic moc…. Ale to jsem si po 160EP taky říkal, že je to s nim v pici a pak P&L2 byla bomba. Tak si zase třeba teď jen trochu ulítává a tou poslední Chimérou zas zavře všem huby :)))
    N_I
    N_I --- ---
    58g jinak uz dle fotky za tim bajkem docela..mrazeni ale.....nebyl sem...ale kua....fix!
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: já taky....pohyby...hadry....text...zase ten pytel...hahaha....nevim...ale hlavne ten nuff..:)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Když jsem ho teď viděl s tím White Russianem, tak jsem ho vypnul v půlce.
    N_I
    N_I --- ---
    mě nejak zacina vadit smack...rozhovory...nuff...zamysleni o cem vlastne dava....:(
    zacinam bejt rozbitej?
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    VON_GILOTINE: Dal jsem to dneska jen jednou, s tím, že za zádama jsem tavil křoviňák, takže poslech jen tak napůl. Upřímně musím jen podotknout, že špatně zvolený datum vydání - Gleba už jsem stihnul třikrát.
    Ale jak říkám, slyšel jsem to jednou a nezaposlouchal jsem se tak do toho, ale jelikož moje očekávání byli hodně dole, tak to nebylo tak špatný - čti nebylo to RNB. Nejlepší sloka Smack asi jako už vždy, překvapení v podobě zahraničního hosta, nevím neznám nějakej Schniztel rapper flex123, jinak nějáký hodně wack vyjádření - nechtěl jsem o tom mluvit, ale Putin je mrdka pro jistotu zopakovat dvakrát. Takže jsem vo tom fakt nechtěl mluvit…. ale Putin je mrdka. A pak jsem si zapamatoval něco ve stylu l, že je všechno lůj vitón, něco ve stylu můj hlas lůj vitón, můj swag lůj vitón. Hlava, ramena, kolena, palce. Všechno lůj vitón. Do toho cíga a Braník.
    Nechci to zavrhnout, dám to ještě jednou a v klidu. Už jen kvůli sloce Patrika Love, jeho flow je prostě balzám na duši.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    N_I: fobia je moc sikovny, proto jsme byli sad bois z toho minuleho alba kde se asi s nekym vsadil ze udela vokoderovy nesmysl. jeho prvni a toto (treti) album jsou super jizda
    jak rikas pusobi to sveze a "jinudy" a to ja si moc cenim
    N_I
    N_I --- ---
    mě se líbí jak šel fobia úplně jinudy....strašidelný dom ma tak uzasny text ze ucuravama a chci to slyset na stene 40kw...kua fix....vo tri roky sem vedle..|:(

    ten easy spodek je skvele naprasenej../ego ho ma dotazen...zde cejtis ten smucka vibe vic/ .loviskuju...moc...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ale poslechnul jsem konecne ten expansion jamese cola a album fobia kida a oboje fajn.

    fobia kid prekvapil tim dost disko natucem. pripominalo mi to chvilkama letne hity od ega. radio positive shit. s tim teda ze fobikovy texty nejsou radio friendly. v pameti mi zustala hlavne konec pisne o sporadanem zivote. koncept alba asi mohl byt vyuzit lepe, ale latky jsou nizke, aspon ze neco vydal a nesesel z cesty.

    nove album od malyho zmrda Paina jsem poslechl jen jednou, mi to dycky nak tak unavi rekneme jednak tou nedokonalou produkci, kterou mam trochu spojenou s grimem atp, kde proste o ten hudebni podklad jde vzdy az v posledni rade. textove stale totez, tezko zazlivat. prijemne prekvapily nejake liquid/soulful dnb tracky, jakkoliv produkce nic moc tak v cesku zatim smer naprosto nevydolovany a pritom nosny a umoznujici specifickou lyriku posmutneleho typu. kolem a kolem talent stale neotesany a nevyhraneny, az bude chtit tak vyda neco profilacniho.

    expansion pack jamese cola je radost pro usi stran produkce. a stran nekterych jamesovych rapovych/vokalnich/prizvukovych vychytavek. nijak vyrazne vsak v pameti neulpi. ale co, i tak je to dustojnejsi, doudelanejsi a vim-co-chci-sdelit nez naprosta vetsina zbytku. mohlo to byt EP, takle to bylo 1.5 k poslednimu LP, jen at prsi dal.
    dulezite je videt to porovnani co kdo vydal a prinesl po tricitce a zde je to jako pest na oko.
    namisto oslneni sama sebou (psh, w518 idiot a ultra) zustava nadhled a pozorovaci talent s excelentnim jazykem.

    dodatecne props Hugu Toxxovi a Jamesi Coleovi za zasazeni se o to aby byl slyset zensky rap.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SMELLYDICKHEAD: haha nech me hadat, vsechny holky ho chtej, on furt jen pije a kouri a je citove chladnej. vokoder a jakoze rnb
    MATT
    MATT --- ---
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Novy album od komandéra Gleba here, na druhej poslech uz me to bavi vic)

    Spotify
    Spotify
    https://open.spotify.com/album/5OGnfm44deocrWrNyRREF5?si=SGJyYAHuTtC2X-zmNaLyNw
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    White Russian - Egypt feat. Smack One (Official Music Video)
    https://youtu.be/yNyWyonz4gA
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Cizinci - Vyvolená feat. Franklin Catch, Rakys (Official Video) Czech Cover
    https://www.youtube.com/watch?v=1NpY6ck9y2w&ab_channel=Cizinci
    GEGE
    GEGE --- ---
    Strapovi jsem nikdy nevenoval moc pozornosti, ale tohle me pri random poslouchani docela rozesmalo.

    Strapo - TAKSI PEKNÝ feat. Separ, Moloch (prod. Matej Straka)
    https://www.youtube.com/watch?v=giIVTG5_OBU
    MATT
    MATT --- ---
    vyskocilo na me dneska.. je to dneska..

    Nenech si ujít nadupanou show interpretů z Ty Nikdy Labelu. Na pódiu se představí Idea, Martin Matys, Paulie Garand, Boy Wonder, MC Gey, Kenny Rough, Inphy, DJ Aka.

    Ty Nikdy Label | Ledárny Open Air
    https://ledarnyopenair.cz/program/ty-nikdy-label-3/
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: je červen to vyhlásíme ještě 3x jinak..:)..mě naopak wonder chvílema pár věcí jakoby nesedí...uz....ted z alba...tohle me bavi cely a je to desne stavnatoucky..krasne se trefil do my polohy bavej me ty beaty....a hlavne jak nesnasi lidi..:) baller!
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: tak to uz jsme vyhlasili boy wondera, ne? :)
    ten FK ma par slabsich veci a narozdil od BW to pri delsim poslechu sklouzne do stereotypu
    ale cenim ten krok stranou v ramci cz-sk beatu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam